Все до блиску• 20 января в 19:54

Вы верите в приворот? И как можно понять есть ли он на человеке?

Квітка Миру• 20 января в 19:55
Гугл в помощь.
Іллюха Перчик• 20 января в 19:56
’По вірі вашій дасться вам’, - каже Ісус у Євангелії від Матвія. Тобто у що ви віруєте, те і отримаєте.
Барвіночка• 20 января в 20:00
Человек с приворотом сгорает. Чаще всего алкоголизм.
Брюльтик• 20 января в 20:01
Не знаю, як до цього відноситись, але знаю чоловіка, який за пару тижнів змінився кардинально. Покинув родину, дітей, пішов до якоїсь шмари. Постарів, виглядає жахливо, постійно роздратований і злий
Брюльтик• 20 января в 20:01
Ответ дляБарвіночка
Той, про кого я писала, не п´є. Чи може почати?
Барвіночка• 20 января в 20:04
Ответ дляБрюльтик
Не обязательно, но что-то его точно сожрёт. Настоящий приворот на самом деле редкое явление. Знакомый тоже так бросил все и ушёл к любовнице. Стремная такая с лошадиными зубами. Никаких приворотов, отношения с женой были не очень в этот момент, а та женщина настойчиво соблазняла, потом сама же хвасталась, как без трусов в юбке короткой ходила перед ним, и тд. Иногда все намного проще, просто люди расстаются
Брюльтик• 20 января в 20:05
Ответ дляБарвіночка
Це зрозуміло, але зміни в його зовнішності, поведінці як пояснити? Реально був доглянутий альфа самець, а став якимось опущеним дідуганом
КонхфЭдкаТузик• 20 января в 20:06
надо идти к мастеру и проводить диагностику, так вы не определите, ибо вам это сложно будет отличить от банальной влюбленности.
агрессия либо наоборот безразличие по отношению ко всем людям помимо обьекта вдохновения и ко всему происходящему в жизни (работа, досуг и тд).
может начать пить, булимия, наркотики и другие зависимости.
проблемы с сердцем, мочеполовой системой
Ясамаякрасивая)• 20 января в 20:08
М-да.
Что только в башку не стукнет, когда ума нет и делать нечего...
Щедрик ведрик• 20 января в 20:12
Ответ дляБрюльтик
на это состояние , понятно, что люди реагируют по разному, кто то пьет, кто то наркоманит, кто то сходит с ума, кто то еще что то.
Мати тріля• 20 января в 20:17
Знайомий розповідав, що на ньому був приворот. То він відчував дуже сильну депресію.
автор Все до блиску • 20 января в 20:19
Ответ дляМати тріля
Ему удалось снять приворот?
Мати тріля• 20 января в 20:20
Ответ дляВсе до блиску
Ему удалось снять приворот?
Не знаю, яким чином, але так. Через якийсь час він женився на іншій. І все в нього добре.
tereska• 20 января в 20:22
Є ще ті в наш час, хто в цю ахінею вірить, привороти, отвороти, сглази?)))
Яка пурга, але ж є ще села та маленькі містечка, де люди вірять в бабок-чаклунок, відьом, мольфарів та у всіляку хуєтень...
Астрологи, туди ж тарологи - брехуни усі, їх головна задача заробити на вас гроші і розвести по повній.
автор Все до блиску • 20 января в 20:23
Ответ дляtereska
Я раньше тоже не верила. Но, вы думаете, столько бы людей продолжали сталкиваться с подобным , если бы этого не было? Мы всего не знаем, потому что это не доступно для нашего сознания.
tereska• 20 января в 20:29
Ответ дляВсе до блиску
Все, що відбувається має логічний аргумент та піддається аналізу.
Де вони всі, коли треба виграти 6 номерів із 36... Де вони всі були перед початком війни... А цей піндєж з усіх утюгів про прогнози по закінченню війни...
Ну зачепила харизма та сексуальність якоїсь гіпотетичної жінки якогось умовного чоловіка, бо психологія у них така, а колишня у рваному халаті сидить дома з дітьми та немитою головою. А тут фліртує з ним, підіймає його самооцінку, він з нею окриляється і чхати хотів на колишню, бо ця дає йому те, що шукав пів життя.
Які, бляха, сглази, привороти та відвороти - усе логічне, абсолютно усе.
бювет_в_обед• 20 января в 20:37
Вибачте,а як Ви поясните,коли від красивої ,охайної,стрункої і просто розумнички уходять до якихось ’шмар’,що на вигляд,що на вдачу?
Душка-свекрушка)))• 20 января в 20:39
Очень многие девушки и женщины делают и привороты, и порчи.
Уж поверьте. Если надо проверить - обратитесь к специалисту, которому можно доверять.
Душка-свекрушка)))• 20 января в 20:44
Ответ дляtereska
Інформація про виграшні номери, як і про глобальні події закрита.
А от робити капості людям демони допомагають дуже охоче.
Не сумнівайтесь.
tereska• 20 января в 20:47
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не сумнівайтесь.
Ооо, пішла тємка про демонів та богів)))
Туди ж, куди і всі інша фігня.
Не вірила, не вірю і ніколи не повірю. Живу собі та радію життю.
А, ще ж суєвєрія є, забула, куди ж без них)))
tereska• 20 января в 20:51
Ответ длябювет_в_обед
Дуже легко, шмара дає так, як йому потрібно і морально його боготворить, а ця струнка, красива та охайна дає 1 раз в тиждень при виключеному світлі під ковдрою - ось і усе пояснення. Ви запитайте у чоловіків, навіть не в одного, а в декількох, чим саме їх приваблює жінка і яка саме, про їх фантазії, і все - пазлик складеться.
Може бути і характер дурнуватий, істеричний, генеральші та всяке інше.
бювет_в_обед• 20 января в 21:18
То все вирішує секс?
Прикро....
Брюльтик• 21 января в 07:57
Ответ длябювет_в_обед
То все вирішує секс?
Прикро....
Але ж секс - це тимчасово. Який би він не був, а до всього звикаєш і чогось супер нового не вигадаєш. І отак все життя стрибати з ліжка у ліжко?
Брюльтик• 21 января в 07:59
Ответ дляtereska
І скільки займає часу на добу оце ’дає, що треба’? Годину? А інші 23 години чоловік дивиться на шмару замість жінки, з якою можна і говорити, і жити, і плани втілювати, і чогось досягати? Не розумію логіку чоловіків
Ну що ви, мамо!• 21 января в 20:56
Ответ дляВсе до блиску
Автор. Есть приворот. Самая популярный заказ от отвергнутых баб. Среди нормальных магов, это - табу. Не берутся. Среди новичков, кому бабки нужны,- аж бегом.

Легко её забодяжить когда был крутой секс, и когда есть ограника от кроля.
Вы правы, мы много не знаем, но всё о чем вы- это есть. Но есть одно но. Людей, которые реально в этом шарят- если 10% от заявленных найдётся, то это круть.
Все эти интста ведающие это ни о чем. Те кто знает и умеют, они не продают это как услугу. Они не публичны, и этих людей нужно искать, их мало, но они есть
Белоснежко• 22 января в 11:27
Ответ дляБрюльтик
А вік який? Після 40 це може бути депресія. Може хтось покинув, чи по роботі щось не так. Може альфа самець жінці щось не так зробив вона йому всю правду про його самця і сказала. Бо всі самці вони часто роздуті безпричинно. Нарциси такі собі.
Брюльтик• 22 января в 20:20
Ответ дляБелоснежко
Рівно 40)
Він покинув дружину пару місяців тому і зараз живе з іншою. Але ж якщо кохання, то має квітнути і пахнути?
Брюльтик• 22 января в 20:22
Ответ дляНу що ви, мамо!

Що таке ’ограніка від кроля’?
Белоснежко• 22 января в 21:09
Ответ дляБрюльтик
Рівно 40)
Ні то депресія 40років скоріш за все. А нова жінка то ширма. Вона не лікує його депресію. Можливо він так думав. Та і можливо її це теж не подобається тому він в такому стані. Він просто помилився. треба було самому її пережити а не прикриватись іншими
Белоснежко• 22 января в 22:31
Ответ дляБрюльтик
Рівно 40)
Доречі мій тато теж з´їхав з глузду в 40-43. Але мама у мене при розумі завжди була і пішла сама від нього. У подруги батько пішов з родини в 40. Такий собі вік дурний.