Я погнала• 20 января 2025

Дочери 12 лет. Это трэш

До 11 была почти бубочка. Ходила на гимнастику, вставала в 6 утра чтобы сделать уроки, училась лучше всех. Сейчас 12. Мороз. Пошла без шапки, в тонкой куртке и лонге. Замёрзнет 💯. Учиться не хочет. Вот вообще. Учит тему, чтоб в только получить оценку. Сдала и все, не помнит. Только тиктоки, какие то глупые картинки в чатах и рисует. Если забрать телефон, то становится нормальной на неделю. Но это же не выход...
Когда это пройдет?
автор Я погнала • 20 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Не пишіть дурні. Характер різний в дітей то так. Але визовання це не 20% а 80%. В сім´ї де п´ють іматбксється-дитина теж це буде робити. . Але тільки ліниві і ледачі списують все на генетику. Легше всього себе заспокоїти.. Дитина як пластилін-що виліпиш то й матимеш. Генетика може спрацювати щодо випивки и то не завжди. То не генетика. То виховання.бо я з 3 років вкладала в неї все що могла-театри, виставки іт.д.багато читала. Дитя в 6років вже книжки запоєм читала, бо я в й.5 р.вже книжки підсовувала . В мене втна няколи ге сидвла і не втикала в тел. Було багато книжок.настольних ігор. Ходили і їздили на екскурсії. Я займалася дитиною.а не списувала на генетику. В 10 р удитини вже був репетитор з англ.і якби яне найняла його, то фвг би вона його вивчила в школі. Що вкладеш -те й матимеш. Тілтки недотепи списують на генетику. Характер різний може бути, але моральні принципи, етикет то все з родини. І ще вплив вулиці. Коли батьки НЕ АВТОРИТЕТ, то авторитет тоді вулиця і подруги. . А авторитет треба вибудувати, це не генетика. Це праця щоденна ібагато часу, проведеного пащом. Це не купівля шмоток, це емоційний зв´язок.
Все так! Вам просто пощастило. Я особисто читаю з трьох років, бо я захотіла. І ця моя дитина як навчилась читати - читала все підряд. До війни ходили в бібліотеку і вона вже по дорозі додому читала щось на ходу. І ігор різних повно вдома. Це все сталося після війни. Бо ми змушені були переїхати, в нашому місті немає очних шкіл і садочка, тільки онлайн. Тому ми вже 3 рік в Польщі, жили в Харкові. Може це теж додало свого.
ничевока• 20 января 2025
Добро пожаловать в чудный мир сепарации. Она будет отдалятся от вас всё дальше а потом уйдёт во взрослую жизнь. Даже сексом будет заниматтся а не только без шапки ходить.
автор Я погнала • 20 января 2025
Ответ дляГага Газу
А почему спорт бросила? Моей тоже 12. Гимнастика 6 дней в неделю, учится хорошо. Сейчас хочет попасть в лучшую школу. Сама написала эссе и дергала мужа неделю чтоб он от себя письмо в школу написал(это одно из условий ). Хочет на Олимпиаду) И хоть она туда никогда не поедет, мне нравится что у неё мысли о чем-то положительном в будущем.
Мне наверное повезло с детьми. И с сыном особых проблем нет.
Потому что переехали в Польшу. Наш город активно бомбят
Не худа ні разу• 20 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Не смішіть. Одна вдала дитина і стільки гонору. Ну пощастило вам, тільки й того. Я читати почала в 3, ніхто зі мною не займався, просто легше було навчити, аби відчепилась. А сестра інакша. Щоб ви хоч сімох -десятьох виховали, то ще було б про що говорити. Купіть дитині торт і перестаньте приписувати собі її заслуги.
Тобто, якщо моя дитина бере нагороди у тому,чим вона займається, то це заслуга тільки її? Знаєте скільки в її хобі талановитих дітей? Кожен другий серед солістів. Ось тільки вирішує не талант і не бажання працювати (хоча це дуже важливо) а батьківські гроші та час. Бо всі майстер класи, всі індивідуальні заняття, поїздки в табори тематичні - це все за гроші і великі. Гарні викладачі, профі своєї справи теж знають собі ціну і вона достатньо висока. На одній групі далеко не поїдеш. Бо таких дітей, які швидко стали в групах найсильнішими дуже багато, а далі що? Всі заняття підлаштовують під більшість, а більшість-це масовка, яка масоікою і залишиться. А є дівчата, у яких і можливість є, а мама працює і все.. нема коли возити. І ось приблизно у віці 12 років ця класна дитина стає однією з, бо таких в кого готові вкладати час і гроші багато і вони швидко перестрибують цих одних З.. а далі все просто. Рокам к 15 діти просто кидають те,що роблять, бо витримати конкуренцію, коли в тебе не вкладаються і немає можливості розвиватись, дуже важко. Взяти ті ж мови. Багато ви вивчите в школі? Так, на рівні примітивному вивчите, а далі, якщо викладач так собі? Або дитина моя захотіла вчити німецьку, якої немає в школі? Як вона її вивчить, якщо не вкладати гроші в репетиторів? Тому не варто приписувати все дітям. Діти молодці, які вчаться та чогось хочуть, але цього не достатньо. Є, звичайно і ті, в яких скільки не вкладай, все мимо. Ось таких і треба залишати в спокою, нехай живе як хоче.
