Бесконечность-не предел• 17 января в 21:00
Ви б купили собі вишиванку за 10 тис.грн.?
Спілий баклажан• 17 января в 21:56
Ответ дляДевальвация
Немецкая цвейгард, она до 3. 3,5 это уже итальянский лен.
Конечно, есть и дешевле, но я люблю цвейгард.
Клас☺️ Я захотіла собі з такої тканини теж… А де купуєте? Знаєте перевірене місце?
Перша скрипка• 17 января в 22:18
За 10 я ничего из одежды не куплю. Ни одна тряпка того не стоит.
Перша скрипка• 17 января в 22:21
Ответ дляСвятогорий
Сейчас в вышиванках только селяне ходят.
Че это? Политики. Как же еще патриотизм показать.
ДА да да• 17 января в 22:25
Ответ дляпобольшомусекретику
Тряпка -це ваш допис 😡😡
Почалося... Будь яка звичайна одежа (мова не про спец одяг типу для пожежників) це просто шматок тканини. І я вважаю що 10 тис це надзвичайно завищена ціна (м´яко кажучи) за нього. Ви маєте можливість і бажання витрачати гроші на шматки тканин по таких цінах - ну ок, але чого так нервувати?
Девальвация• 17 января в 22:44
Ответ дляСпілий баклажан
Світ льону інтернет магазин, також наче він є ріал у Львові
Спілий баклажан• 17 января в 23:14
Ответ дляДевальвация
Дякую) зайду в магазин, гляну)
Вся в кредитах• 18 января в 00:04
Ответ дляДА да да
до того що це акуєвшая ціна за тряпку
А за Макс Мара або Шанель?
Вся в кредитах• 18 января в 00:05
Звісно ж, ручна десь так і коштує, особливо якщо білим по білому.
Але я вже можу собі таку ціну дозволити, раніше вдягала і звичайну за 800 грн.
ДА да да• 18 января в 00:07
Ответ дляВся в кредитах
А за Макс Мара або Шанель?
аналогично, навіть ще більш акуєвшая ціна, тут хоч ручна вишивка заявлена (хоча все одно)...