Суцільна зрада• 17 января 2025

Чи варто змінити колір волосся

На холодний блонд?або шоколад?
Зараз це мій натуральний колір волосся,але фарбую сивину
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляКusalochka
Тихо тихо, а то я разойдусь и спрошу зачем все это... туфли, платье, сумка.... 40+... ну нафига, если Вы ещё хороша наряжаться тёткой. Конечно и так выглядите нормально, но можно ещё быть вау при Ваших внешних данных. Просто сравните.

https://www.instagram.com/reel/DE0J5nBMmVd/?igsh=Z...
Короткі спідниці не ношу бо ноги худі дуже,як сірники в стакані тоді виглядають)
Аннуитет• 17 января 2025
Цвет вам ок
все по ГОСТу!• 17 января 2025
Ответ дляАпофиозная
Автор, мне кажется, вам бы подошёл такой цвет волос
Тоже смотрела ее видео
Она конечно делает чудеса,такие перевоплощения
LudaSHS• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Так,подобається шоколад колір,але більш все ж таки темний,щось не можу рішитися на світліший
Ви гарна, вам і так добре, і шоколад темний буде добре.
Трохи б строгість забрало.
Перловая Кашка• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Відрощувала до плечей,але щось таке висіло,густоти немає,волосся тонке (
Здається дуже густим. Я б нічого не змінувала. У вас гарний колір, сивину тільки зафарбувати
ПробілНеПрацює• 17 января 2025
черный с возрастом старит. Сделайте на пару тонов светлее и будете конфеткой. Блонд не нужно.
Хочу в БАНю• 17 января 2025
Ответ дляБарбітта
В чому люлина має вдома ходити, в шовкових піжамах як із постановочного інстаграмного естетік відео? Вгомоніться
Ваш совет для вас. Успокойтесь
Железобетон• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Природній майже такий і є,може на пів тона світліше,бо коли зафарбовую сивину то додає в чорний
З довшим волоссям Вам краще, Ви молоша виглядаєте. Колір Вам пасує.
Бентливуман• 17 января 2025
Цвет поменяйте однозначно. Вы сами красите волосы?
Фрикаделька• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Більш темний шоколад чи світліший як молочний?
Світліше
Мааарковная• 17 января 2025
Автор, вы мне нравитесь). Если хотите экспериментов, то может, рыжий? В блонде вас не вижу
Така бойова Я• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Не перебільшуйте, точніше не треба так казати, чудове волосся.
Ума Палата• 17 января 2025
Сделайте бэйби лайтс, это эффект выгоревших волос, и чтоб у лица две прядки сделали.
Червона рута• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую Вам🌷
Добре все в вас, якщо міняти колір то тіки для експеременту від нудьги. Кажу вам як чоловік. ))))
Кучерявочка• 17 января 2025
Темный слишком цвет, с учетом седины - не практично: через месяц уже видна седина на корнях.
Я советую подумать о частичном мелировании, чтобы в светлых прядях седина терялась. Тонировать седину и осветленные пряди в какой-то светлый цвет. То есть НЕ однотонное окрашивание.

Вы же предлагаете крайности: шоколад или блонд.

Поищите в инсте gromova, там интересные окрашивания.
Зоя Жорівна• 17 января 2025
Все хвалят автора и я похвалю. Автор, моё мнение совпадает с большинством - цвет волос мягче. И оправу я бы сменила, она вам идёт, но делает очень строгой) что-то полегче я б выбрала
забиякина• 17 января 2025
так, вам треба світліший колір, ви будете виглядати молодше) ви дуже приваблива жінка, може навіть зробити легкі волни, думаю вам підійде
Залатавая• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ні,не медик і не вчителька)хоча колись хотіла поступати в медичний,а пішла в економічний)
Я чомусь теж подумала, що ви - лікар ))
мульти1• 17 января 2025
змінила би на темнорусявий
а так унила домогосподарка 45+
мульти1• 17 января 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Да, делайте блонд однозначно. Вы сейчас скучная учительница без возраста. А с блондом будет классно.
И выбросьте эту толстовку и коричневый халат тоже
і манікюр би не завадив
мульти1• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
ця довжина краще
мульти1• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
без окулярів краще
мульти1• 17 января 2025
Ответ дляКusalochka
Я бы отпустила длинну, заменила бы оправу и избавилась от привычки поджимть губы. Цвет можно подобрать и другой, но и этот идёт. Исходник хороший, но можно и заморочиться
жах
Мerida• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Заздрю по доброму,в мене сиві волосині ще до 30 років з´явились пару штук(
Не фарбуйтесь поки що,тягніть до останнього)
Не-не, пока не будет седых волос, буду держаться. Пока нет и намека
Мerida• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ні,я не вчителька і не лікар,писала вже тут)чомусь часто мені приписують ці професії) економіст,фінансист,трошки бухгалтер🤓
Я вас экономистом увидела
Мerida• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Очень очень нежно, подчёркивает ваши достоинства. Выделено лицо. Вам идёт и цвет и причёска. Вы-милашка. очень красиво, я б не меняла ничего
Прокачую сідниці• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
без очков вам намного лучше. и с таким цветом волос тоже.
БезПаспортаНеПродаю• 17 января 2025
Ви така красуня
Не знаю що порадити. Думаю краще Вам підбере колорист.
Хачапууури• 17 января 2025
Гарна жінка, не замучена, щаслива.
Вік думаю 42) Автор, ви ще не сказали, скільки вам?
Скокмоно - стокнуно• 17 января 2025
мне кажется, шоколад хорошо будет. Этот цвет тоже классный, но привносит строгость в лицо. Сколько лет - не знаю, но выглядите хорошо