MacOS-ница• 20 января 2025

Відкладаю по 5000 тис в рік. Чи назбираю на житло?

Я впо.
Вже 15000 назбирала, але з кожним місяцем все тяжче. Живу дуже скромно.
Поки збираєш орієнтуєшся на одну ціну, а житло все дорожчає і дорожчає.
Кінця краю не видно.
успокойте_Меня• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Я не дуже скромно заробляю, а живу я дуже скромно.
назбираєте. Я б на вашому місці дивилася на заході. В районних містах. Купите обовязково своє житло.
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляЯ Головна
5 мільйонів на рік - то солідно.
Звісно, купите.
5 т у є
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляАлесс
Долларов? 5 тыс в год?
5 т. Дол. В рік
успокойте_Меня• 20 января 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я б таких як ви порадниць позбавляла громадянства. Ви ворог країни, бо своїми тупими порадами обезкровлюєте країну. Мов тут немає чого робити, їдьте закордон.
в моєму місті розкуповують житло на ура. Івано-Франківськ.
Я Головна• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
5 т у є
То ж ви писали, а не я.
Дивіться уважно, я бачу 5 мільйонів))))
Свисток ля-минор• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Який район запропонуєте безпечний? Острів? хбк? Восточний?
ТВК. По сравнению с перечисленными. Но можете в любой из вами выбранных.
Я Головна• 20 января 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Це десь років 15 збирати на однушку. Без ремонту.
За сьогоднішніми цінами,
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляЛялька в колисці
10 років вже
Дякую. Я ходила в банк в містечку де я живу зараз
То вони казали що тільки новобудови. Чи цей банк співпрацює тільки з новобудовами хз?
Шукаю стакан• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Обирати особо не приходиться. Оцінюю реальні сили щось типу Камянського, Кривого Рогу.
Може!! Кременчук
Але все квартири без ремонту
если интересно, напишите свою почту (буду продавать центр Каменского, пр. Свободы - двушка раздельная с кап. ремонтом, вид на проспект)
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Я в ІФ області, дуже подобається ваше місто. От прямо моє! Але тільки мрія
успокойте_Меня• 20 января 2025
Ответ дляЯ Головна
За сьогоднішніми цінами,
в районних містах однушки не 75 тисяч
Кидстаффовна• 20 января 2025
5 тисяч в рік - доларів, сподіваюсь ?
Лялька в колисці• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
взнавайте шукайте забудовників, які працють по є оселі. аби стіни були і будинок зданий поживете в ремонті.
зараз ви знімаєте?
успокойте_Меня• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
все реально. І все вийде. Йдіть до мети
Мастер Пис• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Може!! Кременчук
Але все квартири без ремонту
Зачем так близко к зоне боевых действий?
На самом деле даже за 15 тис $ можно купить жилье где то в маленьком городишке. Другой вопрос, надо ли оно вам там?
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
Я поки писати не буду. Бо реально розглядати ці міста буду хоч після якогось перемир´я. Але цікаво, за 15 тис я можу на щось розраховувати в цьому місті?
Менее Более• 20 января 2025
Якщо вам достатньо однокімнатної квартири, то через рік можна придивлятися до Одеси.
Тільки бачила за 20 тис квартиру з ремонтом в спальному районі в 9поверхівці
Якщо є у кого взяти займ - то можете вже брати
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляЛялька в колисці
зараз ви знімаєте?
Знімаю не дорого, з обмеженими умовами
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
все реально. І все вийде. Йдіть до мети
Дякую просто за добрі слова❤️
Шукаю стакан• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
да, реально. но лучше чуть больше и будет район хороший, и потом Днепр рядом - многие там работают.
Дрібка щастя• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Може!! Кременчук
Але все квартири без ремонту
Горішні Плавні подивіться. Місто затишне, чисте.
Меряю линейкой• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Може!! Кременчук
Але все квартири без ремонту
В Кривом Роге много прилетов, не нужно там ничего покупать.
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ну от я так розглядала це місто. Я бухгалтер, думаю робота і в Камянському знайдетьсЯ
Фиктивная• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Типу мені цих грошей вистачить на Італію чи Польшу
Жениха там найдёте и вопрос с жильём решен, потом гражданство получите и государство не оставит на улице, в случае чего.
Только не Италия и Польша конечно это нищета. В скандинавские страны едьте
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляДрібка щастя
Поки що не тягну. На Горішні Плавні потрібно від 20000 дивитись
Запорожьемойдом• 20 января 2025
В нас у Запоріжжі вже 2 квартиру можна купити за 13-14 тис. Або 1 кімнатну. Я люблю своє місто і не треба писати що воно погане! А прилитіти може будь- де в Україні.
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляФиктивная
Я не гарна і стара
автор MacOS-ница • 20 января 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Я трохи натерпілась на початку війни. Тому прифронтові міста мене тригерять. Впевнена Запоріжжя чудове місто як і Херсон. Але ні.
Меряю линейкой• 20 января 2025
Ответ дляФиктивная
В Скандинавских странах много женихов хороших ищущих украинок?
Запорожьемойдом• 20 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
Тож купуйте в ІФ або у Львові. Але якщо людині доля померти від ракети,то ви і там її знайдете.