Сорока-ворона• 18 января 2025

Це мене хочуть пошити в дурні, я так розумію.

Квартинрантка змінила ім´я. Бачу по квитанціях, ну і чула, що хлопець її називав іншим ім´ям. В договорі стоять старі дані.
Прошу скинути мені її інший документ. І ось що вона пише. Що скажете?
Капитошечка• 18 января 2025
Ну слухайте автор , якщо так утрірувать, а хто живе в вашій хаті? Ви здавали Клаудіі Панасенко , а в квартирі сидить тепер Мілана панасенко , документи хто вона є не предоставляє то може вона ту Клавдію зʼіла? Що за дурниці? Ніяку Мілану ви знать не знаєте і договора з нею не підписували , що то за пані? А як то і є та клавдія то нехай предоставить доказ , Чудеса
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляАленький носочек
І це все мабудь із за мільонів у розмірі 8 тис грн.
А вам яке діло?
Відморожена• 18 января 2025
Какой документ про изъятие ей должны выдать? И да, моя дочка сейчас меняет паспорт и подала на загран, на руках нет ничего.
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Так, і тому орендодавцю глибоко наплювати, якщо я захочу змінити ім´я чи прізвище. Йому аби кошти надходили регулярно.
А ауслендербегьорде не наплювати, і ауслендербегьорде передасть вашу нову інфу в джобцентрі і в бамф.
Оце ваше порівняння з Німеччиною, і структурою, яка, платить за вас, ну зовсім недоречне.
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляБорисфенка
І що? Вас це якось турбує, що вона тепер Маруся, а не Катруся?
Ви прикалуєтесь? Тобто власниця заселила одну людину, а вона за документами вже з іншим ім´ям і прізвищем. І це типу нормально? Від таких потім в разі чого й не доб´єшся якогось відшкодування. Не всі бажають а своїй квартирі поселяти бозна кого
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ дляГолодаю
Она может просить кого-то оплачивать. Может ей кто-нибудь денег должен или еще чего.
Нікого вона не просить. Це її ім´я.
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляОце так цабе
На каком таком основании? Кто такая это ’женсчина’, чтоб ей скрины документов скидывать?
Власниця квартири, якщо бачить, що квартиранти воду баламутять має право спитати
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ дляАленький носочек
Людина просто не розуміє, що вимагати доки, щоб наскрінили їй і вислали , вона не має права. Якщо дівчина захоче перезаключити договір, вона сама їх надасть. Авторка має право повідомити за місяць про виселення. На цьому її права закінчаються. І хай радіє, що дівчина у відмістку у налогову не накатає про незакону здачу житла.
Радію, аж підскакую.
Цікавий писочок• 18 января 2025
Ответ дляМульйонерша
А до чого тут життя в Німеччині? Вам не все одно, де живе автор?
Мені пофіг де вона живе. Але щоб оцінити ситуацію повністю, то треба бачити і першу тему. Де вона місяць не звертала увагу на те, що в квартирі не працює електрика. Зате знаходить час, щоб вимагати в людей фото документів.
Оце так цабе• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
В смислі. В мене з нею відносини . Вона змінює ім´я. Чому це я не п´ю права вимагати в неї документ на нове ім´я?
А чого ви маєте на це право? В неї також з вами ’відносини’, ви повідомили офіційно через нотаріуса, що вона спачує не вам, а вашій мамі? Хто тоді з вас сплачує податки?
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляАленький носочек
Давайте у автора дізнаємося, який в неї договір, а потім чи офіційно здає і отримує прибуток, з якого платить налог. Бо я як шукала племінниці квартиру, до там договір був таке собі щось, бо неофіційно. Типу майно перераховане, і що мають право утримувати кошти за порчу. От і все. Ну і форс мажори, якщо раніше з´їдеш, чи повертають заставну суму.
Який дурень здаватиме офіційно? Тоді квартиранти платитимуть удвічі дорожче і це зрозуміло.
Мульйонерша• 18 января 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Ви про інше написали там
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Напевно ви якась унікальна, бо при зміні укр. Паспорту усім дають довідку
Та знаю ж я це. Тому не вірю. В мого сина, коли забирали паспорт протермінований, то давали довідку, щоб не залишився зовсім без нічого, так і сказали.
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляВот Она Я
До чого тут сплата рахунків? Мова про договірні відносини. У автора договірні відносини з орендарем. Борисфенка вважає автора нікчемною, яка не має права вимагати від орендаря копії документів. Ок. Хай спробує те саме сказати банку, з яким має договірні відносини. Сцикотно?
Борисфенка це місцева, трішки кульгава бабця, що виїхала в Австрію і звідти керує, як нам тут воювати)
Не слід її всерйоз сприймати
Меряю линейкой• 18 января 2025
Ответ дляВот Она Я
Піб не співпадає, паспорт не співпадає. Може то в ІНН помилилися? То вже справа Мішаних-Борисовви доводити, що вона має договірні відносини з автором) викличе вона поліцію - а та її...правильно, відправить до суду. Тому автор реально може виселити орендаря.
Основания? Паспорт, копия, наверняка, у автора есть. Фото арендатора в паспорте тоже есть. Полиции показывается свидетельство о смене имени. Даже при отсутствии паспорта.
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ну ось, я і не сумнівалася
Миздить вона як дихає. Гоніть її якнайшвидше. Такі квартиранти тільки морока
Цікавий писочок• 18 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Ви про інше написали там
Тому що автор сказала, що це не вона і я не вгадала. Це як один з доказів, що то вона.
Оце так цабе• 18 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Спитати - має. Отримати копію - не має. Власниця навіть не отримує гроші за оренду, то ж здає її неофіційно, а вважає, що може вимагати якісь документи?
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Тут еще нужно выяснить, является ли автор плательщиком налогов как арендодатель. Потому что если не платит-то вообще без разницы Катруся или Маруся.
Різниця є. Такі щирі Марусі можуть попсувати майно або щось забрати з собою. І шукай потім, а воно вже документи поміняло
Вот Она Я• 18 января 2025
Ответ дляВідморожена
А якщо це не донька, а син? А чоловіки ж наче з документами мають ходити зараз? Ким має представлятися така людина? Нац поліція має право на дві доби затримати для встановлення особи, між іншим, якщо людина не надала документи... Тому так, при заміні паспорту мають видати довідку, яка і буде посвідчувати особу пред´явника для таких випадків. Ваша дитина не запитала, а працівник або забув, або просто недбалий, а мав би видати.
Мульйонерша• 18 января 2025
Ответ дляЦікавий писочок
А що ці докази дають, до теми, що обговорюється?
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
В договоре есть серия-номер паспорта и ИНН. Последний не меняется при смене имени.
От ІНН в мене нема.
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляОце так цабе
Яка вам різниця офіційно чи ні до чого тут це взагалі? Копію має право просити, щоб зрозуміти за кого себе видає квартирант. Ви б пустили жити в оселю людину, яка то з одним прізвищем,то з іншим, номери змінює?
Меряю линейкой• 18 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Я никому не рассылаю скрины своих доков.
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ дляНу ниче се
З якого дива? Ви могли взагалі не знати що вона щось змінила. На що саме це вплинуло б?
То її обов´язок був це повідомити
Мамкиня доця• 18 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Ви, певно, й не міняєте імен і прізвищ
Вот Она Я• 18 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Договір нечинний, бо піб і паспортні дані інші)))
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Автор, не знаю, чому міняла, чому приховує і тд. Але ніколи не повірю, що вона отримала новий паспорт, комусь його для чого віддала, але не зробила собі фото цього паспорта.
І ще, вона чітко готується до виїзду, з її ж слів. Тому довго вона в вашій квартирі жити не планує
Ну так я їй сказала, що вона живе до квітня. Але, думаю, щоб не втекла раніше.
Голодаю• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Нікого вона не просить. Це її ім´я.
Паспорт смотрят при подписании договора.

Больше оснований демонстрировать паспорт нет.

Присылать копию своих документов вам никто не обязан.
автор Сорока-ворона • 18 января 2025
Ответ дляКрасота неземная
Интересно…. Паспорта нового ещё нет, а Приват откуда знает не новое имя?
Бо він насправді є.