Комиссия50%• 19 января в 20:26
Тільки починаєш цінувати себе і вилазить якась бабка
Помічали? Тільки піднімаєш голову, свою самооцінку, ставиш кордони, і всесвіт починає тебе перевіряти. У мене це скажені бабки в метро і біля транспорту. Вже стільки їх було, поки я не почала їх стидити привселюдно, щоб не умнічали і не наїзжали на дівчат. При тому, що вважають мене якоюсь дівчинкою і починають поносити. Сьогодні я не достатньо швидко спускалась зі сходинок.
Тепер ще чекаю якогось навязливого прихильника, щоб перевірити, чи тут я відпрацювала.
А що у вас? Яка подія чи люди являються вашою перевіркою?
язззззь!!!• 19 января в 21:04
У мене це керівник на роботі.
Як тільки я думаю, що нарешті щось налагоджується та розслабляюсь, у нього тут же черговий припадок на предмет а давай зробимо якусь чергову нікому не потрібну фуйню.
неДодекаэдр• 19 января в 21:07
Ответ дляязззззь!!!
У мене це керівник на роботі.
Ваша любовь к себе зависит от фантазии руководителя?))) однако)))
неДодекаэдр• 19 января в 21:07
Ответ дляпалка-копалка
Які бабки,я іх взагалі не зустрічаю.
Вы из секты тех, кто никогда не ездил в общественном транспорте, не видел наличных денег, не ел никогда сливочное масло, подсолнечное вообще в глаза не видел ниразу итд?
язззззь!!!• 19 января в 21:08
Ответ длянеДодекаэдр
Ні, не любов до себе. ))
Але деяка спокійна ритміка на роботі.
Керівник як ото постійний стресогенератор, ніколи не можна розслаблятися, завжди в тонусі.
Але деяка спокійна ритміка на роботі.
Сумчатая кошка• 19 января в 21:10
Ответ длянеДодекаэдр
Я їзжу постійно в метро. Їм тільки звичайну олію і користуюсь грошима, а от бабки мене не хвилюють.
палка-копалка• 19 января в 21:13
Ответ длянеДодекаэдр
Ім масло,маю готівку,олія є,ну де ж бабки?Ну я в транспорті громадському не їжджу.
пані Солоха• 19 января в 21:13
Болячки и проблемы. Только станеш на ноги и готов к следующему шагу начинаются болячки и ж..па
палка-копалка• 19 января в 21:14
Ответ дляСумчатая кошка
Абсолютно не хвилюють і мене.Але я іх і не бачу.В 6.45 виїзд на роботу і до 19,не попадаються.
Сумчатая кошка• 19 января в 21:22
Ответ дляпалка-копалка
А на автора постійно нападають. Щось тут не те
Комиссия50%
• 19 января в 22:16
Ответ дляУсатая полосатая
почему вы не видите свою не правоту - с бабками например
Тому що багато було, що я просто стою, нічого не роблю, а до мене підходить бабка і починає мене матом крити.
Або я спускалася за однією і вона почала кричати, що я у неї гаманець намагаюсь вкрасти. Розумієте?
Комиссия50%
• 19 января в 22:18
Ответ дляязззззь!!!
У мене це керівник на роботі.
Явно Вам треба якось по-іншому зреагувати на нього, або вже остаточно вирішити, що Вам таке не подобається і змінити роботу.
У мене буває, що я себе вмовляю не йти з роботи, а потім одне за одним, просто всі проблеми, які можуть бути. Особливо по здоров´ю
Комиссия50%
• 19 января в 22:18
Ответ дляСумчатая кошка
Дивно, мене ніякі бабки не турбують. Вас вони переслідують?
Бабка як приклад. У всіх бувають різні повторювані сценарії, поки не пропрацюєш
Комиссия50%
• 19 января в 22:19
Ответ дляivareka
да, и когда откладывать деньги собираешься начинает все ломаться и болеть
Треба відкладати на якусь мету позитивну
Комиссия50%
• 19 января в 22:19
Ответ дляЗастряла
Меня бабки не интересуют
Комиссия50%
• 19 января в 22:20
Ответ дляпалка-копалка
Які бабки,я іх взагалі не зустрічаю.
Комиссия50%
• 19 января в 22:20
Ответ длянеДодекаэдр
Примерно тоже самое)))
Які у Вас ситуації? Що винесли? Як реагуєте?
Комиссия50%
• 19 января в 22:20
Ответ дляпані Солоха
У мене болячки як тільки я беру відпустку. Тільки розслаблююсь і щось стається або лікарняний
Комиссия50%
• 19 января в 22:22
Ответ дляСумчатая кошка
У мене типаж такий, багато хто думає, що я дівчинка і можна на мене підійти і наїхать. Багато хворих на голову таких обирають відразу. Але поки ти сам ще дитина, то не розумієш цього, сприймаєш дуже близько.
Ось я виросла і реально, можу культурно послати і закрити рот, щоб не несли свій бред