Принцепесочка• 17 января 2025

Важко жити тупим. Дія. Файловий ключ. Рятуйте

Треба витяги з реєстрів замовить дітям.
Створила запит, підписать не можу. Як бляха підтягти того ключа ? Де він збережений на телефоні в потрібному форматі? Є тільки в пдф, а він сюди не підтягується
Я вже плачу.
Повелитель бітка• 17 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Так, прописка. Треба взяти ІПН дітям
Щось по скріну не видно що це додаток, схоже на сайт. Я щойно за 10 секунд зробила дитині витяг в додатку. Підпис не потрібен був. І наскільки я пам´ятаю, в додатку є тільки дія підпис, файлових і апаратних ключів немає. Це ви з сайту заходите.
Бесконечность-не предел• 17 января 2025
У вас на фото среди поддерживаемых форматов нет пдф. Не сохраняйте в этот формат. Это картинка, а не программный файл
автор Принцепесочка • 17 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Значить мене з додатку перекинуло на сайт.
Бо в системі нема цих даних. Їх треба було від руки ввести і запит зробити.
Цікаво, якого хріна їх нема цих даних прописки віж 2014 і 2017 років
автор Принцепесочка • 17 января 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Мене не питало в якому форматі мені треба зберегти
Николай-b526• 17 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Це ж через дію і роблю.
Вкінця для підпису оцей ключ просить.
Це мені в цнап бігти хто підкаже?
напевно бигти)
Аноним ФЕЯ• 17 января 2025
Знайдіть цей файл на компі і перешліть собі його мейлом , відкрийте лист з вкладенням га телефоні і цей файл збережіть в папку, яку вкажете самі собі у телефоні.
автор Принцепесочка • 17 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я тепер зрозуміла в чому причина, телефон не може знайти програму відкрити чи зберегти файл, я зробила через компютер. Аое інша проблема. Витяг мені дало, але дані про місце реєстрації в самому витязі відсутні
Стервочка• 17 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Я розумію.....так де він??? В папці файли нема а такому форматі, є тільки в пдф
Папка завантаження?
Королева ганделику• 17 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
ТОді йдіть зі своїм свідоцтвом в ЦНАП і перевіряйте, щоб обох дітей немає ?
Kapitoshka7• 17 января 2025
Тупим не важко жити, важко З ТУПИМИ, АБО СИЛЬНО ХИТРО ЗБРОЛЕНИМИ.
автор Принцепесочка • 17 января 2025
Я це зробила. О Боже.
Дівчата, ви дали слушні поради. Всім дякую.
Через комп зберегла електронний підпис і переслала на телефон.
Тільки так вийшло.
Дякую!!!!
автор Принцепесочка • 17 января 2025
Ответ дляKapitoshka7
Ок
Яичница с беконом• 17 января 2025
Ответ дляМістяночка
Значить, кудись не туди зберегло. По пошуку знайдіть. Файл називається pb_і рандомні цифри
Не рандомні, а ІПН того, чий підпис
автор Принцепесочка • 17 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
А ви перевіряли чи в в тягу присутні всі дані? Витяг то менв зробило і видало файлом, але він без даних. В графі адреса місця проживання написано відомості відсутні
Мастер Класс• 20 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
может из-за взлома реестров?
автор Принцепесочка • 20 января 2025
Ответ дляМастер Класс
может из-за взлома реестров?
Так і є. Тільки сьогодні все змогла зробити