Яйцеголовая• 18 января 2025

Життя у війні. Ви маєте право на все

Ви маєте право не відчувати провину за те, що ви живі. За те, що у вас поряд живий чоловік, здорові діти, що у вас вцілів дім, що ви заробляєте гроші, що купуєте собі речі для душі, що ходите в театри чи кіно, пʼєте каву чи вино, фарбуєте губи, публікуєте ті чи інші фото зі свого життя, не перетворюєте свою сторінку в хроніку бойових дій чи молитовний дім скорботи.

Так само, як ніхто не має права знецінювати ваше горе, втрати, трагедії, так само ніхто не має права знецінювати ваші радості, щастя, досягнення, успіхи. Лише ви знаєте, якими зусиллями вам вдається підтримувати свій психологічний стан, чого вам вартували ті хвилини радості і щасливих моментів, скільки ви прожили панічних атак, щоб «бути сильною», скільки разів ви падали, щоб мати свої досягнення.

Більше того - ті люди, які вас засуджують за «неправильне» реагування, «коли кругом таке горе», за неправильну поведінку і ваше особисте життя, вони так само прискіпливо слідкують, чи «правильно» горює вдова, як сильно всі плакали на похоронах, чи недайбог людина, що пережила трагедію, дозволить собі посміхнутися, піти розважитись, нафарбувати губи. І цим самим шкодять навіть людям, що проживають горювання, заганяючи їх у патологічний стан, який потребує вже допомоги фахівця.

Ви не знаєте, що з вами буде завтра, живіть сьогодні. Не крадькома, не озираючись. Бо завтра ті самі, що хейтили вас за манікюр, бо «для вас немає війни», будуть зі збоченим смакуванням перепощувати у себе фоточку тієї самої руки з манікюром під завалами, і скорботно писати: «вона так любила життя…».

Тепер йдіть і купіть собі те, що дуже хотіли, але шкодували для себе, влаштуйте собі маленьке свято для себе, увімкніть улюблену музику, запаліть красиву свічку, сервіруйте для себе красиво вечерю гарним посудом, купіть квиток кудись і сходіть. І обовʼязково зробіть комусь щось приємне. Просто так, для себе.

Ніколаєва
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Ваші пости чудово демонструють ваш психічний стан
Покажіть хоч один мій пост з агресією
А ваших - достатньо
и кто тут переходит на личности
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
о, вы еще и психиатОр?
кто первым надел халат, тот и доктор
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
кто первым надел халат, тот и доктор
запомню
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
...плюс адекватных и спокойных собеседников, от таких их вообще колбасит)
Спокійний співбесідник пости якого вже потерті

Ну жоден алкаш не визнає що він алкаш так і тут
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляOrganic

Удалено администрацией...
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Та що щ перших постів всіх відпочила в дупу відносить сеье до спокійних співбесідників
Крию матом страшно• 18 января 2025
Не хочу покупать ничего. Куда с тем добром потом? По миру скитаться?
Не вижу повода для радости для себя.
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
кого всех?))
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
о, вы еще и психиатОр?
Уявіть

Але пишіть - дуже діагностично
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
по странным ссылкам не перехожу, аревуар
Спокійний здоровий співбесідник
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Спокійний здоровий співбесідник
я да, а вы нервная, уже беспокоюсь за вас, и посты про алкоголь настораживают, часто у вас такое?
Цветов Мне срочно• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Який Париж
Мова про закритих чоловіків і порушені права але автор пропонує це лікувати запалюванням свічок і манікюром
Речь о том, чтобы делать максимальное из возможного. При одних и тех же обстоятельствах одни являются пациентами психиатров, другие радуются красивому закату.
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Удалено администрацией...
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Уявіть

Але пишіть - дуже діагностично
ну сами признали, что психиатОр
таких здесь полфорума
они еще вирусологи, политологи, военные иксперды и урысты.
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
...и способны порадоваться даже мелочи
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Удалено администрацией...
этот ваш конкретный пост как раз для вмешательства админов
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Удалено администрацией...
а где админ? вы с ним рядом?
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
человек не понимает, что как раз сама может спровоцировать действия админа в отношении нее)
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
мне нравится, как она нервничает
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
а где админ? вы с ним рядом?
Пишіть далі
Потре ваші високоінтелектуальні « здорові « коментарі
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Пишіть далі
с удовольствием, все для вас
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
мне нравится, как она нервничает
человек уже плюется в монитор, страшно за нее
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
А ви зрозуміли коли ваше хамство витерли ?
Ну хоч якась користь для вас
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
что-то пошло не так
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Ну хоч якась користь для вас
не было там хамства)
Маю натхнення• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
что-то пошло не так
ну да, пытается сейчас вывести на эмоции, в результате только пук
Organic• 18 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Ого , магічну кулю маєте ?
Викидайте її
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляOrganic
Ого , магічну кулю маєте ?
Викидайте її
день не прошел зря?