ПуГоФФка• 20 января 2025

Вбрання на інавгурації вже обговорили?

Наче, не знайшла. Якщо є тема, цю закрию.
Знаю, що це не основне, але трохи відволіктись від того п...ця , який відбувається і який ще попереду .
Як вам вбрання перших леді на інавгурації.
Таке враження, що Меланія навмисно закрила обличчя капелюхом, бо ´емоції переповнюють´. До дружини Весна питання - це невдалий макіяж чи синці під очима?
І загалом, імхо, ті, хто передають владу виглядають більш щасливими :)
Угги_в_горошек• 20 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
91 рік її чоловіку
Що ж він так довго живе, от халепа. Так і в старість її заведе.....
Кнопкотиць• 20 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Выглядит как бабуля на первом фото. Может просто кадр неудачный
ну так если муж дедуля, не удивительно... бля, 91 год... ей 46... это ж надо так деньги любить...
Хочу барабульки• 20 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Та у того кобеля лет 20 висюлька уже, не смешите )
Так это было и не вчера)) Но раз разкопали, то это кому-то интересно же .
автор ПуГоФФка • 20 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Неплохие смотря для кого )
Для чоловіка похилого віку, у 91 мало хто міцно на своїх двох стоїть )
автор ПуГоФФка • 20 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
С дедом девяностолетним жить, шутка ли.
Выходила за него, в его 70 с хвостиком, думала долго не протянет, а он похоже сосет из нее энергию почти 20 лет и живет себе дальше.
Вышла за его деньги и всю молодость с дряхлым, такое в общем.
У діда, наскільки пам´ятаю, ще багато спадкоємців (рідних дітей). Нагадало, як беруться доглядати бабу ´за хату´, а бабця живе ще років 20-30 , і вже та хата не радує )
Бабка_в_кедах• 20 января 2025
девочки, давайте Сашку с дедом сюда. где фото нашей красотки?
Ковбой Хагис• 20 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Що за Сашка?
сЛАдКОежКА• 20 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Вышла молодой девкой за дедовы деньги, он уже тогда был весь побит молью и пигментными пятнами старческими. По итогу почти до 50 с ним вошкается. И что ей те деньги ?
Сама как сухарь прошлогодний уже стала. Старьё не хило так питается энергией молодости. Видимо для этого кощей ее и выписал себе.
Бабка_в_кедах• 20 января 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Що за Сашка?
Николаенко.
Кнопкотиць• 20 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
выше ж есть
сЛАдКОежКА• 20 января 2025
Ответ дляХочу барабульки
Думаете ей не пофиг ? Еще и лучше, что сексом не задалбывал старый. У нее там куча обслуги для этого дела есть )
празники не помню• 20 января 2025
Ответ дляОйЙой
Просто объясните , зачем тогда красить лицо если такие ноги ??
Ваша фамилия Достоевская?
Аноним_• 20 января 2025
Шляпка Мелании напоминает эту
Кнопкотиць• 20 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
та да... полно ж других богатых мужиков, но не пенсионеров же глубоких... ему было за 70, когда они поженились. ну ’кака така любовь?’
детей, конечно. обеспечила, но какой ценой....фубля...
ТрамвайGirl• 20 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Включіть ТВ. Вона там з чоловіком на почесних місцях. Поруч з Трампом. Праворуч від нього.
сЛАдКОежКА• 20 января 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так он мульти миллиардер, всем хватит )
автор ПуГоФФка • 20 января 2025
by the way, там Трамп вже обіцяє на Марс ступити, цікаво , Філла з собою візьме? ))
сЛАдКОежКА• 20 января 2025
Ответ дляАноним_
Шляпка Мелании напоминает эту
💯
ТрамвайGirl• 20 января 2025
Щось тут всі так Саші співчувають
Не знаю , не знаю)))
З молодим і в бабціному хрущі, або з мільярдером і на інавгурації Трампа.
Я б може теж варіант два обрала
ЛюбимаЯНЬ• 20 января 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В мене враження, що Трамп з Маланкою не виспались, чи не спали зовсім,
а дід Бідон з жінкою виспались, випили, дихнули якогось увєсєлітєльного газу, бо такі щасливі, сяючі
Так здихалися такого багажу
автор ПуГоФФка • 20 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Щось тут всі так Саші співчувають
Не знаю , не знаю)))
Я б може теж варіант два обрала
А дітей від чоловіка 75+ змогли б народити? )
При її даних можна було б молодшого мільярдера знайти
Лукава_Кiшка• 20 января 2025
Я думаю, Мелани так оделась, чтобы не выделяться на фоне мужа и не подчеркивать разницу в возрасте
Мульйонерша• 20 января 2025
Ответ длямегамоСГ
Однозначно
Удалено администрацией...
Ковбой Хагис• 20 января 2025
Ответ дляПуГоФФка
Анекдот згадала, як старий чувак оженився на молодій. Друг питає як воно? Старий каже та супєр, бувшій старій жінці то водички, то таблетку, то в туалет сто раз за ніч встане. А молода як піде з вечора на бл...ки, так до ранку і спати спокійно можна.
Мульйонерша• 20 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
аха, бо відстрелялись...хай тепер інші мудохаються))))
Особенно с мигрантами. Гнать и 10 лет не хватит.
Треба ось так• 20 января 2025
Убогие, обреченные на десятилетия нищеты, горя и разрухи украинцы отчаянно обсуждают наряды инаугурации сша. Даже не знаю, это смешно или грустно.
Мульйонерша• 20 января 2025
Ответ длязабиякина
Живут себе люди ,хорошо живут и не переживают за пигментацию на ногах ,зная ,что их смотрят миллионы людей по всему миру
И макияж у них не боевой. Красивые расслабленные люди. Приятно смотреть.
Мульйонерша• 20 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Може й не спала
У них 5 детей.
И.О. человека• 20 января 2025
Ответ дляСмячиком
Шапка стремная(
Конечно. Из-за этой шапки надо было всё отменить и не позориться. Чем думали?(
Мульйонерша• 20 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
У кого ви синці побачили? Якщо у індійки, то у них в принципі, такий тип зовнішності
Именно