Суцільна зрада• 17 января в 00:32
Чи варто змінити колір волосся
На холодний блонд?або шоколад?
Зараз це мій натуральний колір волосся,але фарбую сивину
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
Суцільна зрада
• 17 января в 02:49
Ответ дляКusalochka
Тихо тихо, а то я разойдусь и спрошу зачем все это... туфли, платье, сумка.... 40+... ну нафига, если Вы ещё хороша наряжаться тёткой. Конечно и так выглядите нормально, но можно ещё быть вау при Ваших внешних данных. Просто сравните.
Короткі спідниці не ношу бо ноги худі дуже,як сірники в стакані тоді виглядають)
все по ГОСТу!• 17 января в 03:58
Ответ дляАпофиозная
Автор, мне кажется, вам бы подошёл такой цвет волос
Тоже смотрела ее видео
Она конечно делает чудеса,такие перевоплощения
Перловая Кашка• 17 января в 07:56
Ответ дляСуцільна зрада
Відрощувала до плечей,але щось таке висіло,густоти немає,волосся тонке (
Здається дуже густим. Я б нічого не змінувала. У вас гарний колір, сивину тільки зафарбувати
ПробілНеПрацює• 17 января в 08:01
черный с возрастом старит. Сделайте на пару тонов светлее и будете конфеткой. Блонд не нужно.
Хочу в БАНю• 17 января в 08:02
Ответ дляБарбітта
В чому люлина має вдома ходити, в шовкових піжамах як із постановочного інстаграмного естетік відео? Вгомоніться
Ваш совет для вас. Успокойтесь
Железобетон• 17 января в 08:21
Ответ дляСуцільна зрада
Природній майже такий і є,може на пів тона світліше,бо коли зафарбовую сивину то додає в чорний
З довшим волоссям Вам краще, Ви молоша виглядаєте. Колір Вам пасує.
Фрикаделька• 17 января в 08:30
Ответ дляСуцільна зрада
Більш темний шоколад чи світліший як молочний?
Світліше
Мааарковная• 17 января в 08:31
Така бойова Я• 17 января в 08:33
Ответ дляСуцільна зрада
Не перебільшуйте, точніше не треба так казати, чудове волосся.
Ума Палата• 17 января в 08:45
Сделайте бэйби лайтс, это эффект выгоревших волос, и чтоб у лица две прядки сделали.
Червона рута• 17 января в 08:46
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую Вам🌷
Добре все в вас, якщо міняти колір то тіки для експеременту від нудьги. Кажу вам як чоловік. ))))
Кучерявочка• 17 января в 09:24
Темный слишком цвет, с учетом седины - не практично: через месяц уже видна седина на корнях.
Я советую подумать о частичном мелировании, чтобы в светлых прядях седина терялась. Тонировать седину и осветленные пряди в какой-то светлый цвет. То есть НЕ однотонное окрашивание.
Вы же предлагаете крайности: шоколад или блонд.
Поищите в инсте gromova, там интересные окрашивания.
Зоя Жорівна• 17 января в 09:34
Все хвалят автора и я похвалю. Автор, моё мнение совпадает с большинством - цвет волос мягче. И оправу я бы сменила, она вам идёт, но делает очень строгой) что-то полегче я б выбрала
забиякина• 17 января в 09:36
так, вам треба світліший колір, ви будете виглядати молодше) ви дуже приваблива жінка, може навіть зробити легкі волни, думаю вам підійде
Залатавая• 17 января в 09:40
Ответ дляСуцільна зрада
Ні,не медик і не вчителька)хоча колись хотіла поступати в медичний,а пішла в економічний)
Я чомусь теж подумала, що ви - лікар ))
Прокачую сідниці• 17 января в 10:31
Ответ дляСуцільна зрада
без очков вам намного лучше. и с таким цветом волос тоже.
БезПаспортаНеПродаю• 17 января в 10:41
Ви така красуня
Не знаю що порадити. Думаю краще Вам підбере колорист.
Хачапууури• 17 января в 10:52
Гарна жінка, не замучена, щаслива.
Вік думаю 42) Автор, ви ще не сказали, скільки вам?
Скокмоно - стокнуно• 17 января в 11:06
мне кажется, шоколад хорошо будет. Этот цвет тоже классный, но привносит строгость в лицо. Сколько лет - не знаю, но выглядите хорошо