Мальдивирую• 18 января 2025
Ну що, вітайте мене) я це зробила!!!
Дякую за привітання)
Більше вас мучити тут не буду ❤️❤️❤️❤️
Мальдивирую
• 18 января 2025
Ответ дляКлептоманка
Мої вітання ! Нехай добро наживається на новому місці!
Підтверджуючі документи на кошти мали? Запитую, бо також мрію здійснити колись таку покупку
Так, декларували на кордоні
Директриссимо• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Звичайно)) поки менi не сказали про цей сайт- в якості економіїї на дешевих брендах- то я і про нього і не знала б...одні мільйонерші в декретах сидять і секонди з супами на мінімалках обговорюють ))
А щоб порадіти за іншого не обовʼязково бути мільйонеркою
Ганцю в кєдах• 18 января 2025
Ответ дляМальдивирую
Так, декларували на кордоні
Чемоданами))
Ниже тема не Ваша?
Почему почти у всех украинцев свое жилье. А у многих европейцев нет?
Это сегодня заказ для декретчиц- писало поступил?
Ниже тема не Ваша?
Мальдивирую
• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Чемоданами))
Ниже тема не Ваша?
Я не знаю європейців у яких немає житла свого.
Директриссимо• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Чемоданами))
Ниже тема не Ваша?
А , то ви із сусудньої теми
де 6 сторінок розповідаєте про загниваючий запад і процвітаючу Україну ?
Ганцю в кєдах• 18 января 2025
Ответ дляДиректриссимо
А чому радiти? Ну спизд..ли кошти- то спизд..ли, чому на весь інет піарити це?
Хац наші біженці в Польщв за неї порадуються, мені під обстрілами її радість не зрозуміти, особливо адекватно розуміючи- що кошти чорні. Хай поляки і біженців мотивує і вони разом з нею шампанське п´ють. А в іншому випадку- дешеві понти.
Мальдивирую
• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Ого у вас все набагато гірше ніж я подумала …
Директриссимо• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Чорні кошти
Не чорніші вашого язика
Ганцю в кєдах• 18 января 2025
Ответ дляДиректриссимо
А , то ви із сусудньої теми
Ага)) майже )) поляки самі знаючть що за 3 роки біженцем можливо купити нерухомість в Германії/Англії чи США- чи вони всі ледарі в кредитах?
Директриссимо• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
У вас не дуже з фінансовою грамотністю і люди в кредитах не від бідності а від небажання віддати всю суму одразу
Ганцю в кєдах• 18 января 2025
Ответ дляДиректриссимо
Чорні кошти
Не чорніші вашого язика
Ааааа...реальність не приємно читати ?))
Ну то радійте ) та нашим бомжикам ВПО в Україні та переселенцям і біженцям- цією писаниною - мотивуйте)). Тільки на матюки не ображайтесь. Нагадаю, Ви щиро, радуєтесь на писанину аноніма - переселенця- тікаючого біженця від війни з деклараціями на митниці))
Директриссимо• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Ой …
Спобуєте купити нерухомість в ЄС тоді далі пофантазуєте за чорні кошти
Ганцю в кєдах• 18 января 2025
Ответ дляДиректриссимо
Небажання??? Йопт))) це в банну розкажіть
Чи від нехватки коштів?...
Я зрозуміла- Ви в країні розових поні і нюхаєте бздики єдинорогів... вибачте, не маю права, Вас відволікати від цієї чудної процедури. Далі не продовжуйте.
Чи від нехватки коштів?...
Ганцю в кєдах• 18 января 2025
Ответ дляДиректриссимо
Ой …
Спочатку треба спи..дити гроші в Україні ))
Директриссимо• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Чи від нехватки коштів?...
Не подавіться своєю жовчу
Звісно люди вкладають 10-15 % від вартості і платять кредит а не ризикують всією сумою
Директриссимо• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Важко жити в світі де всі виключно крадуть
Мальдивирую
• 18 января 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Ага спиздила а далі що?
Котогосподиня• 19 января 2025
Ответ дляМальдивирую
Дякую. Я просто хотіла комусь розповісти 🥰❤️
Автор,розповідайте мені,дуже актуально.Яке місто,самі чи з ріелтором?Гроши клали на рахунок в банк Польші?Вартість,якщо не секрет.
Мальдивирую
• 19 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Все сама. Гроші декларувала на польському кордоні/ взагалі без проблем.
Але заплатила окремо рієлтору за те, що перевірив документи до того як йти до нотаріуса.
Катовіце. Близько 70 тис. Камʼяниця, 46 метрів. Але я в купляю кредитну квартиру, тому така ціна більш менш нормальна. Якщо купити і зразу з ремонтом і заїхати , то буде тисяч 100.
Котогосподиня• 19 января 2025
Ответ дляМальдивирую
Дякую,100-то занадто.В центрі Катовиць такі ціни?Шукали на otodom?
Мальдивирую
• 19 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Шукала всюди, знайшла від власника. Це не перша квартира в катовиці. Я зуби зʼїла вже трохи на цьому.
І у мене навіть цих 70 не було
Мала накопичення , Продала дорогу машину, купила корча під попу і ще 10 тис позичила. Але викрутилася)))
І у мене навіть цих 70 не було
Бжоли-бандерівці• 19 января 2025
Ответ дляМальдивирую
Польща
Вітаю! Підкажіть вартість за квадрат? Теж розглядаю з’їзд з України, вже не витримую війни і цього безладу, який коїться
Мальдивирую
• 19 января 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дуже по різному. Від 3000 до 12 тисяч злотих
Район, сам будинок, інфраструктура, ремонт, опалення. Все по різному дуже.
Бжоли-бандерівці• 19 января 2025
Ответ дляМальдивирую
А ставлення як поляків? Бо я збираюсь в літку виїзжати після кінця навчального року :) Дуже рада за вас, прям дуже!! Нехай вам щастить на новому місці!
Котогосподиня• 19 января 2025
Ответ дляМальдивирую
І у мене навіть цих 70 не було
Ви крута)Під оренду?Можливо з вами якось зв´язатись для консультації?(не безкоштовної)Зараз не до цього,але до літа наважусь,думаю.
Мальдивирую
• 19 января 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дякую. Ставлення поляків хороше. Не слухайте тих хто каже протилежне. А погані люди є всюди
Мальдивирую
• 19 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ой Боже. Я вас все розповім безкоштовно звісно. Питайте що хочете. Залишіться свою електронку, ям напишу вам
Мальдивирую
• 19 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ні, під оренду такі квартири не дуже. Ми для себе купили , щоб жити
Бжоли-бандерівці• 20 января 2025
Ответ дляМальдивирую
Та я сама полька частково, маю корені :) тож дід мій хоч і народився в Україні і одружений був на українці але українців недолюблював, зверхньо ставився, тому питаю як в цілому :)
Котогосподиня• 03 февраля 2025
Ответ дляМальдивирую
countryman2018@ukr.net