Пишу з калідору• 20 января в 09:35

Підкажіть, де в Києві купити взуття підлітку?

Ніяк не можу купити демісезонні черевики,щоб зараз і весною ходити. У нього 38 р ,доросле ще не підходить. В найк ,адідас не підійшло підліткове.
Тарабарщина• 20 января в 09:35
У Інтертопі дитяче взуття іде до 40 розміру.
вкрации• 20 января в 09:38
Идете в спортивные магазины ,интертоп и меряете
Смотрите еще в женском отделе модели унисекс
Разгуляшка• 20 января в 09:42
Я своему покупала в Рейме те, что сейчас ходит
Но обычно в Интертопе и берем всем. Стараюсь по скидкам, или не самые дорогие фирмы.
(Но мне реально 38 легче купить, чем 45-46, как у старших подростков)
Регионщица• 20 января в 09:45
ССС, Інтертоп, Скечерс
Грибной_Дождик• 20 января в 09:46
Нещодавно замовляла демі черевики пуму (бо ми під Києвом, ніяк не знайду час щоб виїхати по магазинам). Але в моєї 35 розмір, то шукала і в дитячому і в жіночому відділі
Роза в вазі• 20 января в 09:51
Интертоп. Кстати, люблю его за возможность оплаты частями.
Спортмастер (бывший), никак не запомню их новое название.
38 вполне ходовой размер.
Нюансы есть при переходе с 39 на 40, 41. Здесь нужно найти свою фирму во взрослой обуви.
Мой ходит в Скечерс, есть на все сезоны. р.40
marata• 20 января в 09:52
Тімберленд
Сладко-соленая• 20 января в 10:30
Їдьте в Лавіну, там є все, що треба - від декатлону до інтерспорту. Але приготуйтеся гуляти довго. Але реально можна знайти хороше взуття з гарною знижкою.