Тишком нишком• Изменено 18 января 2025

Коллега довела до слез

Коллега довела до слез. Накричала на меня, что я отошла в туалет и чего я так часто отхожу. Я вообще не переношу крики и начала плакать. А потом она еще через пол часа начала орать и указывать на мои ошибки, и говорить, что зачем я вообще работаю(я еле сдерживала слезы и уже было пофиг на все). Я сама виновата…? И как успокоиться?
Цветочница• 18 января 2025
Ответ дляТишком нишком
Нет, она сначала начала орать из-за этого, я до этого хорошо работала, а потом от обиды сделала ошибку (мне было на тот момент все равно) и она опять начала орать
Людей та колег не бісить що ви бігаєте в туалет. Їх бісить це тільки тоді, коли ви щось не встигаєте, а в цей час бігаєте в туалет. Або якщо вас в цей час потрібно заміняти. Туалет - Це вторинна причина. Ви повільно працюєте? Ким працюєте ви і ким працює та що накричала?
Цветочница• 18 января 2025
Ответ дляТишком нишком
Постоянно это раз в 2 часа, мне терпеть надо? Один раз ошиблась - повод орать?
Це дуже часто. І це не фізиологія. Це проблеми із здоров´ям що потрібно лікувати. Бо потім будете в памперсах ходити.
Белочкой зови• 18 января 2025
Ответ дляТишком нишком
Я не часто хожу,я просто пришла и через полтора часа отошла уже, реально в туалет захотела
Навіщо ви оправдовуєтесь ще й тут, це фізіологічні потреби організму і ніхто не має горлати на вас з цього приводу. Ви ж не курити й каву пити пішли.
Люблю Украину• 18 января 2025
Капец, ну плачьте, в следующий раз позже в туалет сходите
Белочкой зови• 18 января 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Да часто.
Мне не понятно почему обидно
Якщо для вас часто, то це не значить, що для всіх так, чи ви та сама колега,яка раз на день сходить і потім вважає за норму всіх по собі рівняти і рот відкривати не пойми чого.
Белочкой зови• 18 января 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Да вы что, а если они работают в паре, и только один может отличиться ?
І що, автору тепер в памперсі ходити чи може мочитися під себе на робочому місці? Вона ж в тому туалеті не 20-30 хвилин сидить.
Белочкой зови• 18 января 2025
Ответ дляСон і дрімота
Это не физиология это нарушение
А ви лікар ?
Я_канеша_извиняюсь• 18 января 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Подумать от чего вам обидно.
Чего вы так часто ходите в туалет ?
И почему именно это злит вашу коллегу ?
Автор должна думать, почему это злит ее коллегу? С какой стати?
Я_канеша_извиняюсь• 18 января 2025
Ответ дляЦветочница
То что бесит людей, это их проблемы. Этим нервным нужно учиться излагать свое недовольство адекватно, а не орать. Неужели это настолько сложно?
Цветочница• 18 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
чом у мене питаєте? Це не я не неї ору. Спитайте у автора, чи доносили до неї незадоволення до того як почали кричати.
Цветочница• 18 января 2025
Ответ дляБелочкой зови
А ви лікар ?
Це поліурія. Причини захворювання сечової системи — нирок, сечоводів, сечового міхура та сечовивідних шляхів
Я_канеша_извиняюсь• 18 января 2025
Ответ дляЦветочница
Спрашиваю у вас, потому что именно вы наделили коллегу правом кричать на автора.
Нет, при любом раскладе повышать голос она не имеет права
Цветочница• 18 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А де в мене прочитали те що треба кричати? Не додумуйте того чого я не писала.
Белочкой зови• 18 января 2025
Ответ дляЦветочница
Автор на емоціях написала, вона ж не каже, що кожну годину ходить в туалет, якби так було, мабуть би вже задумалась. У вас не бува, що поки доїхали на роботу, туди-сюди, потрібно в туалет, можливо вдома чай випила зранку. Мало того, що автор баришня тонкої душевної організації, не всі здатні послати у відповідь вслух або про себе без емоцій, то ще й заочно діагнозів наставимо. Звісно приділити увагу потрібно але думаю, що це занадто.
Белочкой зови• 18 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Можна скільки завгодно тут писати про права, у нас на роботі є така ’неадекватна’, яка періодично вривається і горлає, причому ситуації фігня питання, які можна нормально озвучити, але людина, як в унітаз, зливає свої емоції на інших, а потім ще й каже , що вона взагалі не конфліктна людина. Тому питання імєєт-не імєєт таке собі, як реагувати на таких ’колєг’, бо приємного м´яко кажучи мало.
Цветочница• 18 января 2025
Ответ дляБелочкой зови
Вона писала що 1 раз на 2 години. Ні, вона не задумалась.
Коханозадовільна• 18 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Чтобы не возникла такая ситуация в следующий раз, отследить и предупредить
prozerpina123• 19 января 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Не автор виновник конфликта. И сидеть на стрёме, ожидая, что кому-то что-то не понравится в ее поведении, это бред и приведет к неврозу