❗️США будуть розширюватися, – Трамп.
▪️Ми ступимо на планету Марс.
▪️Мене сприйматимуть як миротворця.
▪️Ми зупинимо усі війни.
▪️Нас не залякають, ми не програємо. З цього моменту США вільна, незалежна, горда країна.
▪️Ми ступимо на планету Марс.
▪️Мене сприйматимуть як миротворця.
▪️Ми зупинимо усі війни.
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Що ще раз доводить, що ми на надцятому місці і вже навіть говорить про нас не варто, не те щоб робить щось для нас. Вирішать все на ’від´їб...’ зі своєю Україною, скажіть і на тому дякую. Поділять як пить дать
За таких умов ’поділять’ може виявитися навіть ще й оптимістичним прогнозом.
Ответ дляLudaSHS
Особливо реакції на інавгурації, то як на похоронах
То міліардери, самі багаті, лупляться на декольте жінки Безоса
Якись театр абсурду. Воно напевно так і буде
Ви як мартін іден Джека Лондона
Теж думав шо вищий світ то якісь єдинороги. Такі самі люди з такими самими пристрастями як і в нас. Тільки в костюмах подорожче
Я була якось на дуже багатій свадьбі у Шотландії. Всьо чінно благородно, як на королівському весіллі, допоки не випють.
І танці на столах, і п´яні брєдні
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ви як мартін іден Джека Лондона
І танці на столах, і п´яні брєдні
Та як ви можете таке говорити! Принцеси ж не какають!
Ответ дляlilu1990
Ви як мартін іден Джека Лондона
І танці на столах, і п´яні брєдні
Ні я не про то. Є щось таке театральне в цьому всьому. Ці люди наче щось грають.
Якись фарс
Ответ дляФорсия
Ну вряд ли он сам придумал себе диагноз.
Масік якшо з аспергером - туго людству прийдеться
Ще раз перечитаю Атлант розправив плечі, щоб втішитися думкою що капіталізм, концентрація великих грошей в одних руках і відсутність регулювання з боку держави то найкраще що могло з нами трапитись
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляАnnеt
у нас повітряна тревога, а у них праздник и инаугурация. и они решат что с нами будет. театр абсурда.
Бо вони можуть.
Бо у кого сила, той і правий.
Ілюзія якогось там міжнародного права успішно розвіялася як дим.
Бо у кого сила, той і правий.
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Все буде хорошо
Сьогодні згадую цей фільм
Що за фільм?