Подскажите плиз, вариантов миллион. Например есть в капсулах, есть в жидком виде
В мене донька на D3 і Омегі сидить вже декілька років. Має діагноз, то ці препарати їй для лікування призначали. Призначали ще в Харківському медико-генетичному центрі. Так там генетик казала, що можна брать будь-який препарат, який по ціні підходить. Але брати не в магазинах, а в аптеці, бо аптека дотримує умов зберігання. А так не принципово.
З особистого досвіду, Омега 3 харківський беремо, D3 спочатку Аквадетрим брали, тепер таблетований (тільки у нас дозування велике, якщо без особливих показань, треба менше). Олідетрим не підійшов чомусь, хоча розрекламований дуже.
Ответ дляlnnel
Спасибо
Ответ дляdiablo12
Интересно а омега 3 с дха , оно всегда с дха или можно без него заказывать? Как лучше и как понять рыбий жир этот натуральный/синтетический? Есть достаточно дорогие варианты
DHA - це і є один з видів корисних жирних кислот, навіщо без неї? Є з переважанням EPA у складі
Що значить «синтетичний»? Вся омега з жиру риб, природній вміст 180/120 мг в капсулі як в більшості бюджетних варіантів. Концентрована омега проходить ряд процесів, це не робить її синтетичною
Ответ дляsymbol
Просто на что обращать внимание при её выборе , кроме концентрации?