Муууумие• 19 января в 21:16

какую минидуховку выбрать?

чтобы курица влезла, и бутеры на противне можно было бы запечь?
Смурфетта• 19 января в 21:16
Любую принцип у всех один. Размер тоже
Покорительная• 19 января в 21:19
У меня бош 40 см. Духовка-микроволновка.
автор Муууумие • 19 января в 21:20
Ответ дляПокорительная
встраиваем или отдельностоящая?
Покорительная• 19 января в 21:20
Ответ дляМуууумие
встраиваем или отдельностоящая?
Встройка
Конотопська відьма• 19 января в 21:33
Ответ дляМуууумие
встраиваем или отдельностоящая?
А яка різниця яка духовка? Ви саме плануєте під меблі? Ще не зроблена кухня? Чи ставитимите в існуючу?
Плюсуюсь за духовку-мікрозвильову. Моєму самсунгу вже 20 років, крім щоденного використання як мікрохвильовою, користуюся духовкою, частіше, ніж повнорозмірною.
Лиса Патрикевна• 19 января в 21:42
В мене є досвід користування мікрохвильовкою з функцією конвекції, але повноцінно духовку вона не заміняє. Зараз користуюсь духовкою з функцією микрохвильовки, вона значно краще. Але вона зовсім не маленька, встройка по висоті 45см і ширині 60см. Ще дарували свекрусі настільну духовку на 42л, вона нею дуже задоволена, пече в ній все. По ціні набагато бюджетніше, ніж моя. І вона має на кухні своє, закрите фасадом, стаціонарне місце.
автор Муууумие • 20 января в 09:03
Ответ дляКонотопська відьма
У вас дві духовки?
Кухні ще немає
автор Муууумие • 20 января в 09:04
Ответ дляЛиса Патрикевна
От таку я б хотіла , маленьку як у вашої свекруні. А яка модель ?
Конотопська відьма• 20 января в 09:09
Ответ дляМуууумие
У вас дві духовки?
Кухні ще немає
Так, дві духовки. Якщо плануєте кухню, то раціональніше брати вбудовану.
автор Муууумие • 20 января в 09:29
Ответ дляКонотопська відьма
Кухня дуже маленька, хочу холодильник під столешницю і мислю над малюткою духовкою і посудимийкою
Конотопська відьма• 20 января в 09:37
Ответ дляМуууумие
А мікрохвильовою зовсім не користуєтесь?
Лиса Патрикевна• 20 января в 21:01
Ответ дляМуууумие
Ця