Допоможіть знайти• 19 января 2025

Яка порода собак вам подобається? Навіть якщо у вас нема собаки.

Просто подобається ззовні або поведінкові риси .
Малая еще та• 19 января 2025
Цвергшнауцер
Видна міленіалка• 19 января 2025
Лабрадор.
маска Ілона• 19 января 2025
Французький бульдог і мопс, моя мрія.
liuba• 19 января 2025
Ответ дляМалая еще та
Цвергшнауцер
Мені теж подобаються цієї породи собаки. Собаки нема
автор Допоможіть знайти • 19 января 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Звичайні дворняжки середнього зросту 🥰
Був в санаторії в Сваляві , нічий, як я його полюбила.. ще малий, такий грайливий .
Зупка_цем• 19 января 2025
Зовні бельгійська вівчарка і лабрадор, який завжди посміхається), я люблю крупні породи
Пс. Якщо заведу колись собі, то підберу з вулиці собачку безпородну, поки лише така киця є в мене
ПлакалаВАвто• 19 января 2025
Йорк,той-пудель
Добродійка• 19 января 2025
Бигль и шарпей. Но только на картинках, видео и у кого то. Сама ни за что бы не завела себе собаку, я очень брезгливая.
Ответ дляДобродійка
Це теж ок, всі ми різні
IQ 80• 19 января 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ой, вони красавчики, це ж овчарка ?
так
Начальник Анонимов• 19 января 2025
Лабрадор
Помилуйте мадам• 19 января 2025
Чау-чау. В нашого сусіда був. Прийде, морду в ноги всуне і чекає, щоб гладила. Класний був
Котогосподиня• 19 января 2025
Визуально нравятся корги.А у нас малый мюнстерлендер. На вид шарик шариком,но характер бесподобный. Очень умная и добродушная.От хозяина не убегает,общительная,контактная,подходит для квартиры (не лает,не скулит и «збитків» не делает). Единственный минус-нужны продолжительные прогулки.В Украине этих собак мало.
вентиляторная• 19 января 2025
Мне все нравятся и маленькие и большие, очень ньюфаундленд нравится так бы и затискала)
НичеНипанимаю• 19 января 2025
Мопс або в француз.
В мене зараз мопс, ідеальний, але не виключаю, що колись ще буде француз.
Ответ дляКотогосподиня
Да, я даже пошла загуглила, не видела таких. Красивая !
Не зви чайна• 19 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Французький бульдог і мопс, моя мрія.
Аналогічно 🐶
А я нівроку• 19 января 2025
Лабродудль
Love_Love_Love_• 19 января 2025
Сама красива на світі собака
Кудрі кручу сама• 19 января 2025
Кавалерчики нравятся. Это самые добрые собаки на свете
Ответ дляА я нівроку
Лабродудль
Вони мені такі смішні. Підписана на людину хто має цю породу
Творю чудеса• 19 января 2025
Десять разів подумайте,коли будете заводити собаку,сестра підібрала цуценя на вулиці 3 місяці десь,гуляє на вулиці до опупенія ,щоб сходив в туалет,тільки зайшли в квартиру надзюрив 2 лужі .Лізе на діван ( це її перша собака ,але вже не хватає терпіння.Гризе мідкімнатні двері ,скоріш за все буде прилаштовувати в родину
Ответ дляКудрі кручу сама
Це ваша?
Відповів всім• 19 января 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Чихуахуа- це моя любов. Як я раніше жила без нього.
І ми не знаємо як жили - розумна та ніжна
Плануємо ще одну :)
А_мій_самий_самий• 19 января 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Мопс або в француз.
Донька мріє про мопса, вичитала, що вони лінькуваті і сподівається що такий собака не псуватиме її речі)
І що вони не гучні.
Це правда, які вони за новором?
Не танцую- но пою• 19 января 2025
Пули и корги, больше никакие не нравятся. Хотя почухать люблю.
Наверное как у мужчин, которых мало, посмотреть можно, но любишь только одну женщину
IQ 80• 19 января 2025
Ответ дляСмячиком
Так, шикарні
не те слово
Кудрі кручу сама• 19 января 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Це ваша?
Да. Долго думала какую породу выбрать и остановилась на этой. Контактные, не гавкучие, ласковые , игривые, долго спим по утрам)
Ответ дляТворю чудеса
Буду заводити, в мене є досвід, не лякає .
А_мій_самий_самий• 19 января 2025
Ответ дляIQ 80
не те слово
Який гарний 🥰