Суцільна зрада• 17 января 2025

Чи варто змінити колір волосся

На холодний блонд?або шоколад?
Зараз це мій натуральний колір волосся,але фарбую сивину
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляdf364tye3
умная с хитрецой ,,,
руки красивые ,,,
не надо не чего менять ,,,
Дякую,+ще один чоловік в темі)
Мerida• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вік пізніше напишу,може ще додасть хтось)
Дякую Вам за компліменти🌹
А от я впевнена,що Ви гарна,яскрава блондинка,такі чоловікам завжди подобаються,а мій темний колір волосся додає віку
Нет, мне тёмный даёт +10. Я надевал парик, пробовала.
У вас очень гармонично.
Я не блондинка прям уж, а светлый русый. Не крашеный ещё. Жду седину, и пойду в сторону оттенков рыжего. Вот это моё. Летом лицо с веснушкамт. В рыжем я буду самое то. Крашусь, кстати, редко. Просто вовремя полюбила себя. Но, откровенно, без мейка лица нет. Не видно ни бровей, ни глаз.
df364tye3• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую,+ще один чоловік в темі)
преподаватель , нет ,,,
Мerida• 17 января 2025
А вы играли с программами изменения цвета волос?
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляМerida
У вас очень гармонично.
Ох,я от прям кайфую коли бачу руденьких і з веснянками,а моделі руді то яка краса🌞
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляМerida
Так,подобається шоколад колір,але більш все ж таки темний,щось не можу рішитися на світліший
Мerida• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Как на зло, ещё нет ни одной седой волосины. Вот , жду. Краситься боюсь(просто рука не поднимается, никогда не красилась еще), решила, что с седеной начну
Мerida• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Я не спец, но они ж там высываются, и получаются уходят в темео-рыжий и тд.
А природный ваш какой цвет?
Покажите ещё пару ваших фото.
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляМerida
Заздрю по доброму,в мене сиві волосині ще до 30 років з´явились пару штук(
Не фарбуйтесь поки що,тягніть до останнього)
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляdf364tye3
преподаватель , нет ,,,
Ви жінка?з тем було наче ж чоловік... ’преподаватель’-це питання було чи це Ви про себе?)
Паратруперсупер• 17 января 2025
Трошки світліше б, але загалом Вам гарно 👍🏻
df364tye3• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
мужчина ,,,
вопрос ,,,
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляdf364tye3
мужчина ,,,
вопрос ,,,
Ні,я не вчителька і не лікар,писала вже тут)чомусь часто мені приписують ці професії) економіст,фінансист,трошки бухгалтер🤓
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляМerida
А природный ваш какой цвет?
Покажите ещё пару ваших фото.
Природній майже такий і є,може на пів тона світліше,бо коли зафарбовую сивину то додає в чорний
Кusalochka• 17 января 2025
Я бы отпустила длинну, заменила бы оправу и избавилась от привычки поджимть губы. Цвет можно подобрать и другой, но и этот идёт. Исходник хороший, но можно и заморочиться
df364tye3• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
спасибо ,,,
счастья вам , здоровья ,,,
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляКusalochka
Дякую,Кусалочка)
Вище додала фото ще,довжина була така влітку,оправи є різні,щодо губ-є звичка така,так,ще й облизую,через що постійно сухі(
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляКusalochka
Ну блін,густоти в мене такої не буде,волосся тонке(
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляdf364tye3
спасибо ,,,
счастья вам , здоровья ,,,
Дякую🙂,навзаєм
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляdf364tye3
спасибо ,,,
счастья вам , здоровья ,,,
То Ви з чоловічого погляду може про вік скажете?)
Пес Патрон• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
На длине можно сделать каскад и будут смотреться обьемнее
Кusalochka• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
И что, у Вас норм густота. Укладочными средствами можно добавить обьем. И лицо красивое. На мой субъективный взгляд, когда девушка ещё очень ничего, но уже 30+ вся эта вылезаннасть + лет. Лучше и моложе лёгкая небрежность в причёске. И конкретно Вам длинные и ухоженные волосы очень пойдут.
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляКusalochka
Мені вже 40+)дякую за конструктивні поради🌷а ще за Вашу участь в благодійності😉
df364tye3• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
не скажу , не интересует ,,,
один в двадцать старик , другой в шестьдесят молод ,,,
тем более фото , это не о чем ,,,
шикарно выглядите, этого достаточно ,,,
глаза огонь ,,,
Кusalochka• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Тихо тихо, а то я разойдусь и спрошу зачем все это... туфли, платье, сумка.... 40+... ну нафига, если Вы ещё хороша наряжаться тёткой. Конечно и так выглядите нормально, но можно ещё быть вау при Ваших внешних данных. Просто сравните.

https://www.instagram.com/reel/DE0J5nBMmVd/?igsh=Z...
Єдина Країна• 17 января 2025
Якщо багато сивини, то змінюйте, бо відростання буде дуже помітним.
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляКusalochka

Ну от крім короткої спідниці,в мене такий стиль одягу як там-пальта різного фасону,оверсайз,брючні костюми вільного крою,брюки палаццо,кежуал вільний якщо на кожен день,по сукні на фото не судіть)
Нєє,я знаю,шо Ви няшка🤗
Кusalochka• 17 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Нєє,я знаю,шо Ви няшка🤗
Я не, Вы что, мой стиль бомж... ой... гранж но мне нравятся стильные и красивые)))
автор Суцільна зрада • 17 января 2025
Ответ дляКusalochka
Я маю на увазі як людина❤️
А я з косою• 17 января 2025
,