Кудрі кручу сама• 20 января в 15:29

Чоловік фліртував з продавцем

Позавчора купляли з чоловіком пилосмок. Нас обслуговувала консультант-дівчина років 20, гарно нас проконсультувала, ввічливо спілкувалась. А мій чоловік почав обсипати її компліментами, який вона хороший спеціаліст, яка розумна, чому вона робить в магазині, а не десь на кращій роботі. Розповідав їй про свою роботу (він суддя). Спочатку я це не сприймала, але потім це почало мене дратувати. Чоловіку 55, нашим дітям 28 та 30. Чи варто хвилюватись мені?
Сусідка зверху• 20 января в 16:33
Ответ дляКудрі кручу сама
Але всерівно це не приємно було слухати((
Ну, естественно, а кому бы такое понравилось, никому.
автор Кудрі кручу сама • 20 января в 16:36
Ответ дляСусідка зверху
Мене тут просто так захейтили
Сусідка зверху• 20 января в 16:38
Ответ дляКудрі кручу сама
Мене тут просто так захейтили
Ну, так вы что советчиц не знаете)? А на деле мало кому такое бы понравилось, но особо сделать ничего нельзя пока фокус его внимания не сместится на иное. Главное не особо нервничать, но посматривать со стороны внимательно..