Гага Газу• 20 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Мы тоже в другой стране. Но гимнастику мы сразу искали
Леопардові панчохи• 20 января 2025
Ни у меня, ни у сестры такого не было. Наверное, потому, что у нас родители алкаши и маргиналы с драками, побоями и т.д. Все, что было нам нужно - это еда, одежда и хоть какая-то обстановка для уроков. Ваши подростки сытые, довольные, потому и пальцы веером гнут. Добавьте немного острых ощущений, чтоб хотелось просто спокойствия и тишины.
Радостина• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
У вас досить дивні вчителі,які після закінчення свого робочого дня скидають повідомлення щодо уроків і не до ЄШ, а особисто
Так, в них там купа груп у вайбері
Вимагаю спілкування• 20 января 2025
Ответ дляРадостина
Так, в них там купа груп у вайбері
І що це змінює? Домашнє завдання у ЄШ. Все інше- не важливо,не важливіше ніж психологічне здоров´я дитини. Чи ні?
Сумчатая кошка• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Автор, а почему не выход ограничить пользование телефоном?
Для чого? Вона з тіу иоку більше розвитку отримає, ніж від школи
Вимагаю спілкування• 20 января 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Ну якщо так,то звичайно і проблеми немає. Передплатив інет і кожен спокійно залипає у свій гаджет- прекрасний час із родиною і дуже здоровий спосіб життя
Сумчатая кошка• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
У вас здоровіший з порадницею? ))))
Вимагаю спілкування• 20 января 2025
Ответ дляСумчатая кошка
У вас здоровіший з порадницею? ))))
Безумовно, я доросла людина яка знає чим себе зайняти без інету, на відміну від вашої дитини,яка у ньому живе. Але ж головне,що ви в цей час можете так само залипати і навіть говорити з дитиною не треба, правда ж?
Мамзелькіна• 20 января 2025
Это она у вас ещё хорошая. Пройдет обязательно как закончится переходной период.
Сумчатая кошка• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Чого ви переключаєтеся на мою дитину? Моя дитина відмінниця і заробляє в тік тоці. Нам вистачає часу на спілкування, ви нами не переймайтеся
Вимагаю спілкування• 20 января 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Вашу дитину виховує інтернет і спілкується вона також із ним,а не з мамою та реальними людьми. А спілкування саме вам вистачає на Совєтчиці, шкода що за нього не платять, правда же?
Сумчатая кошка• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви якась хвора. Ставите діагнози людям, яких не знаєте. Нам усього вистачає, на відміну від вас
Вимагаю спілкування• 20 января 2025
Ответ дляСумчатая кошка
І саме тому ви весь вечір провели тут,бігаючи за незнайомою людиною,намагаючись довести, що у вас море реального спілкування.
Сумчатая кошка• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Я їду з роботи і читаю ваші пришелепкуваті крментарі. Ще 15 хв у мене є час на порадницю. А вам видно, що спілкування таки не вистачає
Руда ліса• 20 января 2025
Извечная проблема ’отцов и детей’. Просто для интереса почитайте про поколение Х - поколение миллениалов (это родители) и поколение Зет и А (дети). Посмотрите насколько мы отличаемся от них, и тут совет ’вспомни себя в эти годы’ просто не работает. Как не банально, но время другое диктовало свое поведение в обществе. Традиционными остались только желания: быть счастливыми, востребованными, иметь финансовые возможности и пр. И ваш личный родительский ’детский’ опыт может сработать только учитывая то, что наши детки продукт 21 века.
Никому не навязываю свое мнение, но мне общение с моей дочкой 14 лет помогло именно понимание ее как поколения А
СКИБИДЫШь• 20 января 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви гарна мама, все правильго і логічно робите.
Але все ж батьки мають бути перш за все батьками, а потім друзями.
Поки ми маємо на них вплив, то повинні обмежувати кортстування телефоном. Хай це на пару років всього лиш. Але це безцінні пару років розвитку мозку без впливу дофаміну.
Мене нічого так не бісить в гаджетах як тік ток. Оці короткі відео по кругу без кінця без всякого сенсу. Тому у моїх дітей 30 хв в день тіктоку і 30 ютубу. Сердились, псіхували, старший і плакав перший день. Але пройшло пів року і прекрасно. Всі звикли. Заняття знайшлись.
Хай краще фільм якийсь дивляться чи передачі дискавері, вони люблять про тварин
У вас точно підлітки?
Бо по опису діти років 6-8 максимум
Курочка• 20 января 2025
к 18 если не будет давить пройдет, если будете - к 25-30.
Жена сантехника• 20 января 2025
Ответ дляМааарковная
Переписать задание на бумажку и учиться по учебникам. А если какие-то онлайн - распечатать в начале года.
А как это у ваших детей учебники онлайн? Моя в 5 классе, все учебники бумажные. Вы не в Украине?
Хоть уточните, в каком сказочном городе в Украине- нет удаленок и онлайн?
Жена сантехника• 20 января 2025
Ответ дляНічна ненажера
А що ви робили підлітком без телефону і комп´ютеру? Як вас розважали батьки, більшість з яких працювала, а потім ще магазин-кухня-молодша дитина-друга робота?
Я щось не пригадаю проблем з вільним часом настільки, аби тупо з нудьгою дивитись у вікно.
Можно і хрестиком. Добре розвиває дрібну моторику, терпіння, посидючість, вміння читати схеми, доводити справу до кінця.
Але більшість з нас мали гуртки, уроки, обов´язки по дому. У вільний час гуляли з друзями. Науковий і технічний прогрес зроблено нашим поколінням здебільшого. Бо мозок не був засраний швидкими відео.
Уточніть, у наших 11-12 років, був ковід? Під час якого ми і вчителі самі навчили дітей вчитися та спілкуватися онлайн? Чи багато зараз відважних батьків під час війни, дітей відпускають гуляти? ( з розрахунку що старша школа в основном 2 зміна). Щось Ви трохи в порівняннях не туди заїхали.
Скоро_вчера• 20 января 2025
моєму 12 і теж іноді такий треш :( про порядок у кімнаті я вже мовчу, також про допомогу по дому - він це робить, але я стільки зусиль прикладаю, щоб це було зроблено не з-під палки, а за допомогою нормальної розмови. Наразі розумію, що потрібно домовлятися, десь шантажувати, десь душевно розмовляти. І головне, я намагаюсярозуміти, що це підліток і гормони, тому іноді він сам не розуміє, чому так робить. Але я завжди даю зрозуміти, що ми батьки з татом і нас потрібно поважати
Нічна ненажера• 20 января 2025
Ответ дляЖена сантехника
Моєму сину 12. Гуляє з друзями. Друга зміна. В школу і назад сам, в гарну погоду на велосипедах їздять, школа має велопарковку. Хлопці би не зрозуміли, якби я вздумала водити його за ручку. Київська область. Дочка студентка, майже 16. В Київ і назад їздить сама, метро, маршрутка. А що робити? Мені звільнитися і їздити з нею разом в метро?
Бачу_майбутнє• 21 января 2025
Вы прям мою дочку описали. Тоже 12 лет
Единорог помог• 21 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Дочитала до слова ’дык’ в третьей строчке и стало все понятно )))
А Вам, как маме 18ти летнего человека, могу рассказать, что сейчас существуют способы не забирать телефон. Например, у моей дочки стоит ограничение на инстаграм - 30 минут, хром -30 минут (потому что там смотрит видосики). Телеграм без ограничений. Игры все ограничены во времени тоже. И скандалов никаких, и отбираний телефона тоже.
Мне фиолетовы ваши советы, камон.
Потому как проблем с телефоном у ребенка нет и не было.
И если бы вы читали не тем местом, то поняли бы это сразу и не писали бы мне откровенную пургу,. Особенно про ограничения... где ТГ без ограничений! 🤣🤣🤣
ПультОт_БМВ• 21 января 2025
Ответ дляБелоснежко
Я уже 8 месяцев читаю, становится только хуже.
я дочитала про 40 хвилин гладити ніжки, то треш...
підлітку 1м 70см зростом
66сезон666серия• 21 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Де написано, що вона не може взяти телефон до рук?
Ви в основному повідомленні писали про тік-токи і про забрати телефон.
66сезон666серия• 21 января 2025
Ответ дляНічна ненажера
Ну от ви відпускаєте і вам нормально. А хтось боїться, і це ще більш нормально в умовах, яких ми зараз живемо.
Неправильно порівнювати сучасних дітей з нами. Вони інші і живуть в іншіх реаліях.