lilu1990• 20 января 2025

Трамп наговорив...

❗️США будуть розширюватися, – Трамп.

▪️Ми ступимо на планету Марс.
▪️Мене сприйматимуть як миротворця.
▪️Ми зупинимо усі війни.
▪️Нас не залякають, ми не програємо. З цього моменту США вільна, незалежна, горда країна.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Все буде хорошо
Сьогодні згадую цей фільм
Мені оце нравиця

▪️Замість оподаткування власних громадян, США запровадить тарифи та податки для іноземних країн, щоб збагатити власних громадян.
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Не дивись наверх
А, сюжет знаю, хоча й не дивилася.
Так, дуже схоже.
LudaSHS• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Мені оце нравиця

Прості рішення
Кінець епохи бідності
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Мені оце нравиця

У мене вже паранойя, чи це так завуальовано назвали прямий грабунок інших держав? Або якщо більш нейтрально, дань?
Bransoletka• 20 января 2025
Ответ дляириска77
А Маска видали, то чувак вообще оторвался от реальности
Як він зіганув, це ппц
ВалюШок-d20a• 20 января 2025
Ответ дляФорсия
Ну кто девушку ужинает, тот ее и танцует. Они нас фактически содержат последние три года.
Если будут содержать дальше,у нас не будет выбора.Если не будут содержать нас дальше ,я не знаю,с...к
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляSova splushka
Пожили за рахунок американських платників податків. Пора віддавати борги
mari_klim• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Не дивись наверх
Сумне кіно, яке показали нам перед нашою війною...
Ще є ’Хвост виляет собакой’. Его тоже показывали после Моники Левински
Klodia• 20 января 2025
Ответ дляириска77
Так именно поэтому Трамп его на Марс отправить и собирается, чтобы избавиться.
LudaSHS• 20 января 2025
Як то кажуть, Україна хотіла бути схожою на Захід, на Сша
Виклик з залу ’ альо не в ту сторону!’ Ми не дурні, ми просто перші.
Klodia• 20 января 2025
Ответ дляSova splushka
А як? Ввічливо попросить?
Перекупят деньгами
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
А чого не Мілєй а оце все?
LudaSHS• 20 января 2025
Ответ дляKlodia
Він там навколо сцени махає руками і скаче
Доскаче
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Доскаче
Дайте людині відпочити. Шо ви всі такі строгі
LudaSHS• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
А чого не Мілєй а оце все?
100%
Чого не Мілей.
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
А нормальні країни в світі взагалі є?
Чи це як наврочено для людства?
Дарма у нас хвіст відібрали та розум дали. З хвостом було б краще для планети.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
100%
Чого не Мілей.
Аргентина приймає укр біженців?
mari_klim• 20 января 2025
Ответ дляKlodia
Главное, чтобы не для того, чтобы всем высшим свалить, как в кино ’2012’, а мы останемся ’Безумном Максе’
Gaimer• 20 января 2025
Ответ дляириска77
Тай насправді так уже давно
LudaSHS• 20 января 2025
Ответ дляmari_klim
Марк, любитель жіночих принад, лишиться, у нього бункер на Гавайях
Лисий хвост• 20 января 2025
От честно, смотрела инаугурацию и думаю неужели в Америке нет моложе кандидатов в президенты?! Ну ок средних лет. 82-летний Байден реально уже отстрелялся, а 78-летний Трамп заступает в забег. Ну реально, ему завтра лететь допустим куда то, а тут давление вдруг или недержание. Америка всегда выбирает старых, посмотреть на тех сенаторов тоже пердуны старые.
Бороться с наркокартелями и нелегалами тоже дохрена сил надо, а тут новые земли, Марс …ну такое наговорил дофига конечно
Выступление Маска вообще не радует - человек не просто аутист, у него поехала крыша окончательно.
Вывод: все политики мира врут
Gaimer• 20 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Мені здається в нього аутизм чи спектр
У найбагатшої людини світу?
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляЛисий хвост
Вывод: все политики мира врут
Шо такого сказав масік? Я його вже давно поїхавшим вважаю, ще коли він машину в космос запускав. Чим він здивував світ?
-Инга-• 20 января 2025
Ответ дляАnnеt
мудак - это не всегда диагноз.
ну мудаков много, а там была порсто цепочка маркеров
Реверанс• 20 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Ці діди перед смертю вирішують погратись у владу, коли їм вже не жить особо там і попереду тільки старість і кінець.
Хіба вони можуть бути зацікавлені зробиться щось путнє?
Зеленський он і не дід,а нічого путнього не зробив.Грається у владу.Люди гинуть.
-Инга-• 20 января 2025
Ответ дляМанула
То ли ещё будет ...
https://t.me/amosovfm/8302
може то знак ’Від серця - до сонця’
LudaSHS• 20 января 2025
А Мелоні кричала с трибуни що ’’Рим столиця Ес’
І так з напором! Хоча мені вона подобається, проукраїнська.
Я новини зараз читаю і брови вверх. Наче вже нічому не дивуєшся. Мозок страхує вже.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляРеверанс
Я вас колись забаню
Sova splushka• 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
То що, спати краще не лягати?
А то такі завтра прокидаємося, а ми вже на Марсі.
mari_klim• 20 января 2025
Ответ дляGaimer
У найбагатшої людини світу?
Про це ще писали на початку його кар´єри. І маман казала