Хомо_сапиенс• 20 января 2025

Як навчитися засинати?

У мене безсоння на початку ночі щодня. Якщо чую звуки шахедів, і як їх збивають - заснути не вдається ніяк. Якщо тихо, чекаю, поки почнуться ці "бахи"((
Як навчитися не зважати на цей шум і просто засинати?((
Алина-1240• 20 января 2025
А у меня ночные дни..не знаю как
Радостина• 20 января 2025
Я´уже жду сирена или ещё что-то. А то когда тихо, совсем не спится
Таракашечка• 20 января 2025
Магній цитрат пропийте, допомагає засинати
Усміхайлик• 20 января 2025
Не сплю по ночам
маминаБубочка• 20 января 2025
Я пробувала бл***ь все! Магній, вітаміни, без телефону перед сном, не наїдатись перед сном-до сраки то все. Мене це бісить,бо кожну ніч я не можу заснути,засинаю в 2-3, а в 6 на роботу вставати, стан в мене (мʼяко кажучи) не дуже
Плекаю думи• 20 января 2025
Проблема засинання в тому, що чим більше про нього думаєш і чекаєш, тим менший шанс що заснеш. Можливо спробуйте сходити до лікаря за ліками. І коли протягом якогось часу привчитесь засинати вчасно, потім поступово припиняйте прийом.
Я посередині мого лікування, то не можу впевнено радити що небуть, але сон налагодився з ліками.
Було таке безсоння, що взагалі ніч не спала ні хвилини. Іноді мозку все ж потрібна допомога.
Малая Налегке• 20 января 2025
начните бухать, будете и засыпать
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 января 2025
Ответ дляПлекаю думи
Расскажите про лечение. У моей дочки почти трёхлетняя безсонница, не спит с четверга вообще, в пятн и сегодня в школу не идёт, не в состоянии. На 13 записаны очередной раз к неврологу. Пройдено миллион обследований, анализов и специалистов. Просто для информации расскажите, применять не буду без консультации, просто ищу путь, у нее вчера была паника и истерика, я в отчаянии.