Советчица Года• 18 января в 09:50
Можливо хто знає де знайти збірник продуктів вже з готовими хлібними одиницями
Щоб нічого не вираховувати, щоб було написано вага продукта на 1 хлібну одиницю
Мені лікар сказав що має бути 18 хлібних одиниць вдень споживання їжі
Бяки-козяки• 18 января в 09:55
Банально: загуглить и скачать себе, упорядочить, откорректировать под себя. Всё просто
Советчица Года
• 18 января в 09:55
Ответ дляБяки-козяки
Там написано лише як рахувати а щоб вже були готові таблиці то такого немає
Бяки-козяки• 18 января в 09:59
Ответ дляСоветчица Года
А Вы искали или сразу на Советчицу прибежали? Ну, серьёзно, совсем разленились. Это же не в библиотеку идти и часами рыться в каталогах и десятках книг. Вот оно, на поверхности
Советчица Года
• 18 января в 10:23
Ответ дляБяки-козяки
Та я це бачила
Але тут мало продуктів