Живчик-счастливчик• 19 января 2025

300 грн нормально врачу?

По договоренности если и сумму не называет? За ребенка
Киев
автор Живчик-счастливчик • 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Нет
500 минимум
А то 700-800
В частных прием от 1000
Ну мне 500 дорого
Еще надо будет идти. Может и два раза
Доктор Варвар• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
Нехай впадає, я нічого не винна йому платити
А квіти йому винні?
Бараболька• 19 января 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Направление - это к кому попадешь. Я иду по рекомендации к конкретному
Ні. Беріть направлення і ідіть до конкретного. А взагалі почитайте законодавство там все прописано. До кого та як потрапити з направленням від сімейного. Меньше питань потім буде і все буде зрозуміло.
Бараболька• 19 января 2025
Ответ дляДоктор Варвар
А квіти йому винні?
Це я написала на виписку з роддому.
Доктор Варвар• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
Де в законодавстві почитати,що є направлення на аналіз ,але його не роблять у нас. Ось вам клініка і вартість де можна зробити.
Дайте вподобайок• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
А нащо взагалі Ви даєте ту подяку? Вас хтось примушує?
Не примушує звісно. Але мені 44 роки і у мене є кілька потрібних лікарів, які завжди допоможуть. Це називається вдячність.
У житті потрібно мати коло потрібних людей. І не тільки лікарів) наприклад, у мене страховий агент пзу - 17 років з нею працюю, страхую свою авто, подорожі за кордон. Періодично даю їй смачні цукерки. Їй приємно, і мені приємно. Бо вона телефонує з нагадуванням, що страховка закінчується. Або в 11 вечора страхувати може.
Доктор Варвар• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
Це я написала на виписку з роддому.
А які квіти і цукерки за 300 грн ви купуєте у такому випадку? Просто цікаво
Бараболька• 19 января 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ну так звісно, вони завжди навʼязують свої контакти. Бо в долі. Я принципово не ходжу туди куди вони посилають.
Бараболька• 19 января 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Я народила 13 років назад, тоді і купувала квіти і цукерки.
Вот Она Я• 19 января 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Это государственная клиники. По прайсу ты платишь и не задаешь вопросов. Вы как маленькая
Тогда нисколько. На месте того врача я бы вас принимала исключительно по направлению
Доктор Варвар• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
А радите сьогодні 🫣
Доктор Варвар• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
Яка різниця куди йди, якщо це платно всерівно?
Ви ж пишете про законодавство . То що робити у такому випадку?
Майструю крила• 19 января 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
У нас будет процветать коррупция до тех пор, пока такие как вы, дают взятки
Оо десь я вже вас бачила.
Коли я питала щодо вдячності лікарю у листопаді. Була така сама риторика. Ви вже з Польщі повернулися? Чи все там же?
Багиня• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
Краще вже купити коробку цукерок та квіти)
Я вже бачу її в черзі в лікарні з букетом за 150 грн
І поруч бабульки пенсіонерки без букетів
Багиня• 19 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Я ещё лет 8 назад давала столько нашему светиле Шульге, на что выслушала лекцию о том сколько он учился и практиковал и эта сумма ему на раз авто заправить и типа стыдил меня что мало. Заплатила сколько сказал и больше к нему ни ногой. Лучше я в частную клинику по прейскуранту, чем к маразматичным звёздам городских ветхих больниц
Блін, я б розказала скільки я вчилася теж і порадила викликати поліцію за вимагання взятки. Задовбали такі светіла.
Хоч допоміг?
Ответ дляВот Она Я
Но вы к счастью не врач )
Свекруня• 19 января 2025
Ответ дляБагиня
Хоч допоміг?
Так поскаржитися можна, якщо по електронному направленню сходили, а якщо це просто консультація, то які скарги?
GaleTTa• 19 января 2025
Ответ дляБагиня
Хоч допоміг?
Не дуже, я потім пішла все ж таки до іншого нормального лікаря у приватну лікарню
На_оба_рот• 19 января 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну мне 500 дорого
Еще надо будет идти. Может и два раза
Дорого, то йдіть до кого є і не вибирайте.
500 грн це реально мало.
Ответ дляНа_оба_рот
500 грн це реально мало.
Ну значит дам мало. Что поделать
На_оба_рот• 19 января 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну значит дам мало. Что поделать
Він наступного разу вас не прийме, або дась рекомендації тааі, щоб ви більше не приходили.
Карапулька• 19 января 2025
Ответ дляБараболька
Ні,краще гроші (багато хто не їсть цукерок,а квітами ситий не будеш)
Ответ дляНа_оба_рот
Обязательно 😂