Плакулька• 21 января в 11:11

Як почати змінювати власне життя?

Почати з психолога? Спорту? Оточення?
Як пересилити лінь?
Як досягнути чогось ?
Поділіться досвідом, з чого починали, як змінилися?
Все таке одноманітне прям дратує
Пи Пи Пилюля• 21 января в 11:12
Послухаю…
Накладні мюслі• 21 января в 11:12
Я лежу , смотрю в потолок . Я не красивая и толстая
Вам телефонограмма• 21 января в 11:12
Почніть з того, щоб зрозуміти чого хочете конкретно ви. Розбийте на малі кроки і починайте.
Я почала з медобстеження і прийому бадів. Реально допомогло.
Жена сантехника• 21 января в 11:13
Ответ дляНакладні мюслі
А могли бы стоять хоть бы на дорожке с этими мыслями))
Надежда наш компас• 21 января в 11:13
Щоб почати треба знати до чого ви прагнете
ЯспАкойнаЯ• 21 января в 11:13
делать сегодня то, чего вы не делали вчера

я бы начала с питания
Продаю витрішки• 21 января в 11:14
контракт с ЗСУ кардинально изменит вашу жизнь
Мексиканочка• 21 января в 11:15
почніть з малого - вимийте волоси, приберіть в санвузлі, напишіть план на тиждень, тільке не дуже ’наполеоновський’, відрехтуйте резюме, знайдіть спортзал поруч, якщо дорого - начніть ходити по сходах, тільки униз на ліфту їдьте, щоб не травмуватися. ну шо ще? - зменшіть солодке, читайте по 2-4 сторінки удень, здайте аналізи, мамографія доречі, безкоштовна, гінеколог і психіатр без направлення.
Тріль!• 21 января в 11:16
Начните с книги НИСЫ
Неваляшкина• 21 января в 11:17
Ответ дляНакладні мюслі
аналогично)
Шукаю трусики• 21 января в 11:17
т олько не психолог потратьте деньги на что то полезное для себя.
Форсия• 21 января в 11:18
Влюбилась. Сразу вскочила, начала действовать, все менять, переезжать, делать ремонт, похудела. Вышла замуж, родила ребенка, успокоилась, лежу, кайфую. Поняла, что наивысшее достижение - делать только то, что хочешь.))
Діана -9cfd• 21 января в 11:19
Аскеза - какое то дело, занятие при котором вы «все через огромную силу» делаете. Как бы делать , неделаемое. Тогда включается кнопочка и запускается процесс жизненный . Результат не сразу , но будет точно !!!
Кидстаффовна• 21 января в 11:20
Ответ дляПродаю витрішки
новые знакомства, поездки по Украине, а может и закордон, активный образ жизни.
Діана -9cfd• 21 января в 11:21
Начать можно с малого : например убрать какой то продукт , напиток из жизни который едите ,пьете каждый день .
Діана -9cfd• 21 января в 11:22
Ответ дляКидстаффовна
Поддерживаю поездка так меняет жизнь . Если с финансами сложно , хотя бы просто в другой город . Дорога автобус поезд , все что угодно …. Просто движение новое .
КоролеВешна• 21 января в 11:22
Валяйтесь на диване, а то среди нас, королевн, и так много успешных. Нечего тут конкуренцию плодить
Вам телефонограмма• 21 января в 11:22
Ответ дляДіана -9cfd
Прямий шлях в депресію.
Кидстаффовна• 21 января в 11:23
Ответ дляДіана -9cfd
ээ, это был ответ на контракт с ЗСУ, там поездки точно будут
Діана -9cfd• 21 января в 11:23
Ответ дляВам телефонограмма
Прямий шлях в депресію.
У меня - в счастливую жизнь …
Грабля• 21 января в 11:32
Зайдите в инсту посмотрите вас там привлекает может изделия какие то или товары с этого и начните . Я туда хожу за вдохновением
ЯспАкойнаЯ• 21 января в 11:32
Ответ дляВам телефонограмма
Прямий шлях в депресію.
Наоборот. Человек втягивается и привыкает что-то делать.
Меняется отношение к действиям
Все ведь в голове. Один с радостью идет на тренировку, для другого это каторга. А тренировка одна и та же
ИграйМойГормон• 21 января в 11:36
Взяти і почати))
Зрозуміти, чого хочете конкретно ви. Потім написати план і по ньому діяти.
Мене підштовхнуло до змін тяжке розставання.
Спочатку був психолог, потім нові хобі, спорт, розхламлення квартири, нова робота. Потім зустріла свого чоловіка.
БлинчикБезСметанки• 21 января в 11:38
Ответ дляПродаю витрішки
Или взять кредит и подождать коллекторов)
Без комплексів• 21 января в 11:38
Почніть зі спорту, він віджене лінь, в надасть сили для досягнення цілей. В здоровому тілі, здоровий дух
Слоник-тоник• 21 января в 11:40
Розхламлення квартири , перестановка. Поміняти місцями типу шафу з диваном теж хороший антидепресант, а там і настрій трішки зʼявиться і на щось інше
Lesy4ka987• 21 января в 11:44
Плюсую за аскезу
Без неі завжди все переноситься на завтра, чи з понеділка чи з 1 числа.. з нового року
Аскеза але на щось одне!
Мошей ницца• 21 января в 11:45
пішла від колишнього, далі спорт, потім хоббі підтянулось...якось так
Здайте ще аналізи на вітаміни, нестача може бути причиною апатії.
Ще мені дуже допомагає розуміння, що я згадаю на старості. Своє лежання на дивані...ну таке собі життя
миссАрфография• 21 января в 11:51
Ответ дляМошей ницца
На які саме вітаміни?
Мэри Попкинс• 21 января в 11:54
Думаю, почати з пошуку причин ліні.
Якщо банально не вистачає сил і енергії - тоді тягнути себе в нову діяльність - неефективно- організм не дурак, буде економити енергію і щосили опиратися- замкнуте коло. Знайте аналізи за призначенням лікаря - хоч загальні, можливо банально треба вітаміни чи бади попити- закрити дефіцити. Якщо банальне одноманіття - почніть з пошуку того, що принесе радість і задоволення - Якщо інтроверт, то інші види діяльності, що надихають. Якщо навпаки - любите соціум - зустрічі з друзями, поїздки, походи в театр і пр.
А , і спорт - це мастхев, звісно.