Мрії у вирії• Изменено 22 января в 17:21

Чоловік придумав на свою голову

В нас дитина із інвалідностю,каже може ми когось усиновимо ,щоб стовідсотково не було інвалідності в дитини,комусь же має дістатися моє майно та і що буде робити наша біологічна дитина типу не шарить нічого ,типу щоб та дитина за спадок доглядала нашу дитину ,я чесно в шоці
Він аргументує це тим ,що потрібно думати за майбутнє ,але всі прекрасно знають ,що інвалідів здають в будинки і рідні їм люди,не те щоб не рідні ,він каже в заповіті все прописано буде тощо
Але це смішно.

Так зараз військовий час ,знаю

Тема просто поговорити
So_so• 22 января в 17:30
Ответ дляМрії у вирії
Що саме потрібно на генетику здавати?
А как это Вы не обследовали ребенка у генетика???
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:31
Ответ дляОколовита
Квартиру він і так отримає від держави
Всі усиновлені сироти отримують квартиру?
Я чула ,що навіть не усиновлені не отримують нічого від держави по досягненню 18 річчя.
Смячиком• 22 января в 17:32
Какая страшная циничная тема и рассуждения, аж мороз по коже
Напомнило лайт-версию фильма «Ангел для сестры»
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:32
Ответ дляSo_so
Скажіть назву аналізів та обстежень.
Околовита• 22 января в 17:32
Ответ дляМрії у вирії
Все одно це підстава, в силу віку він може не розуміти для чого його беруть, навіть якщо пояснити
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:33
Ответ дляОколовита
Підстава для чого?
Нетутешня• 22 января в 17:33
Ответ дляМрії у вирії
Клічко недавно видав ключі дітям сиротам по досягненню 18 років
Квартири з ремонтом, новий ЖК -авеню 42. Точно знаю, бо я інвестор там же
So_so• 22 января в 17:33
Ответ дляМрії у вирії
Скажіть назву аналізів та обстежень.
Нет. Это Вы должны взять направление в Охматдет в центр Орфанных заболеваний и они уже решат, соберут историю.
А МРТ гол мозга хоть сделали?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 января в 17:34
Какой продуманный, чтоб не служить тоже прикрылся ребёнком. Это его безответственность
Нетутешня• 22 января в 17:34
Ідея у вашого чоловіка погана
Порада про Німеччину- нормальна
МадамОхмури• 22 января в 17:35
https://www.instagram.com/p/DCWgAj9sFG_/?img_index...

Ось, знайшла. почитайте, коментарі. Будете і шоці. Як раз під цим постом в коментарях я і дізналась, що в наших знайомих така ситуація з дитиною було, що їм підробити докцмкнти, що дитина здорова, а виявилсь,що ні.
Marinamariana• 22 января в 17:35
Ответ дляМадамОхмури
Якщо ваш чоловік заробив декілька десятків тисяч доларів на те,щоб ’купити’ здорову дитину на всиновлення. То нехай спробує. Мені якось попадалися коментарі в інстаграм людей, які стикалися з всировленням. Це майже неможливо без грошей та зв´язків.
Вы имеете ввиду здорового ребенка нельзя усыновить без денег или любого ?
Нетутешня• 22 января в 17:35
Ответ дляSo_so
Ось так же, дивно
При тому, впевнені, що друга дитина буде теж інвалідом
МадамОхмури• 22 января в 17:36
Ответ дляMarinamariana
Любого можно. Я выше скинула ссылку на пост, почитайте комментарии. Я была в шоке. Это просто ещё то коррупционное звено.
Бавовна• 22 января в 17:37
Ответ дляМрії у вирії
Я не знаю через що це
Автор, ким працює ваш чоловік? Чи не помічали ви аутистичні риси у чоловіка чи в себе? Може краще вам завагітніти за допомогою донорства. Як на мене так краще ніж, усиновлена дитина. В моєму випадку одні ті ж аутистичні гени чоловіка по різному проявилися в дітях. Дочка - геній, якій все легко дається. Син - синдром Аспергера.
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:37
Ответ дляSo_so
А МРТ гол мозга хоть сделали?
Робили.
So_so• 22 января в 17:37
Ответ дляМрії у вирії
Робили.
И ничего там нет, норма?
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:37
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я можу вам віддати на виховання
Околовита• 22 января в 17:37
Ответ дляМрії у вирії
Підстава для чого?
Ошукати, ввести в оману
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 января в 17:38
Ответ дляМрії у вирії
Я можу вам віддати на виховання
Некондиция мне не нужна
Бандитка Сью• 22 января в 17:38
Ответ дляМрії у вирії
А якщо друга теж буде із інвалідністю?
Автор, у нас такая же проблема - у сына аутизм, нет речи и понимания.
Вся надежда на племянника, планируем предложить ему всё движимое и недвижимое, деньги, чтоб как-то досмотрел сына.
Может дом в селе купить и нанять человека, кто будет следить за ним, а племянник чтобы оплачивал работу
Пока сумбур в голове
Нетутешня• 22 января в 17:38
Навіть, якщо вони ще двох своїх народять, навіщо їм брата чи сестру доглядати? В них своє життя буде і свої проблеми
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:38
Ответ дляМадамОхмури

А виявилось в дитини?
Яке захворювання?
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:40
Ответ дляНетутешня
Ось так же, дивно
А що власне генетик може зробити в даній ситуації?
Ви особисто в нього були?
Він чаклує чи що?
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:40
Ответ дляБавовна
Якого донорства?
Тобто він іншого чоловіка?
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:41
Ответ дляБавовна
В вас чоловік аутист?
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:41
Ответ дляSo_so
И ничего там нет, норма?
А що там має бути?
От що я не розумію.
So_so• 22 января в 17:42
Ответ дляМрії у вирії
А що там має бути?
От що я не розумію.
Признаки органического поражения головного мозга.
Нетутешня• 22 января в 17:42
Ответ дляМрії у вирії
Ви особисто в нього були?
Він чаклує чи що?
Я не знаю, але і не знаю жодної родини, щоб прям дві дитини були аутисти
Як правило, інші діти здорові
автор Мрії у вирії • 22 января в 17:42
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Некондиция мне не нужна
Так тоді будь ласка не посилайте в армію батьків особливої дитини.