Оновлена версія• 16 января в 19:09

Порадьте, будь ласка, препарати кальцію для профілактики остеопорозу.

Ходила на прийом до гінеколога, бо ампутована матка, обстежуюсь час від часу. Гінеколог сказала, щоб я обов´язково приймала кальцій, хоча нічого конкретного не призначила.
Я знаю, що кальцій варто приймати з магнієм і цинком для кращого засвоєння. Але має значення ще й форма самих мінералів. Порадьте, будь ласка, щось адекватне по ціні і якості не за всі гроші світу. Дякую.
Амелі на мілені• 16 января в 19:14
По моєму ще Д3 потрібен для засвоєння кальцію
автор Оновлена версія • 16 января в 19:15
Ответ дляАмелі на мілені
Так, забула просто вказати.
Хома з пастою• 16 января в 19:16
https://ua.iherb.com/pr/swanson-albion-magnesium-c...
https://ua.iherb.com/pr/21st-century-calcium-citra...
sky-labs• 16 января в 19:17
Ответ дляАмелі на мілені
И К2
Без комплексів• 16 января в 19:18
Ой ,это дело такое. Препараты кальция ещё и могут навредить ,если так принимать ’для профилактики ’
автор Оновлена версія • 16 января в 19:18
Ответ дляsky-labs
И К2
Дякую. Порадьте, будь ласка, продукт.
автор Оновлена версія • 16 января в 19:19
Ответ дляБез комплексів
Коли остеопороз почнеться, тоді вже пізно приймати, хіба ні?
Ответ дляХома з пастою
Перший вже знятий з продажу.
Стетоскопуло• 16 января в 19:20
Дивна гінеколог. Вона має розуміти, що справа не в матці, а в яєчниках. Точніше в естрогені, який продукується яєчниками. Поки вони працюють, профілактика не потрібна. Якщо матку видалили з яєчниками, то той кальцій до жопи дверця.
По суті питання - гарні препарати кальцію Кальцемін Сільвер та Кальцемін Адванс. Але останнього якийсь час не було в аптеках, можливо вже зʼявився
Амелі на мілені• 16 января в 19:20
Ответ дляsky-labs
И К2
Так.
автор Оновлена версія • 16 января в 19:22
Ответ дляСтетоскопуло
Ні, яєчники на місці, лише матка ампутована. Вік 52 роки.
Швабристка• 16 января в 19:24
Ответ дляОновлена версія
Зробіть аналіз крові на кальцій і вітамін Д. Потім вже купуйте потрібне дозування. Показники кальцію можуть бути в нормі, а от засвоєння погане. Наприклад, зависокі цифри паратгормону, або занизькі вітаміну Д і т. д. Якщо Ви станете ще додатково приймати кальцій, можете нажити гіперкальцімію, проблеми з нирками.
Хома з пастою• 16 января в 19:24
Ответ дляОновлена версія
Перший вже знятий з продажу.
Ще раз посилання https://ua.iherb.com/pr/swanson-albion-magnesium-c...
автор Оновлена версія • 16 января в 19:25
Ответ дляШвабристка
Дякую.
sky-labs• 16 января в 19:25
Ответ дляОновлена версія
Дякую. Порадьте, будь ласка, продукт.
Магний цитрат/хлорид/малат/глицинат 800-1000 мг разделить на 2-3 приема.
Кальций цитрат 1г разделить на 3 приема.
К2 - от 100мкг
Д3 - дозировку подобрать по результатам анализа
Витамины группы В - 2 мес прием, 1-2 мес перерыв
sky-labs• 16 января в 19:30
Ответ дляСтетоскопуло
Эстроген вырабатывают и другие органы и ткани. Прогестерон не последнюю роль играет в поддержке плотности костей.
Ну и мы не знаем в связи с чем дана такая рекомендация.
Однако женщинам доп.прием кальция в составе правильной схемы (написала выше) нужен обязательно, если не на постоянной основе, то хотя бы длинными курсами пару раз в год
sky-labs• 16 января в 19:31
Ответ дляОновлена версія
Тогда К2 ок.150-200мкг в сутки
Чорт і Шо• 16 января в 19:33
Без аналізу на кальцій іонізований, фосфор паратгормон і т.д. категорично не приймати жодних препаратів. Питаннями остеопорозу займається ревматолог або як варіант центр остеопорозу.
СКИБИДЫШь• 16 января в 19:33
Ответ дляОновлена версія
Дякую. Порадьте, будь ласка, продукт.
Остеокеа. Там есть и кальций, и магний, и витамин Д и ещё кое-какие элементы.
sky-labs• 16 января в 19:34
Ответ дляШвабристка
Кальций в крови почти всегда в норме, чаще в избытке, при этом из костей идёт постоянное вымывание, особенно при дефиците магния.
Объективную картину по минералам можно увидеть только по анализу волос, НЕ крови!
Стетоскопуло• 16 января в 19:41
Ответ дляsky-labs
«Ну и мы не знаем в связи с чем дана такая рекомендация» але вам це не завадило постом вище розписати все з дозуванням?
Прогестерон це добре, але почитайте ще раз про те що саме призначають при менопаузі чи то фізіологічній по віку, чи то ятрогенній.
sky-labs• 16 января в 19:46
Ответ дляСтетоскопуло
Ну так я же с пониманием дела пишу, а не от балды
Возможно автору нужны даже бОльшие дозы, но без денситометрии и спектрального анализа волос, другие дозы и не пишу
Моська-слон• 16 января в 19:53
Хелатна форма кальцію найкраще засвоюється
Стетоскопуло• 16 января в 19:54
Ответ дляsky-labs
Автору 52 роки, видалена матка. Яєчники припинять свою роботу впродовж 2-3 років полюбому, якщо не раніше. Це відбудеться або за рахунок порушення кровопостачання та інерваціі як наслідок хірургічного втручання, або по віку. Тому профілактика остеопорозу можлива лише за рахунок МГТ. а по стандартах при видаленій матці це лише естроген.
І навіть якщо автор наростить 10 кг жиру для позагонадного сінтезу естрогегів, це все одно не вирішить потребу повністю.
sky-labs• 16 января в 20:06
Ответ дляСтетоскопуло
Проблемы можно решать по мере поступления, а можно превентивно.
sky-labs• 16 января в 20:16
Ответ дляСтетоскопуло
Кстати, остеопороз это не столько про дефицит эстрогенов, сколько про дефицит магния, кальция, д3 и К2, прием некоторых медикаментов, гипотиреоз и много чего ещё.
Сейчас редко какая женщина входит в менопаузу с максимальной плотностью костей именно по этим причинам.
И Вы наверняка знаете об этом, тем не менее высказывает несогласие в связи с ’преждевременным’ приемом необходимых витаминов и минералов...
sky-labs• 16 января в 20:16
Ответ дляМоська-слон
Цитрат лучше
Шкала Радощів• 16 января в 20:22
Ответ дляsky-labs
Цитрат лучше
а еще лучше микрокристаллический гидроксиапатит кальция
Непогодка• 16 января в 20:52
Ответ дляОновлена версія
Мне семейный назначил сделать Динситометририю, сделала показал рентген где не хватает минералов в костях . Тогда там доктор и назначил мне на год пить Остеопро 1таб каждый день и 4р за год по 2месяца Артимар. Потом сделать контрольный рентген Динситометририя