Ms. При теле• 12 января в 11:22

Виділення після вакуум аспірації, як у вас було?

Вакуум по показам. Сьогодні третій день, окрім виділень що нагадують водичку нічого немає. Лікар казав як цукровиця має бути. Виділення з кров´ю були тільки в перший день. Намагаюсь зрозуміти, це нормально, чи ні. Якісь ліки вам призначали після процедури?
А як у вас було?
ЯниЯ• 12 января в 11:55
Обов´язково має бути узі, здаєтся через тиждень. Бо могли і неякісно зробить.
Все возможно• 12 января в 13:44
Должны быть кровянистые выделения, как при месячных. У меня плохо выходили, колола но-шпу и окситоцин, все равно не помогло. Через неделю УЗИ и повторный вакуум ((