Яйцеголовая• 18 января 2025
Життя у війні. Ви маєте право на все
Ви маєте право не відчувати провину за те, що ви живі. За те, що у вас поряд живий чоловік, здорові діти, що у вас вцілів дім, що ви заробляєте гроші, що купуєте собі речі для душі, що ходите в театри чи кіно, пʼєте каву чи вино, фарбуєте губи, публікуєте ті чи інші фото зі свого життя, не перетворюєте свою сторінку в хроніку бойових дій чи молитовний дім скорботи.
Так само, як ніхто не має права знецінювати ваше горе, втрати, трагедії, так само ніхто не має права знецінювати ваші радості, щастя, досягнення, успіхи. Лише ви знаєте, якими зусиллями вам вдається підтримувати свій психологічний стан, чого вам вартували ті хвилини радості і щасливих моментів, скільки ви прожили панічних атак, щоб «бути сильною», скільки разів ви падали, щоб мати свої досягнення.
Більше того - ті люди, які вас засуджують за «неправильне» реагування, «коли кругом таке горе», за неправильну поведінку і ваше особисте життя, вони так само прискіпливо слідкують, чи «правильно» горює вдова, як сильно всі плакали на похоронах, чи недайбог людина, що пережила трагедію, дозволить собі посміхнутися, піти розважитись, нафарбувати губи. І цим самим шкодять навіть людям, що проживають горювання, заганяючи їх у патологічний стан, який потребує вже допомоги фахівця.
Ви не знаєте, що з вами буде завтра, живіть сьогодні. Не крадькома, не озираючись. Бо завтра ті самі, що хейтили вас за манікюр, бо «для вас немає війни», будуть зі збоченим смакуванням перепощувати у себе фоточку тієї самої руки з манікюром під завалами, і скорботно писати: «вона так любила життя…».
Тепер йдіть і купіть собі те, що дуже хотіли, але шкодували для себе, влаштуйте собі маленьке свято для себе, увімкніть улюблену музику, запаліть красиву свічку, сервіруйте для себе красиво вечерю гарним посудом, купіть квиток кудись і сходіть. І обовʼязково зробіть комусь щось приємне. Просто так, для себе.
Ніколаєва
ПешитеБесАшипок• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Удалено администрацией...
Organic• 18 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Имею право выехать всей семьёй вместе с мужем??!
Ну не аж так дозволили насолоджуватися життям
Яйцеголовая
• 18 января 2025
Тема про психологічний стан, про миті і про настрій.
Дуже багато відкладають, не дозволяють.
Organic• 18 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Дуже багато відкладають, не дозволяють.
Графоманство в стилі Обмеження в твоїй голові
ПешитеБесАшипок• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
А вы против?
Не имеет значения
Если кто то кого-то посылает почему ему не ответить также
Вы против?
бибизяна• 18 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Ні, але рефлексувати з цього приводу можете як вам забажається
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Не имеет значения
Вы против?
Не, на здоровье
Да Щас же• 18 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Дуже багато відкладають, не дозволяють.
Коли повністю знецінені права людини і не працює офіційно Конструкція про які миті і стан ми говоримо?
Це обдурювання самих себе щоб зовсім не зійти з розуму
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Хорошего дня!
Все живы, значит, уже день хороший
Яйцеголовая
• 18 января 2025
Ответ дляДа Щас же
який вихід і що ви робите, щоб вийти з панічних настроїв?
Що робить ваше оточення?
СпайдерВумен• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Скажите, а если вы побывали на выходных с мужем в Париже, прекрасно провели время - если не выставите фоточку в инста, то это уже будет не полное наслаждение жизнью?
Нехай щастить• 18 января 2025
А потім пишуть, ось, військові приїжджають, а тут ви в кафе, кінотеатр, не дай Боже в ТЦ дозволяєте собі піти, як ви тіпа можете, це типа не можна робити )) але забувають, що в кафе та кінотеатрі теж люди працюють.
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляДа Щас же
Предпочитаете не обманывать и сойти с ума?
Organic• 18 января 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Який Париж
Мова про закритих чоловіків і порушені права але автор пропонує це лікувати запалюванням свічок і манікюром
Сегодня не целуюсь• 18 января 2025
Скільки ж у людей проблем з тими соц.мережами... Але все одно як ті миші з кактусом.
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Що саме ви не дозволяєте собі, як жінці?
все позволяю)
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Який Париж
Вы можете изменить эту ситуацию?
Добро с Кулаками• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Отож . Маєте право, маєте право... Ніяких прав у нас немає. Все що написано у старпості хрень, якщо я не можу жити своє життя з сім´єю як я хочу.
Да Щас же• 18 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Що робить ваше оточення?
Хто вам сказав ,що маю північній настрій?
Зовсім ні.
Ото будуть мати ті, хто у розових окулярах,які одного разу спадуть і що тоді? Що ви хм порадите?
Зовсім ні.
Да Щас же• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
Як кому зручно
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
Ще максимум 2-3 тижні
Один теж рятував від панічних настроїв
ПП-шница• 18 января 2025
Все осуждения из-за социальной несправедливости. Одни воюют, другие на дискотеках и в ресторанах. Одним можно выезжать, другим нет. Если б были все в одинаковых условиях, такого разделения бы не было