Привіт, друзі. Нещодавно перехворіла на герпес вперше в житті (обсипало в тому самому місці, не губи-ніс, але тип підтвердили що 1й, 2гого немає в організмі). Лікувалася стандартним набором що прописують лікарі всім. Після хвороби пройшло 22 дні. Сьогодні помітила в душі ТАМ от такий прищ чи то як його назвати. Наче на гнійнічковий не схожий, твердий, але тіло біле.Трохи болить при надавлюванні. Поначиталася всяких жахіть про зпп інфекції, що аж спати не можу-накрутила. Партнер один, вже 7й рік, 100% впевнена в ньому, бо працюємо разом, розлучаємося зрідка і то я умовно знаю що з ним все добре і поїхав туди куди казав. До гінеколога аж на наступному тижні. Заспокоюю, що це гормональні скачки і просто вирішив вилізти там де його не чекали, бо через 2-3 дні червоні дні-лице трохи посипало (а це завжди лакмус перед початком циклу). У кого було подібне? Фото додаю обрізане, щоб все "цензурно" було. Дівчатка, тільки прошу без сарказмів та образ-я і так все розумію, що тут не місце таке обговорювати. Але допоки я доїду до лікаря, то вся ізведуся. Прошу вашої думки
Мейк-ап форева• 22 января 2025
Нахера я фотки раньше, чем текст прочитала, открываю? Непонятно. Но спасибо автор, хотела к холодильнику сходить, передумала.
Мейк-ап форева• 22 января 2025
Ответ дляKatyKate
сорри) представьте,что это рука))
При всей моей богатой фантазии....
Это может быть просто прыщ. Пока к врачу соберётесь - пройдёт всё)
Алина-1240• 22 января 2025
Ответ дляPrervana
Без МРТ и биопсии не разобраться (с) Искренне ваш доктор Хаус)
Зачем вы ото человека на паранойю подбиваете))))
Гладиолус• 22 января 2025
Автор, скоріш за все фурункул.
АЛЕ. Чому раптово у вас з´явився геніальний герпес? На губах бував хоч раз?
Борщичок• 22 января 2025
Если не начинающаяся киста бартолиновой железы то обычный прыщ скорее всего.
Алина-1240• 22 января 2025
Ответ дляPrervana
Ну а чо она прыщи на ночь глядя показывает? 😆
Ночь)))вот человек и перебирает все места🫠
Гладиолус• 22 января 2025
Здайте пакет ЗПСШ, на всяк випадок. Раптовий генітальний герпес - привід обстежитися, тим паче живете статевим життям без захисту бар´єрного.
Банка з медом• 22 января 2025
Прежде всего, давайте поблагодарили автора за своевременную регистрацию здесь и размещение интересных фото!
Борщичок• 22 января 2025
Ответ дляKatyKate
тучу аналізів від гінеколога. це я здавала.
анализ на герпес покажите или напишите название анализа
Алина-1240• 22 января 2025
Ответ дляKatyKate
нічний душ)))
К мужу чешите лучше,а то перебираете тут))))прыщ то подкожник
Борщичок• 22 января 2025
Ответ дляKatyKate
Вірус 1го типу-виявлено
2го типу-НЕ виявлено
якщо коротко
2го типу-НЕ виявлено
якщо коротко
ПЦР крови ? Или брали посев содержимого непосредственно с очага ?
Борщичок• 22 января 2025
Ответ дляKatyKate
второе
Тогда можно расслабиться, все должно быть хорошо.