Закусенец• 19 января в 13:50

Малинуа. У кого такой друг, расскажите

Собственно, мечтаю о такой собаке и после войны очень хотела бы. Расскажите у кого есть, нюансы, сложности...
А я женатая• 19 января в 13:57
Це службова собака. Не песик для розваг. Вони шикарні!
T_Sp• 19 января в 14:07
Нюанси в тому, що активна, розумна собака із сильним характером - їй потрібні щоденні величезні фізичні й розумові навантаження і тверда, але любляча рука і знання дресури. Це не собака для початківців чи тих, в кого мало часу і нема можливості працювати з нею системно, все життя.
Света С Приветом• 19 января в 14:39
Купили знайомі,але віддали зрештою.бо не справилися.Вона дуже активна,а в них не має стільки вільного часу .Це для ентузіастів .Краще,якщо людина взагалі не працює,або це власне подвір´я.
ЗновЗдоров• 19 января в 14:47
Лучше мальтипу заведите .
автор Закусенец • 19 января в 14:56
Ответ дляСвета С Приветом
Звичайно що подвір´я для такої великої собаки) Дивилась на ОЛХу дуже багато віддають їх((
Курочка• 19 января в 14:58
Это сложная собака для тех, кто умеет и знает как их воспитать. Немецкая овчарка по сравнению в ней пусечка, послушный зайчик и подушечка для блох. Не рискуйте
Света С Приветом• 19 января в 15:00
Ответ дляЗакусенец
В гарні руки віддали.Не можу писати куди,але вона тепер службова.
Перший місяць майже щодня ввечері їздив чоловік туди.Потім рідше.по 2 рази на тиждень.Така була умова з боку тих,хто її забрав
автор Закусенец • 19 января в 15:02
Ответ дляКурочка
Надо же, почитаю ще. Именно эту хотела, в воображении овчарки у меня примерно на одном уровне сложности. В юности был доберман.
Курочка• 19 января в 15:17
Ответ дляЗакусенец
Овчарки, особенно ВЕО, были выведены чтобы самый зелёный новобранец-солдат мог начать ее тренировать. Они сами хотят быть натренированы. А с бельгийской овчаркой это не пройдет.
Хотя, если вы с доберманом справлялись, то может быть и нормально все будет.
Можу брикнути• 21 января в 08:00
Ответ дляЗакусенец
Маліняка і німець це 2 різні собаки по темпераменту. В мене у чоловіка і німці були,.і.малінуа є. Собаки службові. Так от, малінуа набагато розумніші за німців, хитрі, самостійні. Для служби він зупинився тільки на малінуа. Але дійсно це собака складна, для сильних духом людей, які дуууже багато часу будуть приділяти собаці та заняттям з кінологом (1-2 рази в тиждень точно є). Завжди. В любу погоду.
Якщо маліняка десь відчує в вас слабину, то вона буде вашим хазяїном, а не ви її.
Мен його маліняки терплять як ’сучку хазяїна’, бо знають шо получать п.зди від нього. Так, вони мене слухають, але реально я відчуваю, шо при найменшій можливості вони схитрять і покладуть на мене х.р. Я для них іграшка) а чоловік - ідол,.вожак стаї. Для розуміння, на чоловіка теж іноді ричать, можуть прикуснути в запалі, але за тим слідує покарання. І в той же час люблять його безбожно.
Алгонавт• 06 февраля в 11:27
Малінуа дуже активні - тому особисто я б цілеспрямовано собі не взяла б таку, бо знаю, що здуюсь щоденно займатись, окрім стандартного вигула, ще й потрібними навантаженням для сОбака.