KatyKate• 22 января 2025

Дивний прищ після герпесу

Привіт, друзі. Нещодавно перехворіла на герпес вперше в житті (обсипало в тому самому місці, не губи-ніс, але тип підтвердили що 1й, 2гого немає в організмі). Лікувалася стандартним набором що прописують лікарі всім. Після хвороби пройшло 22 дні. Сьогодні помітила в душі ТАМ от такий прищ чи то як його назвати. Наче на гнійнічковий не схожий, твердий, але тіло біле.Трохи болить при надавлюванні. Поначиталася всяких жахіть про зпп інфекції, що аж спати не можу-накрутила. Партнер один, вже 7й рік, 100% впевнена в ньому, бо працюємо разом, розлучаємося зрідка і то я умовно знаю що з ним все добре і поїхав туди куди казав. До гінеколога аж на наступному тижні. Заспокоюю, що це гормональні скачки і просто вирішив вилізти там де його не чекали, бо через 2-3 дні червоні дні-лице трохи посипало (а це завжди лакмус перед початком циклу). У кого було подібне? Фото додаю обрізане, щоб все "цензурно" було. Дівчатка, тільки прошу без сарказмів та образ-я і так все розумію, що тут не місце таке обговорювати. Але допоки я доїду до лікаря, то вся ізведуся. Прошу вашої думки
Я_не_аноним_100%• 22 января 2025
Ответ дляKatyKate
оральний секс. чоловік-скотина поліз,бо у нього була вавця на губі,але думала що то від вітру роздер губу потріскану
При чем здесь вавка на губе, если сами пишете, что у вас 1 тип (тот, что вавки на губах вызывает) не выявлен, а выявлен герпес 2 - генитальный
автор KatyKate • 22 января 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
була у 2х гінекологів. обидва сказали,що з губ туди можна занести при зниженні імунітету, якщо був оральний секс. ну,Ви зрозуміли. хоча так, читала різні думки...
Я_не_аноним_100%• 22 января 2025
Ответ дляKatyKate
И что - первый тип станет вторым? Это разные вирусы
автор KatyKate • 22 января 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
тоді питання-чому другий тип не виявили...
Сумчатая кошка• 22 января 2025
Или липома или бартолинит.
Кидстаффовна• 22 января 2025
Ух-ты,мохнатка на весь экран, а автора еще не забанили)
Мрію про космос• 22 января 2025
Мазь Вишневского может попробовать ?
Одна_на_всей_планете• 22 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
Теж не розумію))) і то впоперек чи?..
Мая твая не панимать• 22 января 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Автор наоборот написала.
Мая твая не панимать• 22 января 2025
Может быть тот же герпес. Вам к врачу.
Редисочка• 22 января 2025
Созреет и всё, не переживайте так
ПампушОК• 22 января 2025
Та заспокойтеся ви. Герпес би болів постійно. Якщо при болить тільки при надавлюванні і щільний, то може бути звичайний гнійничок, максимум фурункул (що теж неприємно). Най собі спокійно дозріє, сходите до лікаря і він все вам зробить. Температури ж немає? І не трогайте той прищ зайвий раз
Володарка мрій• 22 января 2025
У меня когда-то была такая «шишечка», чуть белая, образовалась сразу после шугаринга на следующий день. Пока дошла до врача-оно уже рассосалась. Доказываю врачу, что там уплотнение, а она ничего не видит. Пришла домой и точно ничего уже нету. Я так и не знаю что это было, может лимфоузел, хз.