Стефанія• Изменено 20 января в 01:16

Кто живет район Дорогожичи, звук странный

Гул какой-то, будто пылесос вдалеке, но то ближе то дальше. Тревоги нет. Кто тоже слышит?
АгатаХристя• 20 января в 01:19
нивки, все ок
фрау Гітта• 20 января в 01:19
Лісовий масив теж.
АгатаХристя• 20 января в 01:20
Ответ дляфрау Гітта
Лісовий масив теж.
лесной далеко
фрау Гітта• 20 января в 01:25
Ответ дляАгатаХристя
лесной далеко
Я у курсі. І що?
АгатаХристя• 20 января в 01:26
Ответ дляфрау Гітта
Я у курсі. І що?
ну как бы странно говорить про район, который ооочень далеко. не?)
автор Стефанія • 20 января в 01:33
Ответ дляфрау Гітта
Лісовий масив теж.
Тоже гул? У нас рядом не было раньше гула.
Папобус• 20 января в 01:33
Ответ дляАгатаХристя
То може та, що з вокзалу не могла на Куренівку доїхати, скаржилася, що колапс
Щас ухожу• 20 января в 01:35
У нас так шумят уборочные машины. Они почему-то любят ночью кататься. Днепр
ОливьЕЖечка• 20 января в 01:37
Тец выпускает пар, поэтому гул
Пишу_граммотно!• 20 января в 01:48
Ця комедія з коментарями про ТЕЦ, пар і т.п.
Я на цьому форумі вже 13 років. і колись раніше ніхто про гул не писав. А за рік до повномасштабної у центр.областях небо гуло.саме на звук пилососа схоже.коли в чоловіка питала, що то може бути, то він просто відмахувався, спи мовляв і не видумуй
Після початку війни вже жодного разу подібного не чула. Але то небо світиться, то метеорити...ніхто і нічого пояснювати людям не буде, це вже пора зрозуміти і просто прийняти це .
КартаБезКомиссий• 20 января в 01:51
Слышу этот гул. Но вообще это часто бывает шум от поездов, если ветер со стороны ж/д
Все питаю зарання• 20 января в 02:19
Ответ дляПапобус
Скільки вам платять, що ви в кожну тему бігаєте із своїм вокзалом?