Экспертиза• 21 января в 12:52

УЗД після вакуум аспірації (по показам) коли робити?

Не пам´ятаю як лікар казав. Наче після місячних на 5-7день. Чи через тиждень після операції. Хто робив коли ви робили УЗД після вакуум?
Весотехник• 21 января в 12:57
В принципе узи не нужно, но , если делать, то да, после месячных
автор Экспертиза • 21 января в 13:15
Ответ дляВесотехник
Як це не треба?
Весотехник• 21 января в 13:21
Ответ дляЭкспертиза
Як це не треба?
А зачем? Узи делают по показаниям, у вас какие то проблемы? Вам на узи сказали прийти, чтоб с вас за узи деньги взять, так понятно?
Редисочка• 21 января в 14:40
Ответ дляЭкспертиза
Як це не треба?
Идти обязательно, не факт что все убрали. У меня так было. Первый раз все ок, второй не пошла, а там плод. Пришлось аборт делать повторно. Т.к. проигнорироаала УЗИ.
автор Экспертиза • 21 января в 14:53
Ответ дляРедисочка
Коли, через який час ви ходили?
Редисочка• 21 января в 14:55
Ответ дляЭкспертиза
Коли, через який час ви ходили?
Мені казали після самої процедури коли саме прийти. Я вже не пам´ятаю. Але ви обов´язково підіть, взнайте лише коли треба.