Херсон це Україна• 20 января 2025

Родительский контроль- Parental Controle Kroha

установила приложение, все нравится, удобно, но пробный строк заканчивается, а оплатить не получается, так как айфон старый...
Подскажите- можно оплатить пакет каким то другим образом, а не через Itunes?
Или посоветуйте какое то другое ( похожее) приложение с возможностью установки и оплаты, учитывая мой старый тф
Заранее благодарю)
Нічого вдягти• 20 января 2025
Взагалі у айфона є свій контроль батьківський.. безкоштовний. Називається Екранний час.
автор Херсон це Україна • 20 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
у мене айфон, у дитини андроїд
за допомогою екранного часу тільки час перебування в мережі можна контролювати чи обмежувати доступ до соц. мереж теж?
ХикориДикори• 20 января 2025
Ответ дляХерсон це Україна
у мене айфон, у дитини андроїд
Ну так і з телефона дитини і оплатіть...прото паролів дитині не кажіть
Нічого вдягти• 20 января 2025
Ответ дляХерсон це Україна
у мене айфон, у дитини андроїд
А, якщо два різні телефони то Екраний час не працюватиме. Це суто айфонівська фішка. Я тому дитину з андроїду на айфон перевела (взяла вживаний, не з останніх).
Ви де качали застосунок Кроха? Він стоїть у Вас і у дитини?
так, дивом на мій старець встановився
Ответ дляХикориДикори
спробую
ХикориДикори• 20 января 2025
Ответ дляХерсон це Україна
спробую
Або з 4пда через ВПН скачайте крякнуту версію
можливо, порадите якийсь інший додаток де можна буде без проблем встановити застосунок і оплатити пакет ?