Мрії у вирії• Изменено 22 января в 17:21
Чоловік придумав на свою голову
В нас дитина із інвалідностю,каже може ми когось усиновимо ,щоб стовідсотково не було інвалідності в дитини,комусь же має дістатися моє майно та і що буде робити наша біологічна дитина типу не шарить нічого ,типу щоб та дитина за спадок доглядала нашу дитину ,я чесно в шоці
Він аргументує це тим ,що потрібно думати за майбутнє ,але всі прекрасно знають ,що інвалідів здають в будинки і рідні їм люди,не те щоб не рідні ,він каже в заповіті все прописано буде тощо
Але це смішно.
Так зараз військовий час ,знаю
Тема просто поговорити
Але це смішно.
Так зараз військовий час ,знаю
Тема просто поговорити
Бавовна• 22 января в 17:42
Ответ дляМрії у вирії
А чому ми з чоловіком не аутисти тоді?
Чоловік працює в айті
Мій теж працює в айті. В багатьох айтішників є аутичний спектр. Мені навіть психіатр радила віддати сина в айті. Там він буде своїм.
Мрії у вирії
• 22 января в 17:43
Ответ дляБандитка Сью
Автор, у нас такая же проблема - у сына аутизм, нет речи и понимания.
Вся надежда на племянника, планируем предложить ему всё движимое и недвижимое, деньги, чтоб как-то досмотрел сына.
Может дом в селе купить и нанять человека, кто будет следить за ним, а племянник чтобы оплачивал работу
Пока сумбур в голове
Скільки років дитині?
ВсеЧетко• 22 января в 17:43
Ответ дляХерсон це Україна
Може краще народити свою рідну ще одну і на неї покладати надії?
Навіть важко це коментувати, щоб не забанили
Мрії у вирії
• 22 января в 17:43
Ответ дляSo_so
Признаки органического поражения головного мозга.
Немає такого.
Мрії у вирії
• 22 января в 17:44
Ответ дляНетутешня
Я не знаю, але і не знаю жодної родини, щоб прям дві дитини були аутисти
Як правило, інші діти здорові
Інші це молодші чи старші?
Херсон це Україна• 22 января в 17:44
Ответ дляВсеЧетко
Моя сусідка народила двох дітей після народження дитини з аутизмом.
Але я не знаю точно чи вроджений аутизм чи набутий.
Інші двоє дітей абсолютно здорові.
Мрії у вирії
• 22 января в 17:45
Ответ дляБавовна
А скільки сину років?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 января в 17:46
Ответ дляМрії у вирії
Так тоді будь ласка не посилайте в армію батьків особливої дитини.
Вы создали тему, я в ней отвечаю. Что не так?
Здоровым детям тоже отцы нужны.
Мрії у вирії
• 22 января в 17:46
Ответ дляБандитка Сью
Взагалі навіть словами не говорить?
МадамОхмури• 22 января в 17:46
Ответ дляМрії у вирії
А виявилось в дитини?
Яке захворювання?
Це той комкнтар, де писали про дитину з дцп
В месяц почали всиновлення, бо своїх дітей не було, в 5 місяців всировили і в рік дізнались про ДЦП. По документах здорова дитина. А потів вже дізнались, що про діагноз знали абсолютно всі.
Бандитка Сью• 22 января в 17:46
Ответ дляМрії у вирії
Взагалі навіть словами не говорить?
Совсем не говорит, вокализирует
Надежда наш компас• 22 января в 17:47
Муж предлагает глупость. Послушали и забыли.
Ваша задача жить долго-долго и пережить ребенка. Если инвалид останется один, то счастливых перспектив ноль. Максимум тарелку супа будет какая-то ваша родня ему подавать.
Лучше урулить в страну, где инвалидам дуют в попу. Но тогда вопрос, а не придется ли вам ради будущего, которое сын даже не поймет, дуть в попу чужим инвалидам. Может лучше прожить свою жизнь для себя...
Мрії у вирії
• 22 января в 17:47
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Здоровым детям тоже отцы нужны.
Не здоровим тим паче і батьки і фінанси на реабілітацію.
Мрії у вирії
• 22 января в 17:47
Ответ дляМадамОхмури
Віддали назад чи виховують?
Мрії у вирії
• 22 января в 17:47
Ответ дляБандитка Сью
Совсем не говорит, вокализирует
А ви займались корекцією чи реабілітацією?
МадамОхмури• 22 января в 17:47
Ответ дляМрії у вирії
Віддали назад чи виховують?
Виховують. 6 років дитині.
Бандитка Сью• 22 января в 17:50
Ответ дляМрії у вирії
Занимался ава-терапией и сенсорной интеграцией, сейчас нет - переехали, живем в селе. Достроим дом, планируем няню взять, может и преподавателя по ава-терапии
МадамОхмури• 22 января в 17:51
Якщо з´являються думки, про віддати назад, то краще не беріть навіть. Бо не витримаєте навіть адаптації.
Підпишіться хоча б на 3 сторінки в інстаграм, де розкажуть про адаптацію всиновленних дітей. Вона може бути дуже важкою. До цього потрібно бути готовими. Це зламані системою діти. Батьки часто проходять сім кругів аду. Я періодично дивлюсь такі сім´ї. Я б не змогла, нажаль, всировити дитину і полюбити її
Мрії у вирії
• 22 января в 17:52
Ответ дляБандитка Сью
А скільки займались та скільки вже не займаєтесь?
Бавовна• 22 января в 17:53
Ответ дляМрії у вирії
Якого донорства?
Тобто він іншого чоловіка?
Так. Що всиновлена дитина, що з донорських клітин - всеодно генетично не його.
Бавовна• 22 января в 18:00
Ответ дляМрії у вирії
В вас чоловік аутист?
Що чоловік має аутичний спектр стало ясно після того, як сину поставили діагноз. Сина тільки в 9років відвела до психіатра, бо чоловік зі свекрухою казали, що він таким самим був в дитинстві.
Моль Моллівна• 22 января в 18:02
Так если квартира в Киеве в перспективе такая ценность, то зачем усыновлять? Найти человека за деньги.
Злюсь до кипіння• 22 января в 18:04
Ответ дляХерсон це Україна
Тобто, народити людину, для рабства і прислуговування іншій? Ви хоч уявляєте життя покладене на догляд за інвалідом? Чого там, давайте вже рекомендуйте народжувати здорових на органи для хворих.
Заместитель Анонима• 22 января в 18:05
Ответ дляМадамОхмури
До года не ставят диагноз дцп.
Злюсь до кипіння• 22 января в 18:06
Ответ дляМрії у вирії
Я от сумніваюсь чи нормально...
Не нормально. Якби мене вдочерили з таким прицілом, я б відмовилась від спадку і жила своє життя. Написати багато хочу, але не буду.