Ms. При теле• 22 января 2025

Промені добра. Коти всиновили цуценя -немовля

Невже тварини щось розуміють, що це цуценя-немовля та такі добрі до нього? Прийняли до себе покинуте напризволяще сироту

Ниф_ниф• 22 января 2025
Животные добрее людей. И они всё-всё чувствуют..
Молода і нерозважлива• 22 января 2025
Умницы и милахи👍
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 января 2025
Милота какая ❤️❤️❤️❤️❤️
Уравнобешенная• 22 января 2025
У всіх ссавців дитинчата мають схожу поведінку і зовнішність, тому інших дитинчат вони часто приймають за своїх, якщо більш важливі потреби задоволені.
Ксерокопия ночи• 22 января 2025
Животные все понимают. Когда мы ссоримся нельзя кричать, кошка подлетает и накидывается , готова разорвать нас. Причём это касается только нас с мужем. Когда у дочки истерика( подросток) не обращает внимания . Но боже упаси нам на неё крикнуть
Prervana• 22 января 2025
Вылизывание и обнимашки в мире хищников это вовсе не о заботе и симпатии, если что
Бесконечность-не предел• 22 января 2025
❤️
Щеночек скулил и мой пес пришел на звук, заглядывал в телефон.
В рот не ложи• 22 января 2025
Ответ дляPrervana
Вы намекаете коты хотят его съесть??
автор Ms. При теле • 22 января 2025
Ответ дляPrervana
Ой, це тваринки з Японії. на каналі багато відео, вони такі чудові та нетипові, коти пілкуються навіть курчатами та каченятами. А дорослі курки та качки няньчат кошенят, я таке вперше в житті бачу.
Prervana• 22 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Вы намекаете коты хотят его съесть??
Не факт что съесть. Но отдоминировать - факт. А за кадром могут и лапой врезать по лобешнику
СМСница• 22 января 2025
В мене кіт розуміє, що син підліток і його можна виховувати і давати триндюлєй
Prervana• 22 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Чего только не намонтируешь ради монетизации
автор Ms. При теле • 22 января 2025
Ответ дляPrervana
так тварини там самі все роблять, не монтаж
Prervana• 22 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Вы историю про варана, который за хозяином с преданными глазами таскался, знаете?)
Форсия• 22 января 2025
Моя боксерша растит котенка. Почти вырастила уже.)
df364tye3• 22 января 2025
спасибо за тему ,,,
счастья, здоровья ,,,
автор Ms. При теле • 22 января 2025
Ответ дляPrervana
Ось вам вибух мозку, котик самець, турбується про курчат, звідки він розуміє що це діти та не ображає їх?

Домовенок Кузя• 22 января 2025
Я на дачі кішку сусідки підгодовувала. Вона за нею не доглядала, а я залишки їжі в морозилку, трохи їв кіт, решту собаці заносила.
Так вона завжди щось брала і несла, але не додому.
Одного разу трішки з´їла, шматки були малі, не було що багато взяти і пішла. Я здивувалась, що вона не голодна. А вона пішла в центр села, там хтось котика викинув. То вона тоді йому носила, а це привела його до нас. І спершу не до їжі, а до чоловіка пішла, в очі дивиться, нявкає. Чоловік ’дозволив’ і пішли разом їсти.
автор Ms. При теле • 22 января 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
неймовірно!! яке добре серце в тварини...
Prervana• 22 января 2025
Ответ дляMs. При теле

https://youtu.be/p2CeQSkTP5k
Умоляю, не приписывайте животным человеческие эмоции. Я буквально утром в очередной раз созерцала, как любовно моя кошка обнимает принесенную едва живую мышь, как облизывает ее, перебирает ее лапками. Долго, с наслаждением. И как она потом ей стремительно отгрызает голову и хрустит хребтом.
Гомосноб• 22 января 2025
Ответ дляPrervana
Думаєте вони його вночі зʼїдять ? 🤣
Стигла полуниця• 22 января 2025
Ответ дляMs. При теле
в моїх батьків кішка в собачій будці народила кошенят. Коли вона йшла десь, то він пильнував, збирав до купи, коли починали розлазитись в різні боки
Стигла полуниця• 22 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Моя старенька по сусідах крала кошенят)))