Суцільна зрада• 17 января 2025
Чи варто змінити колір волосся
На холодний блонд?або шоколад?
Зараз це мій натуральний колір волосся,але фарбую сивину
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
Суцільна зрада
• 17 января 2025
Ответ дляКusalochka
Тихо тихо, а то я разойдусь и спрошу зачем все это... туфли, платье, сумка.... 40+... ну нафига, если Вы ещё хороша наряжаться тёткой. Конечно и так выглядите нормально, но можно ещё быть вау при Ваших внешних данных. Просто сравните.
Короткі спідниці не ношу бо ноги худі дуже,як сірники в стакані тоді виглядають)
все по ГОСТу!• 17 января 2025
Ответ дляАпофиозная
Автор, мне кажется, вам бы подошёл такой цвет волос
Тоже смотрела ее видео
Она конечно делает чудеса,такие перевоплощения
Перловая Кашка• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Відрощувала до плечей,але щось таке висіло,густоти немає,волосся тонке (
Здається дуже густим. Я б нічого не змінувала. У вас гарний колір, сивину тільки зафарбувати
ПробілНеПрацює• 17 января 2025
черный с возрастом старит. Сделайте на пару тонов светлее и будете конфеткой. Блонд не нужно.
Хочу в БАНю• 17 января 2025
Ответ дляБарбітта
В чому люлина має вдома ходити, в шовкових піжамах як із постановочного інстаграмного естетік відео? Вгомоніться
Ваш совет для вас. Успокойтесь
Железобетон• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Природній майже такий і є,може на пів тона світліше,бо коли зафарбовую сивину то додає в чорний
З довшим волоссям Вам краще, Ви молоша виглядаєте. Колір Вам пасує.
Фрикаделька• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Більш темний шоколад чи світліший як молочний?
Світліше
Мааарковная• 17 января 2025
Така бойова Я• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Не перебільшуйте, точніше не треба так казати, чудове волосся.
Ума Палата• 17 января 2025
Сделайте бэйби лайтс, это эффект выгоревших волос, и чтоб у лица две прядки сделали.
Червона рута• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую Вам🌷
Добре все в вас, якщо міняти колір то тіки для експеременту від нудьги. Кажу вам як чоловік. ))))
Кучерявочка• 17 января 2025
Темный слишком цвет, с учетом седины - не практично: через месяц уже видна седина на корнях.
Я советую подумать о частичном мелировании, чтобы в светлых прядях седина терялась. Тонировать седину и осветленные пряди в какой-то светлый цвет. То есть НЕ однотонное окрашивание.
Вы же предлагаете крайности: шоколад или блонд.
Поищите в инсте gromova, там интересные окрашивания.
Зоя Жорівна• 17 января 2025
Все хвалят автора и я похвалю. Автор, моё мнение совпадает с большинством - цвет волос мягче. И оправу я бы сменила, она вам идёт, но делает очень строгой) что-то полегче я б выбрала
забиякина• 17 января 2025
так, вам треба світліший колір, ви будете виглядати молодше) ви дуже приваблива жінка, може навіть зробити легкі волни, думаю вам підійде
Залатавая• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ні,не медик і не вчителька)хоча колись хотіла поступати в медичний,а пішла в економічний)
Я чомусь теж подумала, що ви - лікар ))
Прокачую сідниці• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
без очков вам намного лучше. и с таким цветом волос тоже.
БезПаспортаНеПродаю• 17 января 2025
Ви така красуня
Не знаю що порадити. Думаю краще Вам підбере колорист.
Хачапууури• 17 января 2025
Гарна жінка, не замучена, щаслива.
Вік думаю 42) Автор, ви ще не сказали, скільки вам?
Скокмоно - стокнуно• 17 января 2025
мне кажется, шоколад хорошо будет. Этот цвет тоже классный, но привносит строгость в лицо. Сколько лет - не знаю, но выглядите хорошо