Мрії у вирії• Изменено 22 января в 17:21

Чоловік придумав на свою голову

В нас дитина із інвалідностю,каже може ми когось усиновимо ,щоб стовідсотково не було інвалідності в дитини,комусь же має дістатися моє майно та і що буде робити наша біологічна дитина типу не шарить нічого ,типу щоб та дитина за спадок доглядала нашу дитину ,я чесно в шоці
Він аргументує це тим ,що потрібно думати за майбутнє ,але всі прекрасно знають ,що інвалідів здають в будинки і рідні їм люди,не те щоб не рідні ,він каже в заповіті все прописано буде тощо
Але це смішно.

Так зараз військовий час ,знаю

Тема просто поговорити
Сколько_мне_лет?• 22 января в 18:17
Автор я вас понимаю, и мужа сама в такой же ситуации, тоже хотела бы кого то усыновить можно с инвалидностью но легкой, тяжелую я не вытяну. У моего не аутизм, а ноги, родственники точно досматривать его не будут. Тоже думаю оставила бы ему квартиру
МадамОхмури• 22 января в 18:18
Ответ дляЗаместитель Анонима
До года не ставят диагноз дцп.
Ну вот поэтому в документах и было все прекрасно, видимо. Я не знаю подробностей. Но человеку точно врать нет смысла. Можете верить, можете нет. Я верю.
Королева Сарказма• 22 января в 18:21
Какая автор противная мерзкая бабенка
Фу
И муж ей под стать
Карамелька• 22 января в 18:39
Ответ дляНетутешня
Я не знаю, але і не знаю жодної родини, щоб прям дві дитини були аутисти
Як правило, інші діти здорові
А я знаю, причем младший гораздо тяжелее старшего
Marinamariana• 22 января в 18:55
Ответ дляМадамОхмури
Любого можно. Я выше скинула ссылку на пост, почитайте комментарии. Я была в шоке. Это просто ещё то коррупционное звено.
Блин .. чтобы усыновить ребенка больного ещё платить за это нужно ?? Мне людей конечно не понять , как с другой планеты
автор Мрії у вирії • 22 января в 18:58
Ответ дляНе служанка
Вакцинировали?
Я так,і не аутистка
автор Мрії у вирії • 22 января в 18:58
Ответ дляМоль Моллівна
Так если квартира в Киеве в перспективе такая ценность, то зачем усыновлять? Найти человека за деньги.
Яким чином?
автор Мрії у вирії • 22 января в 18:59
Ответ дляСколько_мне_лет?
А що з ногами?
Не ходить?
МадамОхмури• 22 января в 19:38
Ответ дляMarinamariana
Больного, как я понимаю и бесплатно можно
Все буде• 22 января в 20:44
Ответ дляХерсон це Україна
Може краще народити свою рідну ще одну і на неї покладати надії?
Родить слугу для инвалида? Отличная мысль! Надеюсь, что с такой философией у вас нет собственных детей, иначе им не позавидуешь.
Ms. Dolly• 22 января в 21:01
Ответ дляХерсон це Україна
Моя сусідка народила двох дітей після народження дитини з аутизмом.
Але я не знаю точно чи вроджений аутизм чи набутий.
Інші двоє дітей абсолютно здорові.
Не буває набутого аутизму. Він або є з народження або немає. Чи успадкований він чи щось пішло не так саме на цій людині, то вже інше питання. Але, якщо людина не народилась з аутизмом, вона його нізвідки не набуде
Фокус-Покус• 22 января в 21:25
Ответ дляМрії у вирії
Дитячий аутизм
У мене старша с аутизмом. Молодшу спеціально народила для таких же цілей як у вас, цілком здорова дівчинка, дуже розвинена як на свій вік. Не бійтеся.
Не служанка• 23 января в 07:23
Ответ дляМрії у вирії
Я так,і не аутистка
О ребенке речь. Ребенка вакцинировали?
автор Мрії у вирії • 23 января в 10:41
Ответ дляФокус-Покус
Скільки молодшій років?
Фокус-Покус• 23 января в 10:50
Ответ дляМрії у вирії
Скільки молодшій років?
автор Мрії у вирії • 23 января в 11:04
Ответ дляФокус-Покус
А старша як ?
Не говорить зовсім?