Папоротник• 16 января в 20:48
Я навіть костюм дощика пам´ятаю, а він був ще на форумі, до створення Совєтчиці.
При що ви, в душі не ...і.б.у.
vasilisa-l• 16 января в 20:57
Ответ дляПапоротник
При що ви, в душі не ...і.б.у.
Покажіть, якщо є посилання. Думаю було щось цікаве
Малютка-0984• 16 января в 20:57
Я помню еще как графити на стене вконтакте рисовали))) и эти статусы аля ’меня трудно найти, легко потерять и невозможно забыть’))))) Бизар, аська ностальгия прямо) Благодаря Бизару я познакомилась с мужем, хотя он там не сидел никогда)))
Папоротник• 16 января в 21:29
Ответ дляvasilisa-l
Та нема. Я б сама з задоволенням той бестеллер почитала.