Не пириживай• 22 января в 18:06
Солантра (solantra, soolantra) чи Іверліт (iverlite)? Що краще?
Можливо хтось користувався обома препаратами? Який виявився кращим? Чи вони однакові? Різниця в ціні майже в 2 рази... От думаю, чи варто економити? І там, і там 1% івермектину.
Рогнеда Карповна• 22 января в 18:16
Ответ дляАсобеннАя
Ви маєте на увазі івермектин?так він у складі солантри
У складі обох вказаних ліків
Не пириживай
• 22 января в 18:24
Ответ дляАсобеннАя
Я про це і написала. 1% в обох. Чи варто переплачувати за солантру?
Смажена полуничка• 22 января в 18:54
Ответ дляНе пириживай
Не варто.
АсобеннАя• 22 января в 19:12
Ответ дляРогнеда Карповна
У складі обох вказаних ліків
Я коли лікувала розацею була тільки солантра,за другий препарат і не чула,не підкажу
Не пириживай
• 22 января в 19:31
Ответ дляСмажена полуничка
Не варто.
А ви обома кристувались?
Не пириживай
• 22 января в 19:31
Ответ дляАсобеннАя
Солантра допомогла? Ще чимось в комплексі користувались?
Не пириживай
• 22 января в 20:13
Ответ дляМать драконов
Послухаю
На Солантру багато відгуків є. А от на Іверліт якось мало. І зовсім не знайшла в порівнянні
Скляна миша• 22 января в 20:40
Хм. Я зараз Солантрою користуюся, то не можу сказати що вона коштів вартує. Наступного разу замовлю дешевший аналог, зараз просто не знала про нього.
Мать драконов• 22 января в 20:59
Ответ дляНе пириживай
От дівчина писала в коментах в тік тоці за іверліт, але в комплексі з скінореном. Бо я цю тему теж моніторю
Не пириживай
• 22 января в 21:02
Ответ дляСкляна миша
Не допомагає?
А у вас було загострення на початку?
Не пириживай
• 22 января в 21:04
Ответ дляМать драконов
А що там Хеппімікс пропонує за 2585? Якийсь чудо-засіб?
Мать драконов• 22 января в 21:07
Ответ дляНе пириживай
Чудо крем, але слабо віриться і відгуків 0, хоча багато хто його рекламує
Скляна миша• 22 января в 21:11
Ответ дляНе пириживай
Не допомагає?
А у вас було загострення на початку?
в мене воно періодичне - на вітер, холод шкіра реагує, на перепади температури в цілому.
і я не можу сказати щоб солантра аж так допомагала щоб я побулася від відчуття підпікання на щоках чи від почервоніння. вони просто зменшилися.
АсобеннАя• 22 января в 21:18
Ответ дляНе пириживай
Солантра,метрогіл,і косметика біодерма сенсібіо,так,допомогло
Мармизунька• 22 января в 22:32
За пошуком знайшла ваше питання. Мені сьогодні теж таке приписали. Послухаю з Вашого дозволу, що люди кажуть).
Смажена полуничка• 23 января в 00:23
Ответ дляНе пириживай
А ви обома кристувались?
Користувалась кремом Івреа з аналогічним складом і Акнестопом (аналог Скінорена). В комплексі результат був чудовий після років експериментів і неправильного лікування.