Накладні мюслі• 20 января 2025
Сварила много манки, что приготовить можно?
В пятницу не рассчитала и на утро приготовила много манки . Остатки ,целую кастрюлю в морозилку кинула , сейчас думаю ,что можно приготовить ? Какие есть блюда ?
Накладні мюслі
• 20 января 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Странно
Та ! Туда дорогие все продукты ,там скупится прилично надо ,я люблю более бюджетные блюда ,тем более готовлю в больших порциях ,на работу ношу
Усатая полосатая• 20 января 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Вперше в житті я дізналась, що манку варять на воді, коли в лікарні з дитиною лежала. Як це можна їсти, я не знаю...
Моя бабушка варила на воде густую манку и мы ели с вишневым вареньем. Очень даже ничего было. Но может мы в 80х не очень разбалованными были, как сегодняшние дети
Не стесняюсь• 20 января 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Масло, маргарин, мука, сахар, яйца и какао ?
Куда уж бюджетнее ?
Локшина на вухах• 20 января 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Вашу кабачкову ікру ми досі пам´ятаємо
Доречі, якщо в ту манку додати томат та варену моркву, то вийде ваша ікра. Ніхто не відрізнить, якщо не казати, що то манка.
Усатая полосатая• 20 января 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Куда уж бюджетнее ?
Наверное не мне ответ?) Я о манке с вишневым вареньем писала)
Не стесняюсь• 20 января 2025
Ответ дляУсатая полосатая
А ой извините, думала вы о моем рецепте
Это я не туда ответила
Почемучка• 20 января 2025
Шоколадний бісквіт і заварний крем на манці.
Був колись, років 30 тому, торт Попелюшка.
Почемучка• 20 января 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Вашу кабачкову ікру ми досі пам´ятаємо
А якщо додати в манку росол з риби і сік з моркви, то можна сказати, що то ікра мойви і мастити на бутерброди колегам
Дідова баба• 20 января 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Так она уже готовая . Я люблю ее на завтрак иногда кушать . На воде варю.
Блин..еще и на воде.Выбросите её.
Дідова баба• 20 января 2025
Ответ дляПочемучка
А Вы затейница))
Астоновитесь!• 20 января 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Собак кормить?
Ангел-предохранитель• 20 января 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Я в дитинстві була у Польщі в таборі, жили в якомусь інтернаті, годували настільки паршиво, що мене батьки реально не впізнали, коли додому приїхала, я вже і з автобуса вийшла, а вони стоять головами в сторони крутять, не можуть зрозуміти, куди їхню дитину поділи.
Так от, там зранку готували або солону манку на воді, або солодку гречку, на обід і вечерю також давали щось малоїстівне.
Якби у сусідньому селі не жили родичі, які раз на тиждень забирали мене відмити-нагодувати, мабуть би взагалі дійшла за півтора місяці того ’елітного’ відпочинку.