Бавовнятий Пупс• 17 января в 00:26
Ви їсте креветки із гівном?
Чи вам не принципово ?
Захотіла в одному місці замовити суші , досить вони там дорогі ,і бачу таке
Це фото із їх сайту ,як при такій високій вартості страв можна не почистити креветки тим паче для фото???
Бавовнятий Пупс
• 17 января в 00:29
Ответ дляГарантую неперелевки
Забейте. Умрете вы точно не от этого
Не хочу таке їсти , якщо привезуть таке то подзвоню до них та відгук залишу відповідно теж
Бавовнятий Пупс
• 17 января в 00:30
Ответ дляСонечко
Фу, я б отказалась от таких суш (((
Не ем с какашками , вычищаю
Я біля себе купую на ринку значно дешевше і завжди прочищені креветки в ролах та сушах ,а тут все понтово та дорого ,а почистити не можуть
Зубная фея• 17 января в 00:30
Дуже дивно від цієї доставки. За їх цінник, я б повернула б це замовлення. Скільки разів у них замовляли було все ок. Тепер навряд чи замовлю
Бавовнятий Пупс
• 17 января в 00:31
Ответ дляЗубная фея
Ви впізнали їх?
Сонечко• 17 января в 00:32
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну я суші з креветками не їм , але якби таке в своєму замовленні побачила то вчинила б скандал . Хоча я не скандальна особистість .
Бавовнятий Пупс
• 17 января в 00:32
Ответ дляЗубная фея
Їм рибу і худну?
Так)
Недавно замовляла в япіко все сподобалось ,а тут вагаюсь
Зубная фея• 17 января в 00:34
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так)
Для мене зараз топ Рісо суші та нікандо суші. Якщо вже платити такі гроші, то повинно все бути ідеально.
ТигрЛьвович• 17 января в 00:36
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так)
Честно говоря, это только то, что вы могли заметить невооруженным глазом. А теперь задумайтесь, если такая небрежность в этом, то в чем еще? Где, кто и в каких условиях их делает какими руками.. та короче... вы поняли))
Цвірінь• 17 января в 00:36
Чищу всегда и даже чищенные креветки нужно дочищать. Поэтому не беру никогда суши с ними, так как не хочу ковырятся и конечно же, никто их там не вычищал. Ради справедливости - местные хвастовщицы тоже часто кидают сюда фото креветок с говном, так что многие даже не знают что едят.
ТигрЛьвович• 17 января в 00:37
Ответ дляЗубная фея
Ось останні з рісо суші
А где тут креветки)?
волосатое стекло• 17 января в 00:37
Ответ дляБавовнятий Пупс
На базаре руки не моют и валяются они где зря.
Да и вообще с любыми сушами глисты обеспечены
Пукимончиг• 17 января в 00:37
Ответ дляЗубная фея
Ось останні з рісо суші
Пардон, а де тут креветка? Її нема
Бавовнятий Пупс
• 17 января в 00:38
Ответ дляЗубная фея
Згодна,я зайшла на сайт та прифігіла від цін ,а потім від цього
Якісь ціни ,як в дорогому ресторані
Зубная фея• 17 января в 00:39
Ответ дляПукимончиг
Пардон, а де тут креветка? Її нема
А повинна була бути? Це Автор замовляла з креветкою..
Бавовнятий Пупс
• 17 января в 00:40
Ответ дляволосатое стекло
Там точка із сушами ,все цивільно
Пукимончиг• 17 января в 00:40
Ответ дляЗубная фея
Ну так за креветки з гімном розмова, а не за суші
Пишу каліграфічно• 17 января в 00:41
Какое привлекательное название)). Уж было подумала, что спрашиваете, ели ли креветки со своим говном))). ’Чи вам не принципово?’))))
Зубная фея• 17 января в 00:46
Ответ дляПукимончиг
Про інше неможна? Ви забороняєте? Слідкуйте за діалогом
Аноним_1859• 17 января в 00:48
Ответ дляЗубная фея
Ось останні з рісо суші
Тут нет креветки🤷🏻♀️