Суцільна зрада• 17 января 2025

Чи варто змінити колір волосся

На холодний блонд?або шоколад?
Зараз це мій натуральний колір волосся,але фарбую сивину
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
karkusha.biz.ua• 17 января 2025
ни в коем случае! Вам хорошо в этом цвете
Guzelli• 17 января 2025
Автор, вы мне напомнили Джейми Ли Кертис в молодости . Такой у вас киношный типаж) по возрасту не знаю, 40-41 возможно, 6 тон волос вам пойдет мне кажется и немного обьема при сушке волос,а так вы очень комфортная ❤️
Ухахайкина• 17 января 2025
Ні, я б не змінювала. Вам пасує цей колір. Ви симпатична.
Молода і нерозважлива• 17 января 2025
блонд уам точно не піде
до того ж це вбити волосся
Омлетик• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ні,не медик і не вчителька)хоча колись хотіла поступати в медичний,а пішла в економічний)
Зря, на вигляд ви натуральний медик.
Дева Мария• 17 января 2025
Блонд категорически нет. Волосы отрастить и можно делать легкая волну, она придаст строгим чертам лица нежности и молодости . Цвет можно чуть светлее и с прядями .
Бешене сарі• 17 января 2025
мені здається, що з темно-русим було б цікаво - більше підішло б до кольору брів і очей. Бо зараз волосся більшої контрастності, ніж обличчя.
А взагалі ви дуже приємна і гарна.
Лінива, не каюсь• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ох,ремонт старий і плитка,поки не наважусь робити,бо майже кожну ніч шахеди поруч(
Не оправдывайтесь... Ваша плитка никого не должна волновать.
У меня плитка с половины потолка в ванной рухнула после одного из прилетов..
И живу..
Пока война не закончится- и не прикоснусь к ремонту
ДА да да• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
То рушник)кофта домашня тепла,але і Вам дякую)
Не треба, у вас чудовий колір волосся, та й саме волосся дуже гарне
Викачую яйцями• 17 января 2025
В блонде будете дёшево смотреться.
Сейчас хороший цвет у Вас.
жінка незаміжня• 17 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Темный слишком цвет, с учетом седины - не практично: через месяц уже видна седина на корнях.
Я советую подумать о частичном мелировании, чтобы в светлых прядях седина терялась. Тонировать седину и осветленные пряди в какой-то светлый цвет. То есть НЕ однотонное окрашивание.

Вы же предлагаете крайности: шоколад или блонд.

Поищите в инсте gromova, там интересные окрашивания.
Посмотрела, у Елены Громовой - не живые какие-то волосы на вид.
Вот поинтереснее, на мой взгляд: инста studio_abba или portfolio_beautyhome
Коко Шанель• 17 января 2025
Цвет менять в сторону светлого, как и оправу. Темный добавляет возраст.
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ длямульти1
змінила би на темнорусявий
а так унила домогосподарка 45+
Фууух...ну нарешті,де Ви були так довго,Мультяшка?шось лайтово на цей раз зайшли,тре було 50+ і ще щось додати про пенсіонерів,бабулєк на лавці😆
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляМааарковная
Автор, вы мне нравитесь). Если хотите экспериментов, то может, рыжий? В блонде вас не вижу
Подобаються руді дівчата,але от на собі не бачу,бо шкіра з недоліками,лікувала акне роками,вже не така звичайно картина,що не могла вийти на вулицю,впала в депресію тоді,але ще буває і почервоніння, і пост-акне, і висипання,тож рудий тільки підкреслить
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ви така красуня
Не знаю що порадити. Думаю краще Вам підбере колорист.
Дякую дуже!🌷🤗,навіть не очікувала стільки компліментів почути і всього 2 хейтера))
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляХачапууури
Гарна жінка, не замучена, щаслива.
Вік думаю 42) Автор, ви ще не сказали, скільки вам?
+3 до Вашої цифри ось в березні буде)
Дякую Вам дуже за теплі слова,бажаю Вам теж відчувати себе щасливою,незважаючи ні на що🤗🌷
лаМпочка• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
+3 до Вашої цифри ось в березні буде)
Я бы оправу сменила, определенно
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляGuzelli
Вдячна за компліменти💐,а Джеймі і зараз в свої 66 дуже гарно виглядає,зважаючи на те,що є противницею пластики та уколів
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ длялаМпочка
Я бы оправу сменила, определенно
В мене їх багато різних,дякую🙂
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляБентливуман
Цвет поменяйте однозначно. Вы сами красите волосы?
Корені раз в 3-4 тиждні так,а довжину вже в салоні протягую раз на 4-5 міс
Вільний митець• 17 января 2025
Не міняйте, вам личить цей колір.
А з блондом будете скучною
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви гарна, вам і так добре, і шоколад темний буде добре.
Трохи б строгість забрало.
Дякую,Вам,Люда!🌷то може окуляри строгості додають,в пості є фото без них)хоча часто чую,що в мене дуже серйозний вигляд))
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Добре все в вас, якщо міняти колір то тіки для експеременту від нудьги. Кажу вам як чоловік. ))))
Дякую Вам,добрий чоловік😉🤗
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
И живу..
От і я теж зараз не хочу нічого робити,бо в сусіда вже дірка у вікні,на даху будинку обломки,за останні місяці може тільки пару тихих ночей було
Файна цьоця• 17 января 2025
Підкажіть а як це ’Зараз це мій натуральний колір волосся,але фарбую сивину’
Тобто це пофарбоване волосся, але підібрали точно такий колір як ваш?
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляФайна цьоця
Так,майже,мій десь на пів тона світліший,а це одразу після фарбування уходить в темніший,тобто майже чорний,але при денному сонячному світлі він не такий темний як вийшов на фото ’вороневе крило’
NatalkaFree• 17 января 2025
Красивая девушка, хочется волосы немного светлее-теплее, думаю, шоколад будет хорошо. Возраст Вы уже написали, выглядите супер. Так держать! На фото без очков и в платье, волосы чуток светлее, выглядите вообще отпад! Там не дала бы больше 35.
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляNatalkaFree
Вдячна дуже Вам за такі слова🤗🌹
Гарного вечора та настрою Вам та всім порадницям і порадникам! а ще,звичайно, відчувати себе молодим/молодою в будь якому віці😉
Бентливуман• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Я тоже так делала и ушла из красивого шоколада почти в черный. Сейчас снова вышла в шоколад,и уже не экономлю на себе, хожу 3-4 недели в салон. Сделала впереди еще контуринг. Убрала лет 5 точно)
Бандитка Сью• 17 января 2025