Тишком нишком• Изменено 18 января в 12:08
Коллега довела до слез
Коллега довела до слез. Накричала на меня, что я отошла в туалет и чего я так часто отхожу. Я вообще не переношу крики и начала плакать. А потом она еще через пол часа начала орать и указывать на мои ошибки, и говорить, что зачем я вообще работаю(я еле сдерживала слезы и уже было пофиг на все). Я сама виновата…? И как успокоиться?
Цветочница• 18 января в 13:23
Ответ дляТишком нишком
Нет, она сначала начала орать из-за этого, я до этого хорошо работала, а потом от обиды сделала ошибку (мне было на тот момент все равно) и она опять начала орать
Людей та колег не бісить що ви бігаєте в туалет. Їх бісить це тільки тоді, коли ви щось не встигаєте, а в цей час бігаєте в туалет. Або якщо вас в цей час потрібно заміняти. Туалет - Це вторинна причина. Ви повільно працюєте? Ким працюєте ви і ким працює та що накричала?
Цветочница• 18 января в 13:24
Ответ дляТишком нишком
Постоянно это раз в 2 часа, мне терпеть надо? Один раз ошиблась - повод орать?
Це дуже часто. І це не фізиологія. Це проблеми із здоров´ям що потрібно лікувати. Бо потім будете в памперсах ходити.
Белочкой зови• 18 января в 13:26
Ответ дляТишком нишком
Я не часто хожу,я просто пришла и через полтора часа отошла уже, реально в туалет захотела
Навіщо ви оправдовуєтесь ще й тут, це фізіологічні потреби організму і ніхто не має горлати на вас з цього приводу. Ви ж не курити й каву пити пішли.
Белочкой зови• 18 января в 13:28
Ответ дляКоханозадовільна
Да часто.
Мне не понятно почему обидно
Якщо для вас часто, то це не значить, що для всіх так, чи ви та сама колега,яка раз на день сходить і потім вважає за норму всіх по собі рівняти і рот відкривати не пойми чого.
Белочкой зови• 18 января в 13:29
Ответ дляКоханозадовільна
Да вы что, а если они работают в паре, и только один может отличиться ?
І що, автору тепер в памперсі ходити чи може мочитися під себе на робочому місці? Вона ж в тому туалеті не 20-30 хвилин сидить.
Белочкой зови• 18 января в 13:31
Ответ дляСон і дрімота
Это не физиология это нарушение
А ви лікар ?
Я_канеша_извиняюсь• 18 января в 14:06
Ответ дляКоханозадовільна
Подумать от чего вам обидно.
Чего вы так часто ходите в туалет ?
И почему именно это злит вашу коллегу ?
Чего вы так часто ходите в туалет ?
И почему именно это злит вашу коллегу ?
Автор должна думать, почему это злит ее коллегу? С какой стати?
Я_канеша_извиняюсь• 18 января в 14:08
Ответ дляЦветочница
То что бесит людей, это их проблемы. Этим нервным нужно учиться излагать свое недовольство адекватно, а не орать. Неужели это настолько сложно?
Цветочница• 18 января в 14:13
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
чом у мене питаєте? Це не я не неї ору. Спитайте у автора, чи доносили до неї незадоволення до того як почали кричати.
Цветочница• 18 января в 14:18
Ответ дляБелочкой зови
А ви лікар ?
Це поліурія. Причини захворювання сечової системи — нирок, сечоводів, сечового міхура та сечовивідних шляхів
Я_канеша_извиняюсь• 18 января в 14:19
Ответ дляЦветочница
Спрашиваю у вас, потому что именно вы наделили коллегу правом кричать на автора.
Нет, при любом раскладе повышать голос она не имеет права
Цветочница• 18 января в 14:21
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А де в мене прочитали те що треба кричати? Не додумуйте того чого я не писала.
Белочкой зови• 18 января в 14:23
Ответ дляЦветочница
Автор на емоціях написала, вона ж не каже, що кожну годину ходить в туалет, якби так було, мабуть би вже задумалась. У вас не бува, що поки доїхали на роботу, туди-сюди, потрібно в туалет, можливо вдома чай випила зранку. Мало того, що автор баришня тонкої душевної організації, не всі здатні послати у відповідь вслух або про себе без емоцій, то ще й заочно діагнозів наставимо. Звісно приділити увагу потрібно але думаю, що це занадто.
Белочкой зови• 18 января в 14:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Можна скільки завгодно тут писати про права, у нас на роботі є така ’неадекватна’, яка періодично вривається і горлає, причому ситуації фігня питання, які можна нормально озвучити, але людина, як в унітаз, зливає свої емоції на інших, а потім ще й каже , що вона взагалі не конфліктна людина. Тому питання імєєт-не імєєт таке собі, як реагувати на таких ’колєг’, бо приємного м´яко кажучи мало.
Цветочница• 18 января в 14:56
Ответ дляБелочкой зови
Вона писала що 1 раз на 2 години. Ні, вона не задумалась.
Коханозадовільна• 18 января в 18:54
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Чтобы не возникла такая ситуация в следующий раз, отследить и предупредить
prozerpina123• 19 января в 13:27
Ответ дляКоханозадовільна
Не автор виновник конфликта. И сидеть на стрёме, ожидая, что кому-то что-то не понравится в ее поведении, это бред и приведет к неврозу