❗️США будуть розширюватися, – Трамп.
▪️Ми ступимо на планету Марс.
▪️Мене сприйматимуть як миротворця.
▪️Ми зупинимо усі війни.
▪️Нас не залякають, ми не програємо. З цього моменту США вільна, незалежна, горда країна.
▪️Ми ступимо на планету Марс.
▪️Мене сприйматимуть як миротворця.
▪️Ми зупинимо усі війни.
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Не дивись наверх
А, сюжет знаю, хоча й не дивилася.
Так, дуже схоже.
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Мені оце нравиця
▪️Замість оподаткування власних громадян, США запровадить тарифи та податки для іноземних країн, щоб збагатити власних громадян.
У мене вже паранойя, чи це так завуальовано назвали прямий грабунок інших держав?
Або якщо більш нейтрально, дань?
Bransoletka• 20 января 2025
Ответ дляириска77
А Маска видали, то чувак вообще оторвался от реальности
Як він зіганув, це ппц
ВалюШок-d20a• 20 января 2025
Ответ дляФорсия
Ну кто девушку ужинает, тот ее и танцует. Они нас фактически содержат последние три года.
Если будут содержать дальше,у нас не будет выбора.Если не будут содержать нас дальше ,я не знаю,с...к
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Як то кажуть, Україна хотіла бути схожою на Захід, на Сша
Виклик з залу ’ альо не в ту сторону!’ Ми не дурні, ми просто перші.
А нормальні країни в світі взагалі є?
Чи це як наврочено для людства?
Дарма у нас хвіст відібрали та розум дали. З хвостом було б краще для планети.
Чи це як наврочено для людства?
Лисий хвост• 20 января 2025
От честно, смотрела инаугурацию и думаю неужели в Америке нет моложе кандидатов в президенты?! Ну ок средних лет. 82-летний Байден реально уже отстрелялся, а 78-летний Трамп заступает в забег. Ну реально, ему завтра лететь допустим куда то, а тут давление вдруг или недержание. Америка всегда выбирает старых, посмотреть на тех сенаторов тоже пердуны старые.
Бороться с наркокартелями и нелегалами тоже дохрена сил надо, а тут новые земли, Марс …ну такое наговорил дофига конечно
Выступление Маска вообще не радует - человек не просто аутист, у него поехала крыша окончательно.
Вывод: все политики мира врут
Ответ дляЛисий хвост
Вывод: все политики мира врут
Шо такого сказав масік? Я його вже давно поїхавшим вважаю, ще коли він машину в космос запускав. Чим він здивував світ?
Ответ дляРойЛеля
Ці діди перед смертю вирішують погратись у владу, коли їм вже не жить особо там і попереду тільки старість і кінець.
Хіба вони можуть бути зацікавлені зробиться щось путнє?
Зеленський он і не дід,а нічого путнього не зробив.Грається у владу.Люди гинуть.
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
А Мелоні кричала с трибуни що ’’Рим столиця Ес’
І так з напором! Хоча мені вона подобається, проукраїнська.
Я новини зараз читаю і брови вверх. Наче вже нічому не дивуєшся. Мозок страхує вже.
То що, спати краще не лягати?
А то такі завтра прокидаємося, а ми вже на Марсі.