Кинг-Конгша• 18 января в 16:10
Хлопець хоче щоб я набрала вагу
Що ви думаєте? Як набрати вагу? Мій зріст 175, вага 60 кг. Хлопець каже набрати хоча б ще 5 кг. Каже, що я занадто худа. Шо робить.
Пушка заряджена• 18 января в 16:13
Ешьте много булок. На завтрак, обед и ужин. И макдональдс 3 раза в день
НеВРотик• 18 января в 16:15
Ответ дляТанцепесенная
кушать вкусно)
це не ті 5 кг які прикрасять худу дівчину. Це будуть 5 кг дряблості і целюліту. Для краси набирати вагу треба в спортзалі
Борисфенка• 18 января в 16:15
Моє ноу-хау - 200-грамова банка солоного арахісу в день. Після їжи заїдати горішками.
Важу вже 73 кг при рості 172 см. Чим дуже пишаюся.
Не любовница• 18 января в 16:16
А потом другой парень скажет скинуть 10 кг, а следующий - покраситься в зелёный. И что, все будете исполнять?
Дон Пэдро• 18 января в 16:16
скажите чтоб отрастил член на 5см, тогда наберете 5 кг
не будет дела, автор, а потом ему цвет волос не понравится, а потом губы скажет увеличить, а потом вообще другую трахать будет, ’потому что ты сама виновата’. уходите, он в вас неповторимую и любимую не видит, вы кусок мяса!
Ошеламиссимо• 18 января в 16:17
Ответ дляКинг-Конгша
И набрать жир
Складочки
А может повезет и все в сиськи пойдет))
Атятя_тётя• 18 января в 16:17
Ответ дляБорисфенка
еще бы, это плюс 1300 калл к рациону
Шлях до зірок• 18 января в 16:18
Ответ дляБорисфенка
Ви ж недавно писали,що вирішили знов худнути.
Дон Пэдро• 18 января в 16:18
Ответ дляОшеламиссимо
Складочки
А может повезет и все в сиськи пойдет))
не, складочки без спорта)... на что он же автора начнет стыдить, ’ты жирная, пошел я к люське’
Ошеламиссимо• 18 января в 16:20
Ответ дляДон Пэдро
Ну и пшел тогда, а то как в том анекдоте хочу овна, не хочу овна)
Борисфенка• 18 января в 16:20
Ответ дляШлях до зірок
Та зовсім пропав апетит, коли нервуюся, не можу їсти. Поки що вага тримається.
ОхиИВздохи• 18 января в 16:22
Головне впевненість в собі! і тоді ніякі чоловіки не насміляться вам щось сказати. А то чи ви худа чи товста будете, немає значення
КликОЛЬКА• 18 января в 16:22
О, мій чоловік теж усе життя мене ’відгодовує’ - 47-48кг 164см. Оце пішла на тренування, більше їм і 4 рази на тиждень зал. Зараз 50кг, трішки округлилася за рахунок м´язів, але зовсім небагато, зате талія тонша стала й цицьки поменшали 🤣
Пушка заряджена• 18 января в 16:26
Ответ дляКинг-Конгша
И набрать жир
А что вы хотели набрать в виде 5кг? Мышечную массу?
Кинг-Конгша
• 18 января в 16:27
Ответ дляПушка заряджена
Та я не знаю, що він хоче.
Ранковий базар• 18 января в 16:31
Ответ дляБорисфенка
А чим тут пишатися?
Моцна тьотя. Горіхи явно лишні.
Борисфенка• 18 января в 16:33
Ответ дляРанковий базар
А чим тут пишатися?
Моцна тьотя. Горіхи явно лишні.
Ну ,якщо врахувати, що я все життя важила 48-50 кг, то таки є чим.
Моцною я так і не стала навіть зараз, талія хіба що пропала.
Ля-ля-ля• 18 января в 16:34
Ответ дляОхиИВздохи
Первая ласточка инфляции• 18 января в 16:35
Ответ дляБорисфенка
Ого
И это без спорта, чисто жир? И зачем...
Дон Пэдро• 18 января в 16:36
Ответ дляКинг-Конгша
Та я не знаю, що він хоче.
контролировать он вас хочет, ни о какой любви тут не идет речь
Борисфенка• 18 января в 16:37
Ответ дляКинг-Конгша
Та я не знаю, що він хоче.
Може у вас підліткова фігура, вузькі стегна? То поправляться без толку, пишною жіночкою не станете.
Можете скористатися ситуацію, казати, що вам для дієти треба мідії, лангусти, стейки, рокфор і тірамісу, хай купує щодня.