Стигла полуниця• 17 января в 11:16
Вам часто бывает больно на приеме у гинеколога?)
И вообще норма ли это? Когда на приеме вставляют зеркало , ты говоришь что тебе больно, а врач отвечает «ну вы же половой жизнью живете»😂 у меня такое в первый раз, причем это частная клиника
Файна цьоця• 17 января в 11:17
Так, але це сталося пістя того, як мене туго зашили після пологів. Статеве життя теж боляче. Але у вас зазвичай все ок, тому проблема у гінеколога.
Пригаю-цибаю• 17 января в 12:15
Ответ дляSo_so
В хороших клиниках врач смазывает зеркало гелем и вообще нет неприятных ощущений.
Но разные гинекологи мне встречались и такие как Вы описали тоже (
вперше чую, що в приватних змащують дзеркало . але рада, що ви у такій клініці спостерігаєтесь. підкажіть, це яка саме клініка?
Дайте подумать• 17 января в 12:24
Нет, больно быть не должно. Или зеркало не по размеру, или это симптом проблем, напр, воспаления
А Я Самая Самая• 17 января в 12:37
Ответ дляДайте подумать
Або лікар криворучко.
У нас така була у ЖК, всіх дивилася боляче (а ми з приходили зі своїми разовими наборами).
Дайте подумать• 17 января в 13:00
Ответ дляА Я Самая Самая
Або лікар криворучко.
Вы могли тоже наборы не по размеру принести
А Я Самая Самая• 17 января в 13:08
Ответ дляДайте подумать
Ага, просто всім дівчатам мікрорайону у аптеках продавали набори з великими дзеркалами.
Указка• 17 января в 13:44
Мене дивляться дзеркалом XS, але фізіологічно вузька піхва.
Так, боляче щоразу, як розкривають дзеркало. Нормально так боляче. Навіть коли проблем немає.
Це різні клініки і державні і більшістю приватні.
При сексі все ок. Я ж збуджена і член не розкривається, як дзеркало)))
Я думала, що так у всіх.