Щас ухожу• 22 января 2025
А що з повітрям на Львівщині?
Вже декілька днів червоні показники на Львівщині - Франківщині. Що це? Були ще гірші.
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Київ ще гірше
Ну Київ вихлопи з автомобілів, а там ліси
Закуйовджена життям• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
То не вихлопи, а хімтрейли...очікуєм туман і ’’пилюку/частинки/павутину’’ в повітрі
Лагшмивара• 22 января 2025
Не думаю що тільки вихлопи… постійно повітря якесь важке, воняє гарью,якоюсь химозою… постійно якийсь туман, димка
Вже мислі що треба десь ближче до лісу, де чище повітря, своя хата, земля😊
Лагшмивара• 22 января 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так, і я про це
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Так мені підозріло чому саме ці області? Там ліси, населення не багато
Нагайна• 22 января 2025
В Дніпропетровській обл взагалі відключені ці вишки. Тут треш з екологією.
Млинець Мій• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Ліс переробляють на плиту
Лагшмивара• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Воно не тільки там, це по всій планеті. У Європі також таке є, це план утилізації населення
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляНагайна
Немає датчиків - не має проблем. )
Закуйовджена життям• 22 января 2025
Лас анжелес з гаваями лазерами палять, інших хімтрейлами трують
youtube.com/shorts/ODhOsE_zOcU?feature=share
Лагшмивара• 22 января 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Багато цікавої інформації можна найти , но не всім це потрібно.. кто часто дивиться на небо, особливо у темний час суток? А там дуже багато чого можна побачити)
Закуйовджена життям• 22 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
В небі багато чого нашого, тарілки літаючі ще Сєрл придумав з Гребєніковим
Белая и пушистая• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
і що? Місцеві знають чого, а решті - і не треба знати
Закуйовджена життям• 22 января 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Що місцеві знають?
Промисловості тут немає... машин тоже не аж так, зима і висока вологість...то звідки забруднення
Белая и пушистая• 22 января 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Що місцеві знають?
нічого немає, істинна правда, точно))) на тому і порішили, не нервуйтесь так
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Я в сусідній області і нічого не знаю, як в столиці забруднення то і по новинах попереджають що вікна закривайте, робіть вологе прибирання , а тут нічого, і показники серйозні вчора - позавчора були ще більші і площа не мала
Белая и пушистая• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
я теж з сусідньої. А не бачили би карти з показниками - і не було б проблеми, правда?
Щас ухожу
• 22 января 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Якось би спокійніше б було.
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Теж сьогодні це помітив.Показники зашкалюють.Навіть створив з цього приводу запитання.
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Якісь викиди або чимось травлять?
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Що місцеві знають?
Теж цікаво.Навіть тему подібну створив.
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Не по всій планеті стоїть мгла.