Вчителька з мікрорайону• 19 января 2025
Крик души. Острицы у взрослого. Ну откуда они берутся???
Домашних животных нет , 2 года никуда не хожу в гости и ко мне не ходит ,работаю дома ,руки мою часто .
Выпила вчера вечером таблетку Пирантел ,вроде бы мне кто-то сказал , что надо три дня подряд по 1 таблетке принимать , а прочитала инструкцию, надо сразу 3 . Ещё 1 приняла ,т к.было только 2 . Сегодня пойду куплю и ещё 1 выпью ,этого достаточно ?
Перекус беру завжди• 19 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Якимось чином ви їх істе (їхні лічики). Наче ж іншим шляхом вони не потрапляють. Тож або їжа не така, не прожарене м´ясо риба чи щось (не впевнена що самі такі там живуть) або - найвірогідніше - не завжди миєте руки перед їжею. Я бачу іні люди іноді не завжди маиють. В мене як релігія - зайшла в хату - помила руки, перед тим як брати їжу - помила руки, фрукти овочі - мию, якщо в процесі приготування їжі взялася за мусорне відро чи за телефон (там купа бактерій насправді) - то знов помила руки. О це справді часто.
Ну кажучи звісно про після туалету, тут очевидндо.
До чого гострики і м´ясо та риба?
Перекус беру завжди• 19 января 2025
Ви так лагідно їх виводите спеціально, щоб не скучно було самій? Таблетки дозування менше норми, яйця по всій постілі. Романтика.
Міс Всесвіт• 19 января 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
До чого гострики і м´ясо та риба?
то я ж пишу що про саме то не впевнена, але якщо необережно з цим то інші паразити можна таким чином підчепити. Це до паразитів взагалі і як вони передаються людині.
Перекус беру завжди• 19 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
По різному. І при поцілунках також. Може автор анілінгус практикує. Була тема колись, що хлопець робив куні, а з ануса гострик. Хлопець втік. Нє щоб піти й перевіритись. Вони і у вагіну можуть переповзати.
Міс Всесвіт• 19 января 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
ооой не треба, фу, як тепер це забути
Перекус беру завжди• 19 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
ооой не треба, фу, як тепер це забути
Дорослим легше лікувати. У знайомих у дитини викликали вульвіт. Дитина до крові розчесала. Маман знайшла лікаря, що написав пошкодження дівочої плеви у садочку. Звинуватили вихователя у недбалості та згвалтуванні кимось, довели до серцевого нападу. Вже потім слідчий додумався провести повну експертизу (лікар проводив), коли при ньому дитина полізла чухати. Вибачень не було. Незнання азів біології
Мрію про космос• 19 января 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
І собаки чим. Ехінококи то не класика кідстафу і у фекаліях нема. Токсокари в нормі у людей не живуть. От цікавить дуже, , чим же уоим і собаки заражають з гельмінтів
Удалено администрацией...
Перекус беру завжди• 19 января 2025
Ответ дляМрію про космос
Удалено администрацией...
Що саме принесла? Гостриків не переносять коти і собаки. Аскарид і ціп´яків теж. То у вас щось з підвищенням брехливості. Конкретно які з цих гельмінтів були у ваших дітей? Токсокари і ехінококи? Там трохи інше і всі б не заразились. Не створюйте розумний вигляд без знань.
Мрію про космос• 19 января 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Пані, не бажаю вам мого досвіду. Вчіться, вам далеко до моїх знань.
ЭмчЭндЭм• 19 января 2025
Рекомендації вище написали. А я додам-крпще до лікаря і дієву схему. І щодня їсти часник і сире(сушене) насіння гарбуза. Гострикам несприятлива атмосфера в кишечнику тоді стає,вони аж так шикарно жити не зможуть
Бджолина королева• 19 января 2025
Неважливо, звідки взялося це вперше, важливо тепер розірвати цикл. Гострики живуть недовго і не треба пити великі дози протигельминтних, які доречі дуже гепатотоксичні. Ви ж не хочете зробити собі власними руками гепатит? Просто треба часто міняти і прати на високих температурах постільну білизну, нижню білизну міняти увечорі і після ночі. Прасувати додатково все це. Руки мити зі щіточкою для нігтів.
После 18• 19 января 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
На улице давно не ем и не покупаю Фаст фуд. Вот почему у меня такая безнадежность ,нет причин для их появления ,а они есть.
Гострики самі по собі пропадають, якщо переривається занесення їх яєць в рот. Значить з гігієною у вас не все добре.
Я не чарівниця вам• 19 января 2025
Ответ дляПосле 18
А заплідненні яйця аскарід як попадають? У дитини виявили, я у розпачі,.. До речі прасувати білизну і постіль перестала,як почались проблеми зі світлом
После 18• 19 января 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Дитина може чухати попу пальчиками, навіть у її сні… а потім заносити собі це по новому колу в рот. А скільки дитині?
В дитинстві нас годували сирим насінням гарбуза. Гострики теж це не люблять
Скромняшка• 19 января 2025
фекально оральный способ передачи
подстричь коротко ногти мыть под ногтями
живут они месяц
если не заражаться повторно - то через месяц сами пройдут
но можно вормил принять и то что вы купили
живут они месяц
короткопамятна• 19 января 2025
Острицы выходят наружу (Вы их видели в зеркале) чтобы откласть яйца. Нужно подмываться утром и вечером и менять белье. Белье после стирки проглаживать. Пирантел принимается разово три табл. Через две недели повторить. Если в дальнейшем будете подмываться утром и вечером, у острицы не будет возможности размножаться. Все.
Перекус беру завжди• 19 января 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Аскариди з землею, самозараження нема
Черговий по кухні• 19 января 2025
Вы забываете про клавиатуру на компе, телефон и тд. Вы всегда моете руки после того, как взяли телефон?? Фишка остриц- это самозаражение. Опять же ,пробейте правильно вормил и не мучайтесь