Найближчим часом в Україні не буде ні виборів, ні ймовірного перемир´я з РФ. Війна триватиме й у 2025 році й доти, коли одна з її сторін повністю не капітулює. Таким невтішним прогнозом поділилася одіозна нардепка Мар´яна Безугла і помилилася, причому, як завжди.
Свій прогноз нардепка Мар´яна Безугла розмістила на сторінці у Telegram. У дописі вона стверджує, що українцям не варто чекати на перемир´я і вибори найближчим часом, зокрема у 2025 році. На думку Безуглої, війна триватиме далі — до повної поразки однієї зі сторін. Відтак, українцям залишається лише боротися. При цьому Безугла пише, що дуже хотіла б помилитися у своїх міркуваннях.
"2025. Дивіться, не буде виборів, не буде перемир’я. Війна триватиме, доки одна зі сторін капітулює. Хочу, щоб через рік відкрила цей допис і сказала: "Я була неправа". Але реальність треба бачити широко відкритими очима. Вчіть історію. Хочеться кричати, та Всесвіту все одно. Треба тільки боротися", - пише вона.

Natal_ka91• 17 января в 09:40
Мар´яна - говоряча голова всім відомо кого. Вона просто озвучила їх плани

Natal_ka91• 17 января в 09:41
Ответ дляНіка Найз
Тем не менее, она больше нас всех знает ситуацию!
Те що війна не закінчиться найближчі місяці і дурникам зрозуміло

Aksinia 111• 17 января в 10:04
Ответ дляNatal_ka91
’Горяча голова’ хуйла ? Як відомо хуйло підписав указ про призов кацапів, які перебувають у запасі, на військові збори у 2025 році . Мабуть Трамп з планами не дуже його цікавить .

Sova splushka• 17 января в 10:15
Той рідкісний випадок, коли Безугла сказала правду.
От тільки висновки невтішні, бо якщо щось в світі кардинально не зміниться, то цією капітулювавшою стороною буде Україна.

Ответ дляLimonka11
Не закінчиться в цьому році, всі втомилися, ось подивиться скільки відпочиваючих було в Буковелі. Ми звикли, життя триває. Але війна не закінчиться.
Ну разве что отдыхающие по Буковелям теперь вместо поездок будут до последней копейки донатить... Потому что финансирование нашей войны сократится так, что за необходимость переговоров не будет кричать только немой.
Не стоит доводить страну до такого унижения...
Итак опозорились на весь мир...
Апель-синка• 17 января в 12:33
Ответ дляНіка Найз
лично залезла в мозги к пуйлу и трампону?