Твердая валюта• 21 января в 18:41
Сестра народила дівчинку. Назвала Аліса
Я промовчала 😅
Томатико• 21 января в 18:50
Ответ дляМааарковная
Типа, Ника Петровна?
Ну як приклад Коваленко Ніка Дмитрівна. Ну це просто як приклад, тобто прізвище і по-батькові до Ніки ніяк не дотягують.
Або Прокопенко Ніка Василівна. Тобто десь майже так
Бритоножка• 21 января в 18:50
Когда я услышала, как бабушка звала внучку ’Алиса! ’, хотелось крикнуть ’ Мелофон у меня! ’. Эх, детство 80-х)
Два-три тижні і фсьо• 21 января в 18:52
Ответ дляУси Пуси
інна, клементіна, тепер аліса?
яка продуктивна троляка
’Именная’ троляка
Екатерина27• 21 января в 18:53
А что бы поменяло, если бы не промолчали? Сестра бы взяла и передумала? Или послала бы вас подальше?
Мааарковная• 21 января в 18:53
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
’Именная’ троляка
Автор тему склепала, а вы тут обсуждайте , что ей не понравилось
все по ГОСТу!• 21 января в 18:55
Ответ дляТоматико
А що повинно дотягувати до Ніки? Це шо, якесь благородне ім´я? Звичайне собі скорочення ім´я Вероніка, яке, мабуть, з часом перейшло в окреме ім´я. Це ж не Ізабелла якась
Стильна штучка• 21 января в 18:56
Ответ дляЦідило правди
Алиса очень даже классно и необычно !
Та де оно необычное? Как и Адели с Евами необычные в каждой песочнице.
Имя содержит мягкую Л, как Лиза, и поэтому звучит для некоторых неприятно и слащаво.
все по ГОСТу!• 21 января в 18:58
Ответ дляБритоножка
Миелофон он, если что
Стильна штучка• 21 января в 19:00
Ответ дляЩебетушка
Не люблю у дорослих жінок це ім´я, а бабуля Аліса то жесть
Фрейндлих? Тоже жесть?
Щебетушка• 21 января в 19:00
Ответ дляСтильна штучка
Фрейндлих? Тоже жесть?
А знаєте так і нічого
Мамин тріль• 21 января в 19:04
И что?Элис,Элайза,Элиза и.т.д.Алиса-прекрасное имя.И хорошо,что промолчали.Это ее ребенок
Томатико• 21 января в 19:15
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну воно взагалі не звучить, в цьому і не дотягує, ну якщо вам простіше навпаки, то Ніка не дотягує до прізвища і по-батькові
побольшомусекретику• 21 января в 19:33
Ответ дляВ курсі діла
А почему промолчали?
Бо на той момент ще вистачило клепки.
Але потім автора прорвало аж на цілу тему з цього приводу.
Хитрушка-чекушка• 21 января в 19:33
Ответ дляGaleTTa
Мне тоже это имя не нравится, особенно в сочетании с нашими некоторыми отчествами. Но тут уж выбор каждого.
А навіщо його сочетать?
побольшомусекретику• 21 января в 19:34
Ответ дляТоматико
У мене брат назвав дочку Ніка. Прізвище українське, по-батькові теж тіпічне українське, зато Ніка
І що?
Що не так-то?
побольшомусекретику• 21 января в 19:36
Ответ длявсе по ГОСТу!
А з Ізабеллою що не так?
Імена - це лише імена, кому яке подобається. Чого оце чіплятися до інших, таке, не таке.