Айпишница• 19 января в 17:59

Коли краще їхати на Світязь?

Начмиталась, що там чатсо дощі і холодно. Можливо є якась закономірність ? цікавить липень-серпень
БлинчикБезСметанки• 19 января в 18:00
Авторе, закономірність одна- дощове літо.
автор Айпишница • 19 января в 18:00
Ответ дляБлинчикБезСметанки
постійно?
Майструю крила• 19 января в 18:01
Ми двічі були в липні. Обидва рази за 10-14 днів дощ 1 раз був. Але це ніяк не вплинуло на відпочинок. Пройшов сильний дощ фактично злива і знов гарна погода, можна йти гуляти
БлинчикБезСметанки• 19 января в 18:02
Ответ дляАйпишница
постійно?
Кожного року из 2010 їздимо на світязь кінець червня- початок серпня. Дощі -це норма, іноді із сонцем,а іноді із похмурим небом.
Жена брата Админа• 19 января в 18:02
Ответ дляАйпишница
постійно?
Січень на дворі. Ви що бронювати зібралтсь?)))
Дивитись по погоді і їхати. Не сплануєш наперед
Мамина корзиночка• 19 января в 18:03
Останні роки тенденція що липень більш холодний і дощовий, а основна спека починається в серпні
Само_достаточная• 19 января в 18:05
Липень, серпень. А ще там стая комарів, коли їх меньше, питайте місцевих
А Я Самая Самая• 19 января в 18:06
Їдьте на 10 днів, застанете і сонце і дощ) Світязь не планують. Погоду подивились і поїхали
автор Айпишница • 19 января в 18:08
Ответ дляМайструю крила
а вода як? Я тут почитала що середня температура води 19-22 град, це холоднувато
автор Айпишница • 19 января в 18:09
Ответ дляЖена брата Админа
мене це планування заспокоює :))
БлинчикБезСметанки• 19 января в 18:10
Ответ дляАйпишница
Вода даже в жару свежая,автор. Свитязь- не Египет.
Електрохарчування• 19 января в 18:26
Ответ дляАйпишница
Ми були на пісочному, на початку серпня. Звичайна тепла вода. Але і жара стояла , вода була прогріта.
Майструю крила• 19 января в 18:28
Ответ дляАйпишница
Так, вода прохолодна. Там де ми відпочивали, то дуже пологий вхід і напевно метрів 30 по коліно, по попу. Дітям кайф, тому що там вода прогрівається. А на глибині так, +22 це максимум. Але ми цілеспрямовано орендували котедж з басейном, тому купались як в озері, так і в басейні. В залежності від погоди та настрою
автор Айпишница • 19 января в 18:28
Ответ дляБлинчикБезСметанки
когда то ездила с родителями лет 10 подряд, не помню, чтобы вода холодная была и дожди
БлинчикБезСметанки• 19 января в 18:31
Ответ дляАйпишница
Дети прекрасно купаются и наверняка им ок
Майструю крила• 19 января в 18:31
Ответ дляЖена брата Админа
Чому не сплануєш? Ви думаєте там багато вільних місць серед сезону? Позаминулого року той тиждень що на Петра та Павла взагалі ніяк вільних місць не було, навіть з туалетом на дворі (умовно). Люди ходили шукали, розвертались та їхали в інші місця шукати ночівлю. Ми бронювали десь тижні за три напевно і ледве вдихнулись по датам, щоб співпало з днями відпустки
Майструю крила• 19 января в 18:32
Ответ дляСамо_достаточная
Комарі лише ввечері і тільки прямісінько біля води. Я думаю, що їх там травлять в туристичній частині
Жена брата Админа• 19 января в 19:15
Ответ дляМайструю крила
Я живу на Волині. І більше 25 років відпочиваю там щороку)) місця є.