Гадаю_По_шнуркам• 18 января 2025
Відгук про Регеда Світлана
Дівчата, будь ласка, хто звертався до Регеди Світлани у гінекологічне відділення Лікарні для вчених НАН України на Вознесенській, підкажіть, чи дійсно гарний лікар?
Ситуація непроста.
Буду дуже вдячна за відгук!
Ситуація непроста.
Буду дуже вдячна за відгук!
Альфред Шнитке• 18 января 2025
не по теме: у меня так двоюродную сестру зовут, но она не врач и не в Киеве )) не могла пройти мимо ))))
Гадаю_По_шнуркам
• 07 февраля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Теж було б цікаво послухати. Думаю йти до неї чи до Яшиної.
Я вже можу вам відповісти. Вже ходила)
Я дуже задоволена! Ніяких зайвих призначень, все по ділу.
Дуже приємна і розумна жінка.
Це оперуючий гінеколог, тому вона точно в курсі, як все має працювати))
Дуже приємна і розумна жінка.
Пекельнi Борошна• 07 февраля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я вже можу вам відповісти. Вже ходила)
Дуже приємна і розумна жінка.
Супер, дякую)))
Пекельнi Борошна• 20 февраля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я вже можу вам відповісти. Вже ходила)
Дуже приємна і розумна жінка.
На жаль, у мене інша думка про цього лікаря((( Даремно я обрала її, доведеться йти до іншого, бо Світлана Іванівна виявилася не компетентною в моєму випадку(((
Гадаю_По_шнуркам
• 10 марта 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Ого..( А з якого приводу звертались?
Можете ще когось порекомендувати з упором на майбутню вагітність? .. точніше, на вирішення проблем з її не наступанням
Пекельнi Борошна• 10 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ого..( А з якого приводу звертались?
Зверталася до неї як до гінеколога-ендокринолога, маю проблеми з гормонами. Можливо вона хороша, як лікар гінеколог, але точно не як ендокринолог. Хороші відгуки про Холодян Ірину, але я не зверталася, бо не планую вагітність.
Пекельнi Борошна• 10 марта 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ого..( А з якого приводу звертались?
Регеда ж не репродуктолог) Шукайте саме гінеколога-ендокринолога, репродуктолога